• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שאלה בנוגע למג'יק

מירוקו45

פונדקאי מהשורה
יצא לי בבוסטר שקניתי קלף כחול אדום שאומר את זה:
counter target spell you don't control. לקלף יש גם יכולת overload, שמחליפה את המילה target במילה each.
אם אני משתמש בoverload, זה אומר שזה מבטל את כל הקסמים שהיריב שלי עושה?! לכמה זמן?
תודה!

לקנטר זה להשמיד.אני מניח שזה אינסטנט.ואז ספל מתכוון לכל יצור קסם או אצמנט. ואתה יכול להפעיל את זה על קסמים "רעים" שהיריב עושה.
אם זה אינסטנט אז זה גם טוב להפיל המון יצורים ואצמנטים.דבר מאוד טוב נגד אלפים.

ואו בלי לכוון להעליב זה היה הסבר די נכה.

בגדול, לחש שעושה counter למשהו מבטל את אחד הקסמים של היריב (כולל יצור, שהוא קסם עד שהוא לא במשחק) ברגע שהוא מוטל.

לדוגמא היריב שלך משחק קלף דוב גריזלי אתה יכול להגיב עם counterflux זה הקלף שקנית והגריזלי ילך מיד לבית הקברות.

השימוש של overload על הקלף הזה הוא טיפה טריקי. בפועל זה דורש שיהיו כמה לחשים שממתינים להיפתר אחד אחרי השני ואז אתה יכול לבטל את כולם. נגיד אם היריב חסר הסלבנות שלך מטיל שלושה לחשי lightning bolt אחד אחרי השני בלי להמתין ולבדוק האם אתה רוצה לעשות משהו ללחש הראשון ובלי לתת לאף אחד מהם לעשות את הנזק שלו לפני שהוא מטיל את הבא.

חשוב לזכור, אינסטנטס הולכים לבית הקברות מיד לאחר השימוש כלומר ההשפעה של הלחש היא חד פעמית. אתה לא יכול להשתמש בזה ולהגיד כול הלחשים שלך מבוטלים מאכשיו ולתמיד.

חזרה