נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ב, צרות של אם

פורום לרשומות המשחק שלכם. כאן תוכלו לרשום אודות מעללי החבורה שלכם, להלל ולקלס כרצונכם.
הלדין
הודעות: 3566
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ראשון, צערו של דון טריסטה

שליחה על ידי הלדין » 02 יוני 2020, 21:24

גם אני נהניתי מהפרק.
פלדריק
הודעות: 6793
הצטרף: 14 ינואר 2008, 17:13

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ב, צרות של אם

שליחה על ידי פלדריק » 19 יוני 2020, 22:58

טוב, בשעה טובה, לקראת סיום החלק השני, אנחנו עוברים לחלק ב' בעלילות החבורה שעדיין-אין-לה-שם!

חלק ב'- צרתה של הזאבה

מבוא
החבורה שבה לפתח דרך לאחר ההרפתקאה המוצלחת שלהם בטירת סילת'ורן, ונפגשת עם דון טריסטה ורודריגו בנו, במסעדת הירח החסר היוקרתית, שמנוהלת בידי זוג חצאי אלפים אציליים למראה מט'ירסתין. שנראה במצב הרבה יותר סביר. הוא מודה להם מאוד על כך שלא רק שהחזירו את בנו חי ושלם, אלא גם החזירו לו את אבן החן האדומה, ואפשרו לו לפרוע את חובותיו. הוא משלם להם כמיטב יכולתו, ומבטיח להשתמש בקשריו עבורם מתי שרק ירצו.
החבורה מנצלת את הזמן בעיירה כדי לבלות- ובתור התחלה, הם מחליטים לפנק את עצמם, בסכום לא קטן, בהמשך השהיה במסבאה היוקרתית, על אף שלל הגבות המורמות.
אטרים מחפש נפח שיחשל לו חרב מהברזל השחור שמצאו, ומתחבר לאחד מבניו, ז'ואן, בניסיון[לפחות בהתחלה] להשיג הנחה. רובנדייר אוסף מידע וקובע להם פגישה בלשכת הרוזן, ודוג'ה מנסה ומצליחה למרבה ההפתעה לפתות את ליט'ייה, בעלת הפונדק הנשואה.
ביום למחרת נאק ניק יוצא לחפש עניין בשוק המקומי, בפינותיו הפחות נעימות, ועל אף שמפותה לפינה צדדית בידי ילדי רחוב ליד דוכן נקניקיות זול, הוא מצליח להפתיע אותם ולתפוס אחד מהם כבן ערובה לפני שששדדו אותו, ולסחוט את בעל הדוכן המשת"פ לפצות אותו, ומקבל כמעט את כל הנקניקיות בדוכן.
באותו הערב החבורה נפגשת במסעדה, אטרים מביא את ז'ואן, דו'גה מביאה המון יין מעולה ונאק ניק מביע המון המון נקניקיות נוראיות. בסיכומו של הלילה מרבית החבורה מתעוררת מכוסה בקיא של עצמה, ועובדי הפונדק הזועמים פונים לסלק אותם בבושת פנים, דוג'ה מסבירה שהיא ידידה של ליט'ייה, אבל ליט'ייה שנקראת למקום מפטירה "אני לא מכירה אותה", וכך מסתיים ירח הדבש של החבורה עם החיים הטובים.

אם זה לא מספיק, למחרת בלשכת הרוזן מוסבר להם היטב שהם לא מספיק מעניינים כדי להיפגש עם הדוכס, על אף הנבואה המטרידה שהם רוצים לספר לו עליה, שאמורה להתרחש בעוד מעט יותר מחודש. בלית ברירה הם משחדים את אחד הקצינים כדי לקבל פגישה בעוד כשבוע.
היות שגם החרב השחורה של אטרים תהיה מוכנה רק בעוד כשבוע וחצי, הם מחליטים לנצל את הזמן כדי להיענות לרצונו של רובנדייר לנצל את כישוריו כמנהיג להקה בכדי לכבול טיגריס נוסף. טיגריסים ישנם בדוכסות רק ביער האחרון, ולכן החבורה מחליטה לצאת לגבעת פלדה, העיירה הקודרת שעל סף היער, ועל הדרך גם לטעום מעט מהנאותיה לפני שישובו למרכז הדוכסות.

פרק ראשון- דרכים מסוכנות

החבורה יוצאת דרומה מפתח דרך. הם מתלבטים בין מעבר במחנה הפליטים המפוקפק שברסטוול לבין מסע מזרחה משם, בשטח הפתוח, ומחליטים לעבור ממזרח. בדרך הם נתקלים בשיירה שרופה, וכשהם מתקרבים אליה, הם פוגשים במשפחת סוחרים קטנה שחזרה מהכפר שלה לפתח דרך, אך ילדיה נחטפו בידי סוחרי העבדים.
החבורה מבינה שבסיכוי גבוהה מדובר בסוחרי עבדים מהכפר דה בראנד, וניצבת בפני דילמה- לצאת למרדף מתיש, בתקווה להגיע לסוחרים לפני הכפר, אך במצב מותש ומעלה; לוותר על המרדף ולהתרחק, או לנסות להסתנן לכפר, שידוע כקן רצחני של סוחרי עבדים. זאת ועוד- אם אחד מהשודדים ישרוד, החבורה עלולה לזכות באיבתו המסוכנת של ריקארדו עצמו.
החבורה בוחרת במרדף, ומצליחה להשיג את הסוחרים במצב יחסית סביר. לאחר שנאק ניק מחסל די בקלות את אחד מהסוחרים שהלך לשירותים, החבורה מתקיפה את שארית הסוחרים, אך ההתקפה, שיכלה להיות קלה למדי[במיוחד בזכות התגנבות מאוד מוצלחת של נאק ניק] משתבשת בשל התפצלות ואז התעלמות של רובנדייר מאחד מהשומרים שהלך להשתין, ובמקום לחסל גם אותו לפני תחילת הקרב החבורה מאבדת את ההפתעה. השומרים, מובלים בידי שני לוחמים מיומנים מאוד, האחד חמוש בשתי חרבות והשני בחרב אדירה, מצליחים להיכנס עם החבורה לקרב קשתות לא פשוט, ולהפיל את נאק ניק שמאוגף בעורף האויב לבדו לאחר שהפיל רק שומר אחד, אולם לבסוף החבורה מצליחה לנצל את הנמר של רובנדיר לאיגוף ואת השימוש הדי חופשי של דוג'ה בכשפים בכדי להכריע את הלוחמים המיומנים. האחרון מבין הלוחמים מתחנן על חייו ומספר לחבורה שהבוס שלו הוא ריקארדו, אחד הסוחרים הכי אהובים על הברון דה בראנד, ובמתנה זוכה מהחבורה להיקשר לעץ ולהינטש בחיים. החבורה מחזירה את הילדים למשפחה, וממשיכה בדרכה לגבעת פלדה.
נערך לאחרונה על ידי פלדריק ב 21 יוני 2020, 22:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 19206
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 16
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ב, צרות של אם

שליחה על ידי The oldman » 20 יוני 2020, 21:49

קצת מוזר שבמערכת השיקולים שלהם לרדוף אחרי השודדים הם מפחדים מזעמו של ריקרדו ומאז הם משאירים אחד מהם בחיים כי הוא מספר להם שהבוס של השודדים הוא ריקרדו.
באופן כללי, שווה לעשות סבב עריכה קלה לפני פרסום,פה ושם יש עוד דברים לא מובנים כל כך או סתם שגיאות הקלדה.

בנוגע לסשן עצמו נשמע שהם קצת התברברו, או שזה היה מכוון?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
פלדריק
הודעות: 6793
הצטרף: 14 ינואר 2008, 17:13

רשומות הדוכסות האבודה- פרק ב, צרות של אם

שליחה על ידי פלדריק » 21 יוני 2020, 22:54

ערכתי ועשיתי יותר סדר.

כן, הם באמת היו מוזרים בהחלטה הזו. לא ברור למה זה הפתרון שהם בחרו, אבל זרמתי.
האמת שהשחקנים ממש התברברו בעיר בלחפש דרכים לבזבז את הכסף שלהם, אבל הם מאוד נהנו אז זרמתי, ובסוף באמת היה מעניין יחסית.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה