• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איך מכינים נשקי לארפ?

עוקץ

פונדקאי חדש
אני מתכוון לאלות מקבות נגינטות וגרזנים כי חרבות זה כבר קל בשבילי ונמאס לי מנשקים שמורידים רק חיים 1. וניסיתי למצוא להם מצגות אבל לא מצאתי :( מישהו יכול להגיד לי לפחות אחד מהנשקים?

מישהו יכול בקרוב לענות לי כי בחופש הגדול אני הולך לקיים את הלארפ שכרגע אני מתחנן וזה לא כל כך כיפי רק עם חרבות קצרות , פיגיונות ו- 2 קשתות.ובגלל שאין לי כל כך הרבה נשקים השאר שישתתפו בלארפ (כל מי שאין לו נשק שזה כמעט כולם) צריכים לתת לי כסף (מי שמסכים כמובן) שאני אקנה חומרים ואני רוצה גם לגוון טיפה.

האמת היא שאת הקישור לאתר הזה אני מכיר כבר וגם יש בו רק הסבר לגרזן.

אז אני אעשה את העניין פשוט יותר: מישהו יכול להגיד לי איך לבנות נגינטה (או לשלוח מדריך) איך להכין מקבת (או לשלוח מדריך) ואיך להכין אלה (או לשלוח מדריך )

תודה מראש למי שיעזור לי :D

אך בבקשה תמהרו כי תכף אני מסיים את תכנון הלארפ ויכול להיות שאקיים אותו לפני החופש הגדול

נגינטה היא חרב קצרה עם ידית אחיזה ארוכה (עם או בלי קרוס גארד) או חנית עם חוד ארוך. בכול מקרה את הלהב אתה מגלף לא סימטרי, בצד אחד זה מעוגל קרוב לשידרה(עם מרווח בטיחות כמובן) ובצד השני להב רחב וחד ובקצה זה מתעגל לכיוו הצד הישר.
להכין מקבת זה כמו להכין גרזן רק שבמקום לעשות את זה משלוש פרוסות ספוג באזור הלהב, אתה עושה את זה עם תשע או ספוג הרבה יותר עבה כמו זה שמגעים בתוכו מכשירי חשמל כבדים. אתה יכול לקשט בחרוט מספוג רך בצד אחד ובצד שני להדביק עוד פרוסה עבה שהרוחב שלה קצת יותר גדול מהפרופיל/העובי של המקבת.
להכין אלה זה כמו להכין חרב רק בלי הקרוס גארד ובמקום לגלף את הארטיק ספוג ללהב חד אתה מגלף לעיגול. אל תתפתה לעשות את הידית והאלה עצמה מחתיכה אחת של ספוג כי זה יקרע לך אחרי סיבוב אחד

חזרה