• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] Tiny Epic Quest - חרבות וקסמים בכף היד

Tiny Epic Quest הוא משחק שמצליח לדחוס לקופסה אחת קטנה לוחמים וקוסמים, נשקים אגדיים, גובלינים תוקפניים, טירות ומקדשים. עכשיו אפשר להציל את ממלכת הפטריות מיד אחרי ארוחת ערב אצל חברים!

סדרת המשחקים Tiny Epic של חברת Gamelyn Games התחילה לפני שלוש שנים, על-ידי היוצר Scott Almes. משחקי ה Tiny Epic משלבים קופסה קטן, מבטיחים זמן משחק קצר עם חוויה גדולה ואסטרטגית.
קרא את הכתבה...

נשמע משחק מצוין, למרות שלא אהבתי כל-כך את הקודם בסדרה Tiny Epic Galaxies, מה שגרם לי לא לתמוך בגרסה הנוכחית... אחת הבעיות העיקריות שלי זה היה משך הזמן ההזוי בעיניי של משחק, שהגיע גם לשעה וחצי למשחק שאמור להיות קליל, וזה עם ארבע אנשים.
אז האם אתה ממליץ למי שלא אהב את TEG?
ומה ההבדלים בין גרסת הריטייל לגרסת הקיקסטרטר?

כן, אני יודע שלא כל כך אהבת את TEG. לא יצא לי לשחק בו למרות שיש לי אותו, אז אני לא יכול לחוות דעה עליו בפני עצמו או ביחס ל-TEQ. זה דווקא טוב, כי ככה אני יכול להתייחס ל-TEQ בפני עצמו.
כמו שכתבתי בסקירה עצמה, המשחק לא קצר כמו שהקופסא מבטיחה, וכנראה שזה אלמנט חוזר במשחקי Tiny Epic, אבל אם אתה יודע מראש למה אתה נכנס (או לחילופין מבין את זה אחרי שניים-שלושה משחקים), פשוט תן למשחק את המשבצת המגיעה לו ואז תשפוט אותו בלי שאורכו יעמוד לרעתו. כמו שכתבתי, הוא יכול לתפוס משבצת של Main event בערב משחקים וייתכן שזה אפילו יספק את המשתתפים מכיוון שיש הרבה מה לעשות במשחק ואתה לא מרגיש בסוף שסתם בזבזת את הזמן.

אגב, גם אני החלטתי שמספיקים לי משחקי Tiny Epic ולא תמכתי כבר ב-Tiny Epic Western, אבל כשיצאו התמונות הראשונות של TEQ, אמרתי לעצמי שאין ברירה...

מבחינת הבדלים בין Retail ו-KS, נראה שההבדל הוא רק התוספת של גרסת הדלוקס (כלומר, הרחבת הפטריונים החטופים) לפי עמוד הקיקסטארטר, אבל גרסת הדלוקס זמינה באתר שלהם כרגע, וכנראה שיהיה אפשר גם לקנות את ההרחבה דרך החנות של BGG מתישהו, אז אין פה משהו שעבר ולא יחזור.

חזרה