גיבורי הסערה - ספר חדש בעברית לפאת'פיינדר
הצטרפו לגיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית לפאת'פיינדר, של הפונדק הוצאה לאור! תמכו בנו בפרויקט בקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9789
פרטים נוספים על הספר בפרויקט עצמו, לשאלות כאן: גיבורי הסערה יוצא לדרך - ביחד איתכם!.

מחפש המלצות למשחקי לוח

דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים, המלצות על משחקים, שאלות חוקים, אסטרטגיות, היכן לרכוש, ועוד.
סמל אישי של המשתמש
Redcloak

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#1 » 10 אפריל 2017, 15:45

שלום לכולכם,

אני מעוניין לקנות משחק לוח חדש, ואשמח להמלצות.

נתונים לשיקול
:
  • משחק שמספיקים עבורו 3 שחקנים, אבל תומך גם ביותר (עדיפות למשחקים ששומרים על האיזון שלהם בין כמויות השחקנים השונות).
  • ת'מה של מלחמה. שילוב של מדע בדיוני או פנטזיה, גם יתרון.
  • ריבוי רכיבים מגניבים ואיכותיים. רכיבים זה כיף :orccooldark:
  • משחק ארוך, אבל לא יתר על המידה. 2-4 שעות זה טוב. 6 ומעלה זו כבר בעיה.
  • ניתן להשגה בארץ, בין אם אצל החנויות המתמחות, ובין אם בהזמנה יעילה מחו"ל (דוגמת Book Deopsitory).

אשמח לעזרתכם.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-

סמל אישי של המשתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#2 » 10 אפריל 2017, 17:16

RuneWars, מלחמה בעולם פנטזיה - הפונדק - אני נהנה ממנו באופן אישי, וזה מתאים לך להכל כאן. את העותק שלי קניתי מאמזון אבל אני חושב שיש גם בBook Deopsitory.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long live Doreter

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#3 » 10 אפריל 2017, 19:11

יש את Small World, משחק לוח של מלחמה בעולם קטן - הפונדק הוא מהיר יחסית אבל יתר התיאור מתאים לו היטב.
עוד משחק שמתאים הוא Conquest of Nerath, הובילו צבאות בעולם פנטזיה - הפונדק
לבסוף להיט מהשנה האחרונה הוא Scythe | Board Game | BoardGameGeek בת'מה פסאדו היסטורית מדליקה לדעתי.
ולמי שאוהב ויקינגים - Blood Rage | Board Game | BoardGameGeek
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: מבוכים ודרקונים 5 באיי הסערה (דרקונים בשמי צור - רשומות מבוכים ודרקונים 5)
משחק: מרוצללים 5, וגם משחקי לוח בכל הזדמנות :)

סמל אישי של המשתמש
Redcloak

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#4 » 11 אפריל 2017, 03:16

RuneWars נשמע מעניין. גם Blood Rage ו- Scythe.

מה שכן, הייתי שמח לשמוע על משחקים שתומכים גם בשישה שחקנים. למשל, Chaos in the Old World, שהוא כרגע משחק הלוח האהוב עליי, מתפספס הרבה פעמים כי צריך להמתין שחלק מהקבוצה לא תוכל להגיע על מנת לשחק אותו.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#5 » 11 אפריל 2017, 08:21

משחקים שתומכים בששה שחקנים ועונים על הדרישות שלכם הם נדירים, כי לרוב הם משחקי מלחמה / אסטרטגיה יגרמו ל Downtime בין שחקן לשחקן.
יש את Cosmic Encounter, מדע בדיוני קלאסי - הפונדק הוא עובד עם ששה שחקנים (יכול להיות שצריך הרחבה) למרות שאני אישית לא מתלהב ממנו יש כאלו שמאוד אוהבים.
במשחק הלוח Battlestar Galactica, קרבות בחלל, בגידות וסיילונים - הפונדק אין ממש מלחמה אחד מול השני, הוא שיתופי למחצה ובת'מה הנכונה וגם תומך בששה שחקנים (לדעתי לא צריך הרחבה).
לבסוף, Eclipse | Board Game | BoardGameGeek עונה גם על התמיכה בששה שחקנים ולדעתי גם בת'מה, אבל ככל שיש יותר שחקנים הוא הולך ומתארך.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: מבוכים ודרקונים 5 באיי הסערה (דרקונים בשמי צור - רשומות מבוכים ודרקונים 5)

סמל אישי של המשתמש
Redcloak

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#6 » 11 אפריל 2017, 12:45

האמת, לא חשבתי על הנקודה הזאת.

את Cosmic Encounter אני מכיר, וגם אני לא מתלהב ממנו במיוחד.
Battlestar Galactica נשמע נחמד, אבל מרתיע אותי חוסר ההיכרות שלי עם הסדרה. עד כמה היכרות עם הסדרה היא מהותית להנאה מהמשחק?
גם Eclipse נשמע טוב. עכשיו אני נזכר שבאייקון המליצו לי עליו בדוכן של הממלכה, אבל בזמן שלקח לי להתלבט (ולהגיע להחלטה לקנות אותו) אז מישהו כבר חטף את העותק היחיד שהיה בדוכן.

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

מחפש המלצות למשחקי לוח

הודעה#7 » 11 אפריל 2017, 19:00

לדעתי לא חיוני להכיר את הסדרה, למרות שבהחלט זה תורם לחוויה של המשחק. במקרה הזה הייתי ממליץ לנסות לפני שקונים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים