• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אם כבר דיברנו על קוביות...

Ogmios

פונדקאי ותיק
אחרי שקרפיוניסוס העלה את נושא הקוביות, חשבתי שת'רד בנושא פשוט מתבקש.
ללא הקדמות נוספות, הת'רד הזה מוקדש לגופי הפלסטיק הקטנים האלה ולסיפורים שלכם עליהם - מנהגים מוזרים של שחקנים, אירועים מצחיקים שקרו לכם, או כל דבר אחר שתרצו לשתף אותנו בו.

לי, למען האמת, אין יותר מידי סיפורי קוביות. יש לי ארבעה סטים שלמים של קוביות (ק4, ק6, ק8, ק10, ק12 ו-ק20) שמסתובבים חופשי בזמן משחקים ומגיעים לכל מי שצריך לגלגל אותם. אבל בנוסף להם יש לי סט של שש ק6 שחורות כמו הלילה שכל השחקנים שלי יודעים שהם הקוביות שלי, ואל לאיש לגלגל אותם חוץ ממני, אותם אני שומר לvillains מרושעים במיוחד בHERO או לכדור-אש מזדמן בD&D. יכול להיות שזה האפשט הפסיכוליגי של הצבע השחור שלהן, אבל יש לי שחקנים שמוכנים להישבע שיישות דמונית שוכנת בהן ומטה את הגלגולים לרעתם... :twisted:

ומה איתכם?

סיטואציה שהייתה בקרב וורהמאר:

צביקצ'ו יורה עם חיילים שלו הנמצאים בתוך בונקר על החיילים שלי שנמצאים מבוץ. שמונה קוביות שועטות מידיו לעבר פני השולחן הקרים. שבע קוביות מראות את המספר 6. קוביה אחת מראה את המספר 5.

o_O

אממ...
אני בדיוק רכשתי סט של קוביות JET BLUE לאותה מטרה בדיוק :) (טוב רכשתי זה קצת מופרז, הפעלת לחץ פיזי מתון על אוריין הניבה סט קוביות לעבדכם הנאמן ;) )

הקוביות
קודם כל מעטים אותם אנשים אשר מאמינים כי לקוביות ישנה אישיות עצמאית, לצערינו המיעוט הנ"ל צודק,

הקוביה מקשיבה, יודעת ושומעת לנפש בעליה החוקיים, יש לה רצונות מצבי רוח, וקפריזות בדיוק כמו לכל יצור אנושי,

למעשה מעט מאוד יצורים אנושיים הגיעו למסקנה החד משמעית כי האנשים הם כלי המשחק בעיני הקוביות, ולא ההפך,

יש לטפח אותן, לפאר אותן, ולתת להם את הכבוד המגיע להן, שאם לא כן, הם יבגדו בבעליהם דוקא בשעות הקשות (400 ערפדים קוראים בשמך.. ואתה רץ..נחבט באבן חצץ קטנה, ונופל על מקפצה המחזירה אותך 150 מטר אחורה הישר למעגל הערפדים - הזריקות היו 1,1,20,19)

תמיד, אבל תמיד לפני המשחק יש לגלגל את הקוביות מספר פעמים בכדי "לבזבז" את הגילגולים הרעים, כמו חן לכל שחקן (וDM) יש את רשימת הלחשים וההשבעות הנלחשות לפני הזריקות הקשות.

Roll the devils Bones

ELMINISTER ואמנות אחזקת הקוביות

יצא לי לשחק פעם עם בחור שהיה מגיע לכל פגישה עם 7-8 סטים של קוביות, ולהשתמש בכל סט לצורך ייעודי משלו - קוביות אדומות לקסמי אש, כחולות לקסמי מים, שחורות לנקרומנסיה, וכו'.

זה היה יכול לשגע פילים. מצד שני, הוא הוציא תוצאות מדהימות...
;)

לי דווקא יש ניסיון טוב.
יש לי 15 קוביות עשר (כן, אני חובב וויט וולף) כולן צבועות במגוון צבעים שונים ומשונים, וכולן אכזריות בדיוק כמו סגנון ההנחייה שלי.

לא, הן לא מוזרות. לא הן לא משונות.
אבל הן יושבות בתוך קופסאת תכשיטים קטנה מכסף, עם קטיפה אדומה, ומטפחות שם את היכולת להשתלט על העולם, הבעייה שלהן שאני תומך יותר מידי ברולפליי פריפורם, אז לא יוצא להן יותר מידי לנסות את התוכניות שלהן.

אינפרנל, Wanna Piece of me? Roll the Dice Monkey Boy!

חזרה