• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Rainbow Draft ראשון של Dice Masters

אז נפגשנו ארבעה חברים, ובפעם הראשונה הרצנו טורניר Draft של Dice Masters, משחק הקוביות האסיף החביב עליי. הסט שהשתמשנו בו הוא Justice League
בגדול הטורניר עובד כך שכל שחקן מקבל 12 בוסטרים (סה"כ 24 קוביות) ואז בונים במרכז השולחן את כל הקוביות, ומתחילים להעביר משחקן לשחקן יד של 12 קלפים, כשכל פעם כל שחקן בוחר קלף אחד לקבוצה שלו.
לאחר משהו כמו 20 דקות, כל אחד היה עם קבוצה משלו - וזה פורמט מצויין ללמוד את המשחק, בגלל שלא צריך לשבור את הראש איזה קבוצה בונים מחד, ומאידך כן נתקלים בכל מיני קלפים שונים ומשונים.
אחרי זה הרצנו שלושה משחקים, שלקחו בין 25 ל-45 דקות כל-אחד, והיה ממש סבבה.
בסוף היום גם בבוסטרים שהיו שלי יצא ה Super Rare של ה Feed, שהיה קונסטנטין. לסיכום היה ממש מוצלח :)

נ.ב. אם מישהו רוצה להצטרף למשחקים ונמצא באזור המרכז (ונייד), שלחו לי הודעה ואני אעדכן בפעם הבאה שנארגן משהו.
IMG_20160316_211751247.jpg
IMG_20160316_221507219.jpg
IMG_20160316_213207464.jpg
IMG_20160316_222751977.jpg

החוקים תואמים, כך שאין בעיה עקרונית לערבב בין הסטים, וזה לפי דעתי מה שקורה בטורנירים הגדולים.
בדראפט הכל מגיע מאותו סט.
בין חברים, זה עניין של החלטה, אנחנו למשל מתמקדים כרגע ב DC ואולי גם נוסיף את מארוול. אני לא רואה שגם נוסיף את מו"ד בקרוב, גם בגלל ערבוב הת'מה אבל גם בגלל מגוון הקלפים העצום (וזה יותר כלכלי להתמקד בסט אחד או שניים).

חזרה