• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רכישת משחקי קופסא

A

Anonymous

Guest
פרסמתי לפני כמה דקות אשכול, אבל אני לא רואה אותו, אני לא יודע אם זה טעות או לא אבל אם כן בבקשה למחוק.

שלום לכולם,
אני מעוניין לרכוש שני משחקי קופסא (בעדיפות באנגלית).
Cosmic Encounter ואת Smash Up.
אם מישהו יודע איפה אפשר לרכוש את המשחקים האלו במכיר הגיוני? אני מצאתי אותם בארץ רק באתר Freak אבל העלות יותר גבוהה מהמחיר שמופיע בAmazon כולל המשלוח.

אם מישהו מכיר אתר שמוכר משחקי קופסא בארץ או בחו"ל במחירים סבירים אשמח אם תשתפו אותי.
כמו כן יש פה מישהו שברשותו אחד המשחקים והוא מעוניין למכור אשמח לדבר איתו.

תודה מראש, טל

שלום טל וברוך הבא,
בארץ מציע גם לבדוק עם חנות הממלכה בהוד השרון, בנוסף יש את כנס אייקון בסוכות בתל-אביב, שם יש דוכנים שיציעו את המשחקים שאתה רוצה עם הנחות ככל הנראה.
בנוגע ל Cosmic, המחיר הכי זול הוא כנראה בבוק דיפוזטורי (אבל צריך לחכות למשלוח ולהנחה, לפעמים הוא גם נמכר ב 220-240): http://www.bookdepository.com/Cosmic-Encounter-Kevin-Wilson/9781589944961?ref=grid-view
נ.ב. לא רואה הודעה נוספת ממך, בכל מקרה ממליץ להרשם לפורום :) http://www.pundak.co.il/forums/ucp.php?mode=register

תודה רבה!
בתור אוהד מושבע שלBD בדקתי שם כבר והמחיר בAmazon יותר זול נכון לעכשיו, אבל טוב לדעת שיש לפעמיים מבצעים, אעקוב אחרי האתר.

אני אבדוק גם ב"הממלכה" ובנוגע לאייקון אם יש פרטים בנוגע לחברה \ אדם שמוכר שם את המשחקים, שאוכל ליצור איתו קשר.

תודה מראש,
טל.

לרוב בוק-דיפוזטורי מציעים מבצעים די טובים על המשחקים, ולדעתי השירות עדיף מאמזון.
באייקון יהיה דוכן של הממלכה ושל מאנקי-טיים, שניהם יציעו (לדעתי) את המשחק למכירה). ההנחה היא לרוב משהו כמו 10 עד 25 אחוז מהמחיר הרגיל בחנויות בארץ, אבל קשה לי להאמין שיתחייבו על מחיר מראש. תלוי גם אם קונה יותר מדבר אחד.

רק רציתי לציין שבמקרה המשחק חזר למלאי בBD במחיר המצחיק של 165 שקלים, שזה יותר זול מהמחיר בסיס של המשחק בחו"ל.

אז מי שהיה מעוניין לקנות את המשחק, ההזדמנות הציגה את עצמה.

חזרה