• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארון / פתרון אחסון של משחקי לוח - המלצות?

אז בשעה טובה אנחנו עוברים לדירה גדולה יותר, ובשאיפה שמתי עין על כוך נחמד בסלון כמקום מושלם לשים שם ארון למשחקי לוח. או לחילופין לשים צמוד לחלונות ארון נמוך.
אבל השאלה היא איזה ארון כדאי?
אני יודע שהיום יש לי את Billy של Ikea, שהוא מצויין למשחקי תפקידים, ושם הם כנראה ישארו גם בהמשך. אבל למשחקי לוח הוא על פנים, כי הוא לא עמוק מספיק, ואז הקופסאות בולטות החוצה וחוטפות מכות. ממש לא עושה לי טוב לנשמה לראות את הזה, ולכן צריך ארון חדש.
חוץמזה, שכבר ממש אין בו מקום ואני דוחף קופסאות בארון בגדים ובמזווה במטבח...
כרגע המועמד המוביל בעיניי הוא ארגון Kallax של Ikea, כוורת של 2 על 4 נראה לי די והותר לאוסף שלי.
זו תמונה רנדומדלית של הארון מחו"ל:
kallax-boardgames.jpg
מה שחמוד בו שהוא גם מגיע בכל מיני גדלים, וכמו תמיד באיקאה, אפשר להוסיף עוד אחד ולהכפיל את המקום.
לפני שאני קונה, אשמח לשמוע המלצות נוספות ואיך אתם מחזיקים את האוסף :)

גם לי יש ארון כזה של איקה בסלון עם ספרים ומשחקים, רק שאצלי הוא שוכב, מאוזן.
משחקים גדולים נמצאים בארון אחר בסלון.
אם הארון הזה נמצא במאונך, כמו בתמונה, אפשר לא לחבר מדף אחד, למרות שאני הייתי חושש לשלמות המיבנית של רהיט קרטון דמוי עץ.

בסוף קניתי את הקאלקס, ואכן לא חיברתי מדף אחד למעלה. עדיין הבלגן של מעבר דירה שולט בחיי, ומנסה לסדר גם את משחקי התפקידים וכו', אבל נראה סבבה.
תמונות עוד יום-יומיים.

חזרה