• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשמים ממשחק ב Arkham horror 3rd ed. והרחבה חדשה

מי שמכיר את סדרת משחקי ארקהם ואלדריץ׳ הורר של FFG יודע שהם נחשבים לאחד מהקלאסיקות של משחקי בלוח, ושל ז׳אנא האימה.
אבל בפועל, לדעתי ארקהם הורר עצמו הוא משחק בינוני מינוס, פשוט עם סיפור נהדר.
זה השתנה לטובה כשהגיע אלדריץ׳ הורר, שהוא משחק נהדר לטעמי, אם כי סיפור קצת פחות טוב ובעיקר עם משחק הקלפים של ארקהם הורר שמציע אחלה סיפור ואחלה משחק (אבל דורש הרבה השקעה)

לפני מספר חודשים יצא לשוק ארקהם הורר 3 ויצא לי לשחק בו כמה סיבובים ב ukge. זה קצת הזכיר נסיעה על אופניים בכך שהמכאניקות השונות דומות לאלו שבמשחקים באחרים בסדרה, אפילו שבת׳מה שונה מעט. זה גם הרגיש קצת מאכזב כי הוא לא הרגיש חדש ומרענן אלא פשוט וריאציה נוספת על הקיים, עם יחסית הרבה דגש על סיפור אבל מכאניקה לא חדשנית. התכונות עובדות בערך אותו דבר, החקירה דומה לזה של אלדריץ׳ וההבדל העיקרי שאין קוביות הוא נחמד אבל אני העדפתי את הקוביות.

בתור מי שנהנה כבר גם מאלדריץ׳ וגם ממשחק הקלפים היה לי קל לוותר עליו. מי שמחפש משחק בסדרה, שווה לו לבדוק גם אותו.

וכמובן FFG כבר הכריזו על הרחבה ראשונה למשחק ;) https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2019/6/11/dead-of-night/

חזרה