• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הגיע Shadows of Brimstone, Forbidden Fortress

בשעה טובה הגיעה התמיכה שלי ב Shadows of Brimstone: Forbidden Fortress, משחק זחילת המבוכים עם עלייה בדרגות והמון-המון קוביות וגם מיניאטורות בגרסה היפנית שלו עם סמוראים, נינג'ות, כושפים והרבה מפלצות יפניות/סיניות באופיין.
אבל, לפני שאפשר להתחיל לשחק, צריך לקבל את הקופסה מחו"ל. אז קיבלתי את הבשורה המרה שהחבילה נשלחת דרך DHL... מכיוון שהתמיכה עצמה הייתה 100 דולר, ועוד 64 דולר משלוח, הכנתי את עצמי ל-300 ש"ח בעמלות.
מה רבה הייתה הפתעתי שלא שילמתי אגורה עמלה, וזאת בזכות Gamesquest שרשמו ערך של 4 דולר על החבילה, יאי!

אז הנה התמונות הראשונות מתוך הקופסה הענקית. כרגע רק פתחתי את הכל ואני הולך בימים הקרובים לפתוח את משחק הבסיס, ולהדביק את המיניאטורות השונות כדי שנוכל להתחיל לשחק. ואני מקווה שגם אמצא את הזמן ואת הרצון לצבוע אותן, כי הן נראיות אחלה :)
IMG_1032.jpg
IMG_1033.jpg
IMG_1034.jpg
IMG_1035.jpg
IMG_1037.jpg
IMG_1038.jpg
IMG_1041.jpg

תודה רבה!
המשחק הוא משחק לוח, אבל כזה שמשלב זחילת מבוך עם דמויות קבועות שמקבלות נקן מהרפתקה להרפתקה. אין שליט מבוך ואין משחק חברתי, זה סוג של החוויה הטקטית של משחקי תפקידים.

אז בסוף השבוע סופסוף היה לי זמן פנוי להתחיל לסדר את המשחק. והדגש הוא על להתחיל, לצערי :(
יש בו כמה עשרות מיניאטורות שצריך לחתוך מהתבניות שלהם ואז להדביק, כשזה אמנם באיכות טובה, אבל חלק מההדבקות הם משטח ישר למשטח ישר, שזה מעצבן - הרבה יותר כשיש זכר ונקבה שמקבעים את החלקים. מצד שני, כשזה משטחים ישרים, אפשר לשחק עם הזווית (אבל היה אפשרות לעזור עגול ושקע מעוגל).
בכל מקרה הנה כל הדברים בקופסה, בלי המיניאטורות - שימו לב לדיסק של המוזיקה!:
IMG_1315.jpg
וזה כל המיניאטורות שצריך להרכיב במשחק הבסיס:
IMG_1314.jpg

וזה ה Acidic Tentacles, לפני הדבקה לבסיס (אבל הם הגיעו בחתיכה אחת):
IMG_1317.jpg
ה Tengu, בשני החלקים שלהם:
IMG_1321.jpg
ולבסוף ה Tengu מודבקים וה Dishonored Dead בהדבקות של הגוף לרגליים (הם מגיעים בשני פוזות שאפשר להחליף ביניהם, אז שיחקתי):
IMG_1324.jpg

האנבוקסינג ממשיך :)
המתים המקוללים עם חרבות מוכנים לקרב:
IMG_1329.jpg
ועל הבסיסים שלהם:
IMG_1332.jpg
הגיבורים בתהליך ההדבקה (4 במשחק הבסיס, נינג'ה, מזמן, סמוראי ונזיר. עוד שניים ביעדי ההרחבה של הקיקסטרטר, אכין אח"כ)
IMG_1331.jpg
ועוד יום תם ונשלם:
IMG_1334.jpg

חזרה