• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יריד ימי ביניים בירושלים

זה עם הכובע

פונדקאי מהשורה
שלום לכולם,

קוראים לי אלון ואני פעיל בתנועת ["התעוררות"](http://www.in-jerusalem.org/index.php?lang=he) הירושלמית. במסגרת הפעילות שלי אני מארגן מעין יריד ימי ביניים כאירוע פתיחה לשוק עתיקות שבועי, שהולך להתקיים בבניין "כלל" למי שמכיר, בבירה.
כחובב משחקי תפקידים אני מכיר את כל נושא המשחקים החיים ואת זירת הקרבות אשר התקיימה בפסטיבל אייקון. הייתי רוצה לייבא משהו שכזה לאירוע הזה, ובכלל ליצור אווירה מגניבה של עולם עתיק ומגניב. האם אתם יכולים לייעץ לי למי לפנות, בתוך קהילת שחקני הלארפים או מחוץ לה, כדי לארגן משהו כזה?

אני זקוק לאנשים שישתתפו ביריד (בהתנדבות), כחלק מהזירה, כדמות התורמת לאווירה, בעזרה בתלבושות או תפאורה או בכל צורה אחרת שהיא, וחשבתי שכאן יהיה המקום המושלם לחפש אנשים שכאלה.
###ראו זאת כקול קורא לכל אחד להשתתף, ובייחוד לירושלמים שבינינו!
כל עזרה תתקבל בשמחה גדולה!

אלון.

אני יכול לעזור [אני יודע לתפור ובעזרת תשלום סימלי יהיה אפשר לקבל תחפושת בבחירה אישית וכמו חן אם האירוע יתקיים כמו שאתה אומר אני ישמח להשתתף כדמות [לא אכפת לי ראשית לא ראשית][אני גם כותב הרפתקאות תשלח לי בה''פ את המייל שלך ואני ישלח לך מספר סיפורים

חזרה