• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קטאן אונליין

[mention]anatlevi[/mention]
יש גרסאות גם למחשב, דרך סטים, וגם למכשירים חכמים בחנויות האפליקציות. לדעתי הכל בתשלום
https://www.catan.com/game/catan-universe
נ.ב. העברתי לפורום משחקי לוח

הי, אני משחק בכך.
חלק בחינם וחלק בתשלום.
החינם- המשחק הבסיסי, אך בלוח קבוע. אתה יכול לשחק בחינם ולעלות בדרגות (מעין נסיון, בעיקר תלוי כמה משחקים שיחקת) ובהמלך הדרך מדי פעם תוכל לנסות אחד מההרחבות, ותקבל מגילות, איתן תוכל לפתוח הרחבה ל 24 שעות. (עם לוח משתנה)
יש עד דרגה 20, ומאותו זמן אתה כבר לא מקבל מגילות נוספות.

בתשלום- אתה יכול לרכוש "מטבעות/ זהב קאטאן" שבאמצעותם אתה יכול לרכוש הרחבות. אתה רוכש אותן לתמיד. רכישת משחק הבסיס מאפשרת ללוח הבסיס להשתנות, השאר פשוט פותחות הרחבות שונות.
העלות לא גבוהה מאוד, כ 70-80 ש"ח לדוגמא אם אתה רוצה את משחק הבסיס, יורדי ים וערים ואבירים. מעבר לכך אינני יודע.

ראוי לציין כי המשחק מתוחזק היטב, יש הרבה שחקנים (לא קשה לארגן משחק), ואיכות טובה למדי.
(בהתסייגות שלא שיחקתי בפורומים אחרים של משחקי לוח אינטרנטים, כפי שפורסם באתר לאחרונה).

הי, אני משחק בכך.
חלק בחינם וחלק בתשלום.
החינם- המשחק הבסיסי, אך בלוח קבוע. אתה יכול לשחק בחינם ולעלות בדרגות (מעין נסיון, בעיקר תלוי כמה משחקים שיחקת) ובהמלך הדרך מדי פעם תוכל לנסות אחד מההרחבות, ותקבל מגילות, איתן תוכל לפתוח הרחבה ל 24 שעות. (עם לוח משתנה)
יש עד דרגה 20, ומאותו זמן אתה כבר לא מקבל מגילות נוספות.

בתשלום- אתה יכול לרכוש "מטבעות/ זהב קאטאן" שבאמצעותם אתה יכול לרכוש הרחבות. אתה רוכש אותן לתמיד. רכישת משחק הבסיס מאפשרת ללוח הבסיס להשתנות, השאר פשוט פותחות הרחבות שונות.
העלות לא גבוהה מאוד, כ 70-80 ש"ח לדוגמא אם אתה רוצה את משחק הבסיס, יורדי ים וערים ואבירים. מעבר לכך אינני יודע.

ראוי לציין כי המשחק מתוחזק היטב, יש הרבה שחקנים (לא קשה לארגן משחק), ואיכות טובה למדי.
(בהתסייגות שלא שיחקתי בפורומים אחרים של משחקי לוח אינטרנטים, כפי שפורסם באתר לאחרונה).
האם רכישת משחק הבסיס עם מטבעות הקטאן מאפשרת לשחק בו כל הזמן חופשי? כי כרגע אני יגול לשחק משחק אחד רק כל 12 שעות...

האם רכישת משחק הבסיס עם מטבעות הקטאן מאפשרת לשחק בו כל הזמן חופשי? כי כרגע אני יגול לשחק משחק אחד רק כל 12 שעות...
כן. ברכישת המשחק הבסיסי, או כל הרחבה אחרת, ניתן לשחק חופשי.
ה"שמשות" המאפשרות לך לשחק משחקים כלפרק זמן, משמשות רק להרחבות שאינן ברשותך.

אני רכשתי את המשחק הבסיסי ואת הרחבות יורדי הים וערים ואבירים לפני מספר חודשים, ומרוצה מכך.

לשחק קטאן באופן כללי, או לשחק באינטרנט?
אם זה באופן כללי, אז אפשר לבדוק בחנויות משחק כמו הממלכה בהוד השרון או בפריק בדיזינגוף סנטר.
בנוסף, בסוף אוגוסט יש כנס משחקים כולל פעילויות של קטאן

חזרה