• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חרבות תוצרת בית

חרב ראשונה עדיף (ליתר דיוק, אתה די מוכרח) לעשות את זה ביחד עם מישהו מנוסה. זה די מורכב וכל פרט חשוב כדי שתיצא חרב טובה שלא תיתפרק תוך יום-יומיים. אני ממליץ לך לקפוץ מתישהו לאחד הכנסים ולבקש ממישהו.

דרקון המוות אמר/ה:
לא מצאתי. :( :(
מישהו יכול לתת קישור?
נו, באמת. חיפוש מהיר של המילים "מצגת הכנת חרבות" בגוגל לא יכולת לעשות? אני עשיתי את זה כרגע, והתוצאה הראשונה היתה דף עם המצגת הזאת ועוד כמה מדריכים לא לחרבות, ישר מהאתר של העמותה: http://www.roleplay.org.il/larp/guides.html

כי אני פשוט אלוף בהכנת חרבות...
ברצינות, אני לא יודע להכין חרבות. אני אומנם מרביץ איתן לא רע בכלל, אבל להכין זה מעבר ליכולתי.

אבל למה להכין ולא לקנות? אתה תתפלא לגלות שהחומרים בעצמם לא כל-כך זולים... אני ממליץ לך פשוט לקנות. בקשר לאיפה לקנות- חפש בפורום הזה, כתבתי את המספר של ליאור מוסקוביץ', יצרן ומוכר החרבות הגדול בארץ, הרבה מאד פעמים.

אם אתה מתכוון להיות רציני עם זה, ולהכין לפחות שלושה נשקים, אז ניתן להכין שלושה נשקים בערך במחיר שעולה לך לקנות נשק אחד. אם אתה מתכוון להכין נשק אחד, וזהו, אז אולי עדיף כבר לקנות.

בכל מקרה, להכין את הנשקים זה כיף. אל תחששו מזה. :)

קרא את המצגת, תפנים ותבצע. זה לא נ-ו-ר-א קשה. אז החרב הראשונה לא תצא משהו, לא נורא... תמיד אפשר להעביר לה מקצה שיפורים (כמו שעשית לשלי).

אתה יכול להכין חלקים של חרב ולחבר אותם לחרב שלמה באמצעות ריתוך , לחדד את הלהב כשהוא עדיין
לוהט , ולהקפיא את הכל מיד כך שהחרב תהיה מוכנה וגם לא תקהה ותישאר חדה יותר זמן
מכל חרב רגילה.

דג אמר/ה:
חרב ראשונה עדיף (ליתר דיוק, אתה די מוכרח) לעשות את זה ביחד עם מישהו מנוסה. זה די מורכב וכל פרט חשוב כדי שתיצא חרב טובה שלא תיתפרק תוך יום-יומיים. אני ממליץ לך לקפוץ מתישהו לאחד הכנסים ולבקש ממישהו.
לא נכון
אני בניתי עם אבא שלי והיא נשברה תוך שבוע ע"י חרב אחרת, וזה רק בגלל שלא בניתי עם פיברגלס

חזרה