שחקן חדש , מבקש המלצה למשחקי לוח

העולם המופלא של משחקי לוח תופס תאוצה בישראל. בפורום תמצאו עוד שחקנים ועושר של דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים. בפורום תוכל לבקש המלצות על משחקי לוח חדש, לקבל תשובות לשאלות חוקים, לשתף את המשחקים האהובים עליכם ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 31 יולי 2020, 09:40

תופעה מוכרת :)
שיהיה המון בהצלחה, ונשמח לשמוע מה אתם חושבים על המשחקים השונים!
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
AnimalLover87

שליחה על ידי AnimalLover87 » 31 יולי 2020, 10:24

תודה ,
מכיוון שנרשמתי לכמה קבוצות של שחקני לוח הרשיתי לעצמי להזמין גם משחקים שפחות מתאימים לאחיינים שלי ויותר מכוונים לאנשים בוגרים יותר ולכמות שחקנים גדולה יותר מ-3 .
קניתי את המשחקים הבאים:
1. Fury of Dracula 4th Edition.
2. Conan (ראיתי שיש עוד משחק של קונן ואני מקווה שזה המשחק שהתכוונת אליו , הוא יצא לאור בשנת 2016 ).
3. Dominion: 2nd Edition + Dominion Prosperity + Dominion: Intrigue 2nd Edition
4. Mage Knight - רציתי לקנות את ה- Ultimate Edition אבל לא מצאתי אותה בשום מקום ):
5. Terraforming Mars + Terraforming Mars Hellas & Elysium The Other Side of Mars Expansion + Terraforming Mars The Colonies
6. Arkham Horror Third Edition
7. War of The Ring 2nd Edition
8. A Game of Thrones Boardgame Second Edition
9. Mansions of Madness Board Game, 2nd Edition
10. LOTR - Journeys In Middle-Earth

הממממ אז בסוף קניתי עשרה משחקים xD

יש לך המלצה מה מתאים לשלושה אנשים (במידה ואני אשחק עם אחיינים שלי) , מה בכללי הייתה ממליץ לי להתחיל אם אני אלך לערב משחק עם אנשים חדשים שעדיין לא שיחקתי איתם ומה יכול להיות נחמד למשחק סולו אם אני ארצה?
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 31 יולי 2020, 20:00

ביחד עם מה שקנית בתל אביב זה בערך 13 משחקים חדשים תוך שבוע לא? איזה כיף 🤩

הקונאן שאני דיברתי עליו אכן יצא לאור ב-2016. שים לב שההדפסה הראשונה כללה חוברת חוקים לא מאוד ברורה. אחרי זה הם הוציאו עדכון, אבל לא בטוח שהם עדכנו את המשחק הפיזי. אם זה עדיין הישנה תמיד אפשר למצוא את החדשה באינטרנט.

חלק מהמשחקים שקנית הם כבדים יחסית, ואני רואה שאתה חובב של קתולהו. לא בטוח שהאחיינים שלך יתחברו.
הייתי מנסה איתם את דומיניון, קונאן בתור משחק כבד יותר, מסעות בארץ התיכונה (לא שיחקתי בו בעצמי, מכיר רק מסקירות), הזעם של דרקולה.
ההארצה של מאדים זה משחק מצוין אבל כבד יחסית, הייתי מחכה איתנו עם האחיינים לראות איך הם מגיבים.

בקשר למשחק עם אנשים חדשים, נורא תלוי מה הם אוהבים אז קשה להגיד. בגדול אני משתדל להביא 2-3 משחקים שאני רוצה לשחק בהם ומשכנע אנשים 🙃 עדיף גם לערב סגנונות - כלומר ארקהם הורר ו mansions of madness הם משחקים דומים בת׳מה.

רק שים לב שמלחמת הטבעת זה משחק לשני אנשים לזכרוני, אז קודם תמצא עם מי לשחק ואז תביא לערב משחק 🤠
גם mage knight נחשב למשחק כבד, לא הייתי מביא אותו מבלי לבדוק מראש שיש מתעניינים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
Moon_witch

שליחה על ידי Moon_witch » 01 אוגוסט 2020, 10:40

יש הרבה משחקים טובים ל 3 אנשים שאפשר לשחק בכיף שוב ושוב...לדוגמא Dominion משחק קלפים ממש כיפי ואפילו בסט הבסיסי יש המון גיוון ויש לו גם הרחבות (לא יצא לי לשחק עם הרחבות אבל אני יודעת שיש)
Five tribes משחק לוח ממש כיפי...ובמקרה :))) יש לי את שניהם במצב מצויין ואני מעוניינת למכור אותם...דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין ;)
AnimalLover87

שליחה על ידי AnimalLover87 » 01 אוגוסט 2020, 12:24

תודה The oldman , לקחתי לתשומת ליבי את הטיפים (:
כשהמשחקים יגיעו ואני אתנסה איתם אחזור לחוות את דעתי עליהם .

Moon witch , תודה על ההצעה אבל נראה לי שקניתי יותר מדי משחקים לזמן הקרוב (:

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה