מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

משחקים מאורגנים בפריק?

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים וכל השיטות, תוכלו למצוא כאן המלצות על ספרים ושיטות, עולמות ותוכן מקוריים, תיאוריה של משחקי תפקידים, עצות לכתיבת תוכן משלכם, טיפים למנחה ועוד.
סמל אישי של משתמש
Redcloak

משחקים מאורגנים בפריק?

שליחה על ידי Redcloak » 13 מרץ 2018, 11:03

באתר של פריק כתוב שמתקיימים אצלם משחקים של אגודת מגלי הארצות וליגת ההרפתקנים, אבל לא נותנים יותר מדי פרטים.

מישהו יודע מתי הם מתקיימים? אני אשמח גם לדעת מה טווח הגילאים שמגיעים אליהם - האם יש שם מבוגרים או שזה רק ילדים?
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

משחקים מאורגנים בפריק?

שליחה על ידי The oldman » 13 מרץ 2018, 13:08

לידיעתי יש משחק של ליגת ההרפתקנים בימי שני, לא זוכר אם כל שבוע או אחת לשבועיים. אגמא"ר קצת בפרופיל נמוך בזמן האחרון - אז אני לא חושב. כמובן שאם תרצה להנחות, אז אני מאמין שפריק ישמחו.
מגיעים גם מבוגרים למשחקים הללו, לכאורה זה הקהל העיקרי, נניח גילאי 15+
כמובן שהכי טוב להתקשר לחנות ולשאול אותם, לפחות לגבי הזמנים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Redcloak

משחקים מאורגנים בפריק?

שליחה על ידי Redcloak » 13 מרץ 2018, 13:29

זה מעניין. דווקא בכנסים נוצר הרושם שאגודת מגלי הארצות יותר פעילה מליגת ההרפתקנים. בכל מקרה, אני מעוניין לשחק ולא להנחות. כרגע מספיקה לי ההנחייה לקבוצה הקבועה שלי. אני מחפש משחק שלא יחייב אותי יותר מדי.

אני באמת אנסה לברר איתם, תודה.

בנושא קרוב, אתה יודע במקרה מה הגישה של פריק לגבי אירוח משחקים פרטיים באופן קבוע? לדוגמה, נניח ואני רוצה לפתוח קבוצה באיזור תל אביב, אבל אין לי מקום להיפגש בו. האם הם מציעים שירות כזה?
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

משחקים מאורגנים בפריק?

שליחה על ידי The oldman » 14 מרץ 2018, 10:33

אם אתה רוצה להיפגש במקום, כל משתתף צריך לרכוש משהו בחנות. יש להם גם חדר פרטי, לא ברור לי אם זה בתוספת תשלום כלשהיא או על בסיס מקום פנוי.
בקשר לאגמא"ר, המארגנים עמוסים בשנה האחרונה, ולכן הורידו פרופיל. אולי שנה הבאה, עם הבטא של פאת'פיינדר 2, זה יתעורר מחדש.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
אביעד

משחקים מאורגנים בפריק?

שליחה על ידי אביעד » 16 מרץ 2018, 16:25

אני יכול לדמיין אנשים עם הרים של קוביות...

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה