• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דראפט מג'יק 21+

Aviad Sar-shalom

פונדקאי פעיל
נושא שעלה לי בראש לאחרונה.
אני מאוד אוהב לשחק מג'יק, בעיקר דראפטים, אבל בעשור האחרון לא יצא לי לשחק בשום טורניר רשמי. הסיבה העיקרית היא, מה לעשות, שאני מרגיש קצת זקן מדי לאירועים שנערכים בארץ. המשחק עצמו מעולה כתמיד, אבל כשאתה מגיע לגיל מסויים פחות בא לך לשחק בטורניר מול ילדים בני 14... (לכל הילדים בני ה-14: תמשיכו לשחק! אתם מגניבים ממש ואני לגמרי זוכר איך פעם הייתי בדיוק אתם! אבל תאמינו לי, יגיע הגיל שגם אתם לא תרצו לשחק מול ילדים בני 14). מילא אם זה היה סתם משחק ידידותי, אבל בדראפטים בדרך כלל יש פרסים, והאווירה התחרותית בהקשר הזה מרגישה קצת off.

אז לשאלה שלי: יש מקום בארץ שנערכים בו דראפטים לקהל יותר בוגר? משהו נוסטלגי וידידותי, אולי עם איזה כוס בירה או וויסקי.
מכירים משהו כזה? אם לא, לדעתכם יהיה ביקוש לדבר כזה?

לא מכיר, אבל יש סיכוי שיש איזושהי התארגנות של שחקנים מבוגרים שעושים את זה.

לא, גם אני משחק, אומנם מעט זמן, אבל כבר שקוע עמוק במשחק, מהרבה בחינות(מאוהב בלור של העולם, מכיר כמויות של קלפים ובערך את כל סמלי ההדפסות). אתם מגיעים לטורנירים וכדומה?

לא חושב שיש פעילות מאורגנת שמגבילה לגיל 21, אולי 16 ומעלה... אבל אתה יכול לנסות לדבר עם פריק או הממלכה ולראות אם יש עניין באחד מהמקומות באירוע כזה.

אני מארגן טורנירים פה ושם של מג׳יק לכיף, כי זה פשוט משחק מעולה.
אני בן 30, וזה פחות או יותר טווח הגילאים שיוצא לנו להיות בהם לרוב.
חברה נעימה וכיפית, עם איזה בירה ופיצה.
מוזמנים לפנות אליי.
אומנם הפוסט ישן, אבל בטוח רלוונטי לאנשים גם בעתיד

חזרה