• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנבחרים - משחק לוח ישראלי של גיבורי על

עכשיו בהדסטרט: https://headstart.co.il/project/45858
צובט לי קצת בלב בכל פעם שאני רואה פרויקט כזה, כשמישהו משקיע את הנשמה שלו בליצור משחק, אבל לא נראה שבדרך הוא / היא מנסים ללמוד להכיר משחקים אחרים, ו/או להתייעץ עם אנשים בתחום ו/או להבין איך לבנות פרויקט כלכלי.
כלומר, הקונספט נשמע חביב, אבל המכאניקה נשמעת רנדומלית ואין ספר חוקים או סרטון שמסביר איך המשחק מתנהל בפועל. שלא לדבר על הטעות של להדפיס משחק לוח בישראל שסביר להניח מקפיץ מהותית את העלויות בהשוואה לסין.
היו גם כמה משחקי תפקידים כאלו (א.א.א., ספר מפלצות הזוי של 3.5 שאני ממש מצטער שלא שמרתי עותק שלו, ואפילו חץ הזמן במובן מסויים), שפשוט בורים בעולם הגדול של משחקים או מתגאים בזה שהם "יוצרים" משהו חדש מבלי להעתיק ועל הדרך נולד משחק בינוני-מינוס :( בשנים האחרונות הטרנד הזה חזק במשחקי לוח.
אני הייתי שמח לעזור לכל אחד שיוצר משחק ויש עוד הרבה כמוני, כי זה כן נשמע כמו פרויקט מגניב, פשוט כזה שעדיין נמצא באלפא/בטא.

נ.ב. בסרטון הקצר הוא קצת מריח כמו מנצ'קין, אבל אולי זה רק אני.

חזרה