• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש המלצה בקשר למשחק לוח

the mage

פונדקאי ותיק
טוב,החלטתי לקנות לי איזה משחק לוח,שיהיה לי בבית וגם להביא לכנסים שנתבדל מהמנצ'קין,המיניאטורות ומשחקי התפקידים שלנו.
אז בעיקרון אני מתלבט בין שלושה משחקים עיקריים:טייוליט אימפריום,משחק הלוח של world of warcraft ומשחק הלוח של age of empires.
אז,מה אתם הכי ממליצים עליו?

בתודה מראש,תומר!

הכל מתאים לי,אבל הסתכלתי שוב על התיאורים של המשחקים והחלטתי לוותר על עידן האימפריות.
אם תוכלו לתת לי תיאור של המשחקיות של שני המשחקים,זה ממש יעזור לי!

בתודה מראש,תומר!

אם אתה רוצה משחק להביא לכנסים, אז בפירוש לא WOW.
דבר ראשון, הוא לא גמיש במספר משתתפים (או 4 או 6 משתתפים, אי אפשר 5)
וזה משחק שלפי התוספת על משלוח שלו בפריק, כבד מאוד.
אבל הייתי מת לנסות אותו, אז אם יש לך 3\5 חברים טובים שיוצא לכם להפגש ביחד הרבה,
הוא נשמע מצויין בשבילך. אבל לא לכנסים.

אני לא שיחקתי אף פעם במשחק לוח של WoW , אבל אני ממליץ על טוויליט, משחק באמת מצוין, אבל מורכב מאוד , לוקח הרבה זמן לשחק אותו, והרבה יותר זמן ללמד מישו חדש לשחק אותו. לכן אני לא יודע עם הוא מתאים לכנסים, אלא אם כן אתה יודע שיהיה לך שחקנים שיודעים לשחק בו כבר.
אבל משחק שלא ראיתי אצלך (אולי יש לך כבר) אבל אני מאוד ממליץ בכל מקרה - a game of thrones , המשחק קופסא הכי מוצלח שאני שיחקתי בו - לא מסובך יותר מדי (גם לא מונופול) אבל באמת מעמיק, ומצוין!

לדעתי, משחקים כאלה כבדים מידי לכנסים. רק להיסחב עם הקופסא שלהם זה בעיה, שלא לדבר על למצוא מקום לשחק. אני תמיד נהנה ממשחקי הכס בכנסים, למרות שהוא מבזבז לי את רוב היום, אבל משחקים קלילים יותר כמו קאטאן או נינג'ה ברגר(תתפלא, לסטיב ג'קסון יש עוד משחקים חוץ ממאנצ'קין) מצויינים לכנסים. וגם נורא קל למצוא להם שחקנים רנדומליים P:

יצא לי לשחק פעםאחת במשחק הלוח של WOW, ולדעתי הוא מצויין. מומלץ בחום. מה שכן, הוא לוקח זמן - אם משחקים אותו 4 שחקנים הוא יכול לקחת עד שעתיים וחצי או אולי יותר.

Mek31 אמר/ה:
רק שעתיים וחצי? זה כלום! יצא לי לשחק במשחק לוח של "משחקי הכס" (סדרת הספרים) וזה נמשך חמש שעות לפחות!

אז אתה כנראה עושה משהו לא בסדר...
משחק ארוך של משחקי הכס לוקח שלוש שעות.
משחק של WOW בארבע שחקנים יכול לקחת בין שעתיים וחצי לחמש. ניסיתי את המשחק של WOW אגב וביאס אותי, כול המשחק הוא לך למקום X. תהרוג מפלצת Y. יאי הגענו לבוס!

חזרה