• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים (שו"ש 40) סקיני ג'ינס

עברה כבר כמעט שעה מאז שהשר התחיל להתווכח עם שהמשרתת הצעירה בעלת המכנסיים הכחולות והמוזרות נכנסה ללשכתו. הצעקות מהחדר נשמעו בברור. היא רצתה, שהמלך ישלם לה 1,000 זהובים בעבור השירות שלה. שטויות. המלך לא הביא ליום ההולדת של אחיו 1,000 זהובים. אז שהוא יעניק כזה סכום למשרתת פשוטה שאיש לא מכיר? בדרך כלל בקשה כזאת הייתה נגמרת בחבל תלייה. ובדיוק בגלל זה כולם היו מופתעים כאשר אותה משרתת יצאה מהחדר, חיה לחלוטין, מחזיקה בידה שק מלא במטבעות.

הסקיני ג'ינס אלו מכנסי בד כחולים שמגיעים במגוון צורות וגזרות, אבל לכולן מאפיין משותף- הן מרגישות כאילו הן קטנות על הדמויות במידה או שתיים. אולי בהתחלה השחקנים יחשבו שנפלה טעות, אבל רק כך המכנסיים יכולות לפעול. אם אתם משחקים בשיטה מבוססת תכונות, המכנסיים נותנות תוסף רציני מאוד לכריזמה\שכנוע\ וואטאבר. אם לא, מצאו דרך אחרת לייצג את יכולת השכנוע הפתאומית שקיבל הלובש.

איפה הקללה אתם שואלים? כיוון שהמכנסיים הדוקות כל כך, הן כופות מחסר משמעותי מאוד למהירות של הדמויות ויכפו עליהן חיסרון בכל הטלת קוביה שקשורה בפעילות שדורשת שימוש ברגליים.

כשאתה שומע שהג'ינס נותן בונוס לכריזמה:

6cef97d99c51c873a5f9037bc5fde4a3.jpg

ובקצת יותר רצינות, זה חפץ חביב. הבונוס מאוד גדול, אך מהתיאור כך גם המחסר, זה יוצר צורת משחק מאוד שונה וייחודית.

שו"ש 41* אגב.

כן, תהיתי למה יש ג'ינס בשו"ש של יער....
מה שכן, הייתי מזכירה שאין אופציה לשים שום דבר בכיסים של דמות שלובשת אותן, או להחביא משהו על הירך או על הרגל שלהן, זה יכול להיות יותר מציק מכל מחסר לתכונה.

אם להפוך את זה למתאים יותר לעולם דמוי ימי הביניים - מחוך.
בזמנו היה בספר הרחבה על ציוד לרונקווסט מחוך (לא קסום), שהוסיף 10%+ למיומנות הפיתוי. לא התייחסו שם אבל למגבלות של מחוך על התנועה. במו"ד 5 אפשר לומר שמחוך קסום נותן יתרון לבדיקות כריזמה וחיסרון לבדיקות זריזות.

אפשר גם להתייחס לקטע שפעם מחוכים היו עשויים ממזיפות של לווייתנים, ולראות מה קורה כשמטילים עליהם לחש הנפשת מתים כלשהו. או יותר משעשע - מכירים את לחשי ההחייאה האלה מעוצמה גבוהה שיכולים להחזיר לחיים מישהו גם משרידים מועטים של גופו? אז דמיינו לעצמכם התנקשות במלך גנדרן וחובב מחוכים (סטייל לואי ה-14) שהמחוך שלו מוחייה ללוויתן גדול שמוחץ אותו...

מלך גנדרן:
800px-Louis_XIV_of_France.jpg

לווייתן מזיפות:
800px-Nature_neighbors_%28Plate_462%29_%286276961566%29.jpg

את מתכוונת למחוך האנגלי עם הפרסומת "המתניים אינץ' - הכתפיים יארד!"

אם במכנסי-פלא עסקינן, נזכרתי במקרה שאותו בחור מימי המו"ד-בקופסאות שלי שהמציא את "שיקוי הפיכה לכושי" המציא גם "מכנסי כריזמה" שהיו מעלים את הכריזמה של הלובש אותם ל-18, תחשבו לבד איך זה עבד.

אממ... אני מתאר לעצמי שאני יודע מה הייתה הגרסה לנשים...
הגשה טובה, אבל אני לא ממש מדמיין מה עושה סקיני ג'ינס בעולם פנטזיה...

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
הגשה טובה, אבל אני לא ממש מדמיין מה עושה סקיני ג'ינס בעולם פנטזיה...
כתבתי את זה לעולם פנטזיה באופן הומוריסטי... אם אתה רוצה לשלב את זה ברצינות במשחק את יכול להשתמש במחוך, כמו שהמפקד הציע.

חזרה