• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר יצירה - קלפי מג'יק

היי אני איתי, ורציתי להתחיל אתגר של יצירת קלפי מג'יק.
אם תהיה היענות, אולי זה יהיה אתגר קבוע.

אני התחלתי את האגר הבא: "קלפים שמשתמשים בas long as you control ובעוד דברים דומים לזה"

יצרתי 3 קלפים (בעזרת התוכנה magic set editor)
Wind of the Forest.jpg
Swamp Rising.jpg
Inspired Griffin.jpg

אני מקווה שתיצרו עוד כאלה משלכם, ובבקשה תתנו פידבק על הרעיון. תודה!
נ.ב סליחה אם יש לי טעיויות קטנות בניסוח...

הקלף השליש די שבור הוא עולה מעט מידי ומביא יותר מידי, תקטין קצת הבונוסים אתה צריך לזכור שאם יש לך את הקלפים האלו אתה תבנה את הדק שלך על פי אותו יוצר לכן יהיה ממש קל לעבור את הרף של 3/4 יצורים.

את התמונות מצאתי בגוגל (תכתוב את מה שאתה רוצה ותוסיף את המילה artwork לי זה עובד) וכעקרון כל מה שצריך לעשות בתוכנה זה רק לכתוב את הטקסט ואם זה יצור אז כמה על כמה הוא זאת תוכנה ממש נוחה.
בשביל המנות רק צריך להשתמש ב G R B W U לצבעים ומספרים זה רגיל (U זה כחול אם אני זוכר נכון). זה צובע לבד את הקלף לפי כמה שהוא עולה (אם הוא עולה עם שחור אז הוא שחור. אם עם אדום אז אדום וכו)

האמת - אני מסכים עם אביעד. גם סתם חמישה 1/1 עם deathtouch זה רצחני, ועוד משתכפלים? ורק 3 מאנה?

לדעתי - תוריד לשלושה יצורים.

נ.ב. איך מתקינים את התוכנה הזאת? לא הצלחתי להוריד.

רוח היער גם חזקה ממש.
לשלם שני מאנה ירוקה, בשביל להגדיל בהרבה את המאגר שלך (אם יש לך 4 דמויות אז יש לך ככל הנראה הרבה מאנה)? אולי מאוזן, אבל מרגיש לי קצת חזק.
גם הגריפין, חזק מאוד אם אתה בשלב מתקדם במשחק - כי אז הוא הופך להיות 5/5, שזה אחלה קלף.

בקיצור - לא OP מדי, אבל חזק.

חזרה