ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

דראפט מג'יק 21+

העולם המופלא של משחקי לוח תופס תאוצה בישראל. בפורום תמצאו עוד שחקנים ועושר של דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים. בפורום תוכל לבקש המלצות על משחקי לוח חדש, לקבל תשובות לשאלות חוקים, לשתף את המשחקים האהובים עליכם ועוד.
Aviad Sar-shalom

דראפט מג'יק 21+

שליחה על ידי Aviad Sar-shalom » 06 ספטמבר 2019, 00:25

נושא שעלה לי בראש לאחרונה.
אני מאוד אוהב לשחק מג'יק, בעיקר דראפטים, אבל בעשור האחרון לא יצא לי לשחק בשום טורניר רשמי. הסיבה העיקרית היא, מה לעשות, שאני מרגיש קצת זקן מדי לאירועים שנערכים בארץ. המשחק עצמו מעולה כתמיד, אבל כשאתה מגיע לגיל מסויים פחות בא לך לשחק בטורניר מול ילדים בני 14... (לכל הילדים בני ה-14: תמשיכו לשחק! אתם מגניבים ממש ואני לגמרי זוכר איך פעם הייתי בדיוק אתם! אבל תאמינו לי, יגיע הגיל שגם אתם לא תרצו לשחק מול ילדים בני 14). מילא אם זה היה סתם משחק ידידותי, אבל בדראפטים בדרך כלל יש פרסים, והאווירה התחרותית בהקשר הזה מרגישה קצת off.

אז לשאלה שלי: יש מקום בארץ שנערכים בו דראפטים לקהל יותר בוגר? משהו נוסטלגי וידידותי, אולי עם איזה כוס בירה או וויסקי.
מכירים משהו כזה? אם לא, לדעתכם יהיה ביקוש לדבר כזה?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

דראפט מג'יק 21+

שליחה על ידי dragonitzan » 06 ספטמבר 2019, 10:34

יאי! אז אני ונאב לא היחידים בפורום!
ובתור בן 16, אין לי מושג...
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

דראפט מג'יק 21+

שליחה על ידי kwint stormbellow » 06 ספטמבר 2019, 10:48

לא מכיר, אבל יש סיכוי שיש איזושהי התארגנות של שחקנים מבוגרים שעושים את זה.

לא, גם אני משחק, אומנם מעט זמן, אבל כבר שקוע עמוק במשחק, מהרבה בחינות(מאוהב בלור של העולם, מכיר כמויות של קלפים ובערך את כל סמלי ההדפסות). אתם מגיעים לטורנירים וכדומה?
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow
סמל אישי של משתמש
Adran

דראפט מג'יק 21+

שליחה על ידי Adran » 08 ספטמבר 2019, 19:18

אני מניח שיש דברים כאלו בחנויות משחקים שונות, כמו נקסוס. לא בטוח לגבי טווח הגילאים של הדראפטים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

דראפט מג'יק 21+

שליחה על ידי The oldman » 08 ספטמבר 2019, 21:58

לא חושב שיש פעילות מאורגנת שמגבילה לגיל 21, אולי 16 ומעלה... אבל אתה יכול לנסות לדבר עם פריק או הממלכה ולראות אם יש עניין באחד מהמקומות באירוע כזה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה