• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיילי החורבן (קלפים) - האם יש שוק למשחק

deadalus

פונדקאי פעיל
היי.

יש לי כ400 קלפים בתפזורת של חיילי החורבן בעברית.
(משחק דמוי מג'יק שכבר לא מודפס)

אתם יודעים האם יש שוק פעיל לקלפי המשחק הזה או שהמשחק מת לחלוטין?
אם כן, איפה אני יכול למצוא מידע על אנשים שיהיו מעוניינים לקנות אפילו חלק מהקלפים?

תודה

(ההודעה לא בבזאר יד שניה כי זו לא הודעת מכירה)

המשחק מת לחלוטין אבל אולי יש לזה ערך נוסטלגי. אתה יכול לנסות לפרסם גם בקבוצות משחקי הלוח בפייסבוק - יש שם יותר אנשים, אז החשיפה תהיה גדולה יותר, אבל זה עדיין לונג שוט.
יש בדרקוניקון דוכן יד2 שאני די בטוח שתמצא שם מישהו שיקנה, אבל זה באוגוסט

Hello! I'm Enrico from Italy :)
It's a pleasure for me be here.
I really like DOOM TROOPER card game or as you know it חיילי החורבן
I'm looking for those cards to buy or trade, maybe a day if I'd came in Israel for holiday also for have a match toghter :)

If someone is interested on sale/trade his cards please contact me, it's hard to me to use the forum because I'm not able to read and I need a translator but I really really like your language as it's written :)

thank you all

Guest אמר/ה:
Hello! I'm Enrico from Italy :)
It's a pleasure for me be here.
I really like DOOM TROOPER card game or as you know it חיילי החורבן
I'm looking for those cards to buy or trade, maybe a day if I'd came in Israel for holiday also for have a match toghter :)

If someone is interested on sale/trade his cards please contact me, it's hard to me to use the forum because I'm not able to read and I need a translator but I really really like your language as it's written :)

thank you all

Sorry I'm always me, I've posted as guest :bang:

I'll renew my pleasure to be here, thanks to all, and have you good times in playing :mrgreen:

בניתי תוכנה קטנה שמאפשרת לחפש קלפים של Doomtrooper, לבנות חבילות, ולייצא אותן ל-Word עבור הדפסות.
יש לי את כל הקלפים במשחק בגירסא אינטרנטית שלו, שמיועדת לזה שיש גישה לכל הקלפים.
בניתי גם כלי שמאפשר לשנות את הטקסטים לקלפים.
הקלפים שיש לי הם באנגלית, תרגמתי עם Google Translate את הקלפים, שיפצתי אותם קצת אבל זה דורש עוד הרבה שיפור לתרגומים.
אז יש גרסה טובה באנגלית להכל, ובעברית זה עוד לא מושלם.
אם תרצו את התוכנות ולשחק יחד מוזמנים ליצור איתי קשר ב0542010550.

חזרה