התחיל הרישום המוקדם לדרקוניקון 2017!
הכינו קוביות, חדדו חרבות והטילו קסמי הגנה - נפתחה ההרשמה לשחקנים לדרקוניקון, בקישור: http://www.dragoncon.co.il/games.aspx
השנה יש לנו כמאה משחקים ופעילויות שונים, וגם הוספנו יום חדש לכנס - שלל משחקי תפקידים, משחקי לוח, דוכנים, זירה ועוד מחכים לכם, וכמובן גם מפגש פונדקאים :)
מי שכבר נרשם, מוזמן לחלוק בנושא התוכניות שלך לדרקוניקון 2017

הרפתקת יחיד

דיונים שנוגעים לכל משחקי התפקידים - שיטות משחק, יצירת עולמות, תיאוריה, טיפים למנחה, סיפורים ועוד.
סמל אישי של המשתמש
2MUCH

הרפתקת יחיד

הודעה#1 » ש' אוגוסט 12, 2017 10:18 pm

אני רוצה מאוד לשחק במבוכים ודרקונים, אבל אני לא רוצה להתעסק בצרות של לחפש אנשים, ובטח שלא בלתאם לוחות זמנים של חמישה אנשים עמוסים.
יש לי שחקן אחד שהוא מחויב, חושב איתי באותו הראש ופנוי באותם זמנים שאני פנוי. לכן, הפתרון הטבעי לדעתי הוא להריץ הרפתקה רק לו. זה מביא אותי לשאלות שלי לאלו מכם ששיחקו או הנחו הרפתקת יחיד ("סולו"): איך אתם מסכמים את החוויה? איך זה בהשוואה למשחק בקבוצה?
שאלה נוספת: כשדמות נמצאת יותר מדי זמן לבד בלי קשרים חשובים היא מתחילה להעשות קצת משעממת כי אין מי שיוציא ממנה תגובות. איך מתגברים על זה כשיש רק שחקן אחד בשולחן? תודה.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הרפתקת יחיד

הודעה#2 » ש' אוגוסט 12, 2017 10:21 pm

היו לי כמה סשנים של סולו (בשני הצדדים) זה או שאתה אוהב את זה, או שאתה שונא את זה... לי בסך הכל היה כיף. לא כמו קבוצה מלאה, אבל עדיף ציפור אחת ביד משניים על העץ

בנוגע לשאלה השנייה שלך, נתקלתי כבר במקרים שבהם השה"מ מדבש קבוצה שלמה והשחקן הוא חלק ממנה. או מקרה בו השחקן משחק יותר מדמות אחת בקבוצה (כשיש דרישה לא מחייבת שהדמיות יהיו כמה שיותר שונות). לפעמים זה יוצא טוב
just let me hunt

סמל אישי של המשתמש
yellow_acid

הרפתקת יחיד

הודעה#3 » ש' אוגוסט 12, 2017 10:57 pm

אני מאד אוהב הרפתקאות סולו. רוב השנים הראשונות שלי במ"ת היו הרפתקאות סולו למינהם.
לא הבנתי את השאלה השניה, פשוט שיצור קשרים חשובים עם דבשים למינהם.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~

סמל אישי של המשתמש
nav566

הרפתקת יחיד

הודעה#4 » ש' אוגוסט 12, 2017 11:28 pm

אני משחק בזה כבר כמה זמן. פשוט הוספתי לשחקן כמה דב"שים שישמשו כדמויות האחרות. מניסיון, זה עובד ממש מצוין.

סמל אישי של המשתמש
TheKnightWhosaidKnit

הרפתקת יחיד

הודעה#5 » א' אוגוסט 13, 2017 6:55 am

זה אפשרי, זה ישים וזה למעשה מאפשר לדמות אחת להיות הגיבור בה הידיעה.... אבל כמו עם טאקי, לפעמים זה יותר טוב שיש עוד דיעה בסביבה.
אז הסניץ עדיין לא עלה לחנות, אבל יש שם כמה סרייגים גיקיים אחרים...

בקרו בחנות שלי ב etsy

https://www.etsy.com/il-en/shop/knightwhosaidknit

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הרפתקת יחיד

הודעה#6 » א' אוגוסט 13, 2017 6:33 pm

אני אוהב משחקי יחיד מאוד. בעיקר משחקי הנשגבים, אני מוצא את המיקוד בדמות היחידה מוסיף מאוד בשיטה הזו. ממליץ בחום לכולם.

בנוגע לשאלה השנייה- יש עוד המון דמויות בעולם. דב"שים מהעולם שיכולים להתלוות לדמות, או אפילו סתם לחזור במקומות שונים בעלילה, נבל שפועל נגד הדמות (ואפילו נמסיס לדמות). הם יכולים לגרור תגובה מהדמות. בנוסף, חוויות שעוברות על הדמות יכולות לגרור ממנה תגובות. בקמפיין יחיד בעיקר יש לכול דמות זמן להיות עם עצמה ולחשוב על דברים, ולהגיב לבד ב-downtime לדברים. זה סוג של התפקיד שלך כמנחה לתת הזדמנויות לשחקן להוציא תגובה מהדמות, ובגלל שכול הקמפיין סובב סביב דמות אחת אתה יכול לגעת בכול נקודה ברקע שלה בשביל לגרור כמה שיותר תגובות.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הרפתקת יחיד

הודעה#7 » ו' אוגוסט 18, 2017 3:30 pm

למשחק יחיד יש יתרון ברור וחסרון ברור.

כשאתה בקבוצה, אתה נחשף לדברים שלא חשבת עליהם (משאר חברי הקבוצה), וקל יותר להיות כל דבר. מכשף לא ישרוד הרפתקאת יחיד בקלות.
לעומת זאת, במשחק יחיד דמות יכולה לפתח את סיפור הרקע שלה, להתקדם לאן שהיא רוצה ולעשות דברים שבדרך כלל לא היו עובדים בקבוצה.

בקיצור, מה שנוח לך.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד