הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

רשומות מברברי, כובש מלך

פורום לרשומות המשחק שלכם. כאן תוכלו לרשום אודות מעללי החבורה שלכם, להלל ולקלס כרצונכם.
סמל אישי של משתמש
golan2072
הודעות: 1228
הצטרף: 15 פברואר 2011, 13:24
מיקום: יבנה, ישראל
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי golan2072 » 02 ספטמבר 2015, 16:25

חבורה בדרגה 5. לדעתי בדרגה הזו כבר ממש חזקים ורבי-יכולות (מתחיל לחשוב ש-E6 יעבוד כאן יופי).
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10767
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי rui » 02 ספטמבר 2015, 16:29

מבין אותך, כשהנחיתי את הרפתקת המתחילים של 5 לקראת הסוף הדמויות כבר היו מחסלות את כל מי שהוא לא מטיל לחשים.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
golan2072
הודעות: 1228
הצטרף: 15 פברואר 2011, 13:24
מיקום: יבנה, ישראל
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי golan2072 » 02 ספטמבר 2015, 16:37

אני צריך עוד לחוות את הדרגות שמעל ל-5, אבל לדעתי ההתקדמות האיטית מדרגה חמש ואילך מאוד טובה, אין מה למהר כי הדמויות חזקות מספיק, בסופו של דבר מתקדמים, אבל לאט לאט.
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King
סמל אישי של משתמש
Fat_Bastard
הודעות: 11
הצטרף: 30 מאי 2015, 22:53

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי Fat_Bastard » 02 ספטמבר 2015, 22:05

החבורה פסלה את משימת ההסתננות מכיון שלדעתם אוליבר לא היה מסוגל להסתנן, עקב מנהגו ללכת ראשון בלי זהירות ולתקוף בלי לחשוב פעמים. :)
סמל אישי של משתמש
golan2072
הודעות: 1228
הצטרף: 15 פברואר 2011, 13:24
מיקום: יבנה, ישראל
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי golan2072 » 10 ספטמבר 2015, 19:39

עוד מיומנו של ברברי - מאת אאולמש

אאולמש היה עצבני.

בעצם הוא היה רעב ועצבני.

הוא התקשה להחליט האם הוא עצבני יותר מאשר רעב או רעב יותר מאשר עצבני.

הוא עמד על המשמר בזמן ששאר החבורה עזרה ללגאתה לכסות בחול כניסה לקבר עתיק באתר שהחבורה הגיעה אליו על מנת לשדוד קברים ועתיקות. האיזור כולו היה מלא בקברים ועתיקות. התל הראשון דרש מהחבורה כמעט 3 שעות חפירה ולחימה בכמה נדלים ענקיים ולא טעימים למראה. בקברים היו אוצרות אבל לגאתה החליטה להיות צדיקה ואסרה על החבורה לגעת בקברים המלאים באוצרות.

אאלומש אמנם לא היה הלטאה הכי חכמה בג'ונגל, אבל הוא ידע מספיק על כך שאם הוא רוצה לנקום במלך הראט, הוא צריך להיות עשיר ובעל השפעה. לחפור 3 שעות קבר ולא לקחת ממנו אוצרות היה בדיוק הנתיב ההפוך לעושר והשפעה. הוא גם כעס (כרגיל) על אוליבר, שנראה שזנח כל עניין באוצרות והפך למתחנף הראשי ללגאתה, בנסיון להכנס לה לאיזור החלציים.

לאחר כיסוי הקברים ובלילה, נתקלה החבורה בסוג של מתעי ביצות. היו 2 או 3 מהם. אאולמש לא ספר. אך לדאבונו חיסולם גרם גם להעלמותם בעננת עשן כלשהו שהבטיח שאי אפשר יהיה לעשות מהם נקניקיות.

בבוקר המחרת החבורה המשיכה לסייר באיזור.ההרפתקנים נתקלו בעמוד שחור שהיה רשום עליו משהו בנוגע למוות. הם גם נתקלו בתל נוסף חסום על ידי לוח אבן שלא התחשק להם לשבור אותו כרגע.

התל השלישי היה פתוח ואוליבר הצליח לפתוח איזושהי דלת סודית שהובילה למעמקי מבוך. אוליבר החליט להיות ראשון ולא רצה שאאולמש יהיה מאחוריו. אז מתור'ק נכנס שני. אאולמש אמר לאוליבר שהוא לקקן ואוליבר אמר לאאולמש שהוא חזיר.

אאולמש השתוקק שיהיה חזיר באיזור.

בסוף המדרגות היה מסדרון שהוביל ימינה לעוד מסדרון. אוליבר המשיך ימינה וימינה. פתח דלת וגילה סוג של חדרון עם זבל בתוכו. החבורה לא טרחה לחפש בזבל. אוליבר המשיך במסדרון ואילו אאולמש פנה לקצה השני במסדרון. הוא הגיע לצומת ממנה נמשכו מסדרונות ל 3 כיוונים. מצד ימין היה חדר חשוך. הוא הציץ לכיוון והטיל לחש אור לאיזור. על הריצפה היו מונחות שיניים בצורת חץ שהצביע לכיוון המסדרון השמאלי. בשלב זה שאר החבורה הצטרפה לאאולמש. אוליבר המשיך במסדרון קדימה וראה פירמידה מאבנים בהמשך בתוך חדר וגם דלת לכיוון ימין. לגאתה, מתורק ואאולמש נכנסו לחדר עם השיניים בצורת חץ וגילו 50 כוכי קבורה. הם חיפשו בכוכים במשך 20 דקות בזמן שאוליבר רטן בחדר השני, ומצאו 41 פיסות פלטינה. אאולמש החליט להמשיך בכיוון החץ, בזמן שאוליבר פתח את הדלת ושמע לחישות מהחדר מעבר לדלת. אוליבר סגר את הדלת ודיווח לשאר החבורה. בינתיים אאולמש נתקל בחדר ומסדרון שהמשיכו שמאלה ובתוכו 3 סרקופגים. בחדר היו גם 3 דלתות בכיוון המסדרון. לפתע קפצו מתוך הסרקופגים 3 מומיות והתחילו לתקוף את החבורה. הההרפתקנים נלחמו בעוז במומיות. אאולמש השתמש הפעם באלת הברזל הקסומה שלו ובחרב הקצרה הקסומה שלו. החבורה חיסלה לבסוף את המומיות, לא לפני שמתורק נפגע מאחת המומיות ובשרו התחיל להרקב. בזמן שלגאתה נסתה להבין מה פשר המחלה, אאולמש חיפש מלכודות על אחת הדלתות ופתח אותה. לא היה שם משהו מיוחד חוץ מאנחה שנשמע ממקום כלשהו במבוך. לגאתה החליטה שהיא תוכל לטפל במחלה רק למחרת, אז אאולמש פתח את הדלת השניה ונכנס לחדר שבו היו 3 שלדי כהנים (חקובות) בכוכי קבורה גדולים. אאולמש נגע באחת מהם עם האלה והם זינקו עליו, מלמלו משהו על פאזוזו, אל האל מתים ותקפו אותו.

לחש המגן של אאולמש הציל אותו, כנראה, מגורל דומה לזה שאוליבר יסבול ממנו בקרוב. שלושת השלדים ניסו לתקוף אותו, 2 פגעו ולחש המגן של אאולמש הצליח לחסום את אחת הפגיעות. השלד שפגע לא עשה יותר מדי נזק, אבל אאולמש הרגיש מוזר מאוד והבין שהשלדים הללו הם שלדים רציניים. עד כמה ששלדים יכולים להיות רציניים. עיניהם בערו באדום יוקד וידוע שכל חיה בג'ונגל עם סימנים אדומים יוקדים היא רצינית. מתורק פגע באחת מהשלדים והפיל אותו. לגאתה ואוליבר תקפו ופגעו גם בשלדים, בזמן שאאולמש תקף ונסוג אחורה כדי לא להיות מוקף בשלדים בחדר הקטן. אאולמש השתמש באחת מיכולות הכאוס שלו על מנת לפגוע בשלדים, אך פעולה זו הפעילה תופעה כאוטית לא צפוייה ואאולמש גילה לחדרתו שכל שערו נשר. הזקן היפה שלו, והגבות והריסים. אפילו שיער התחת שלו נשר והתחיל לעקצץ ולגרד לו במכנסיו!

השלדים פרצו מהחדר בעקבותיו של אאולמש. מתורק הפיל שוב אחד מהם ואוליבר חיסל שלד נוסף. השלד הצליח לפגוע באוליבר ולהסב לו נזק רציני. מיד לאחר מכן חיסלה החבורה את השלד האחרון. אוליבר התיישב על הריצפה ואמר שהוא לא מרגיש טוב. לאגתה ואאולמש ניסו לבדוק מה יש לא אבל העלו חרס בידיהם. בינתיים אאולמש ומתורק חיפשו בחדר עם השלדים ומצאו שק עם אבני חן ויהלומים. אאולמש התמוגג מנחת. הוא החליט שיהלומים חבריו הכי טובים של הברברי.

החבורה החליטה למשיך לדלת שאוליבר פתח. הם נכנסו לחדר ומעבר לפינה חיכה להם רפא עצבני, כנראה שהיה חסר סבלנות עקב הזמן שעבר מאז שאוליבר פתח את הדלת בפעם הראשונה ועד שהחבורה ממש הגיעה אליו. מתורק התחיל להרביץ לרפא בזמן שאאולמש היכה בו עם אלתו וחרבותיו. הרפא נעלם פתאום והופיע מול לגאתה. הוא פגע בה קשות (וגם התחשמל בזמן שפגע בה, עקב לחש ההגנה שלה) והיא בתגובה שלפה את חרבה והיכתה אותו ביתר שאת. הרפא, שספג פגיעות קודמות מהחבורה, נכנע למכתה האחרונה והתפוגג.

ההרפתקנים נשמו לרווחה ואאולמש ניסה לחפש בחדר אם יש דלתות סודיות. הוא לא מצא משהו מיוחד, אבל נראה היה לו שהוא לא חיפש בצורה טובה. אולי מתורק יוכל לחפש ביותר יסודיות, אם יחלים מהריקבון הלא נעים שהמומיה הסבה לו.

אוליבר התחיל לקדוח מחום והחבורה החליטה לצאת החוצה מהמבוך ולנוח בשאר היום על מנת שלגאתה תוכל ללמוד לחשים שיעזרו למתורק הנרקב ולאוליבר הקודח. אאולמש קיווה ששיערו יצמח מהר… בינתיים הוא פתח את הדלת השלישית בסקרנות ילדותית והציץ פנימה. הוא גילה מסדרון ארוך נוסף והחליט לדחות את הסיור פנימה.

החבורה התמקמה מחוץ למבוך ונחה. אאולמש, שהיה היחיד שהיה פצוע יחסית קל, החליט לעמוד על המשמר.

אוליבר ממש קדח מחום ואאולמש ניסה לתת לו יין. היין לא עזר לאוליבר להרגיש טוב יותר.

אאולמש לא חיבב את אוליבר, אבל היה ברור לו שאוליבר חולה באמת הפעם. גם מתורק קיבל איזה חולרה, אבל אאולמש קצת פחד לגעת בבשרו המרקיב של מתורק. מה גם שלגאתה הבטיחה שאם מתורק ישרוד את הלילה, היא תוכל לרפאו.

במשך הלילה אאלומש טיפל באוליבר ושם קומפרסים קרים על ראשו. כשמישהו משבט בית באזי נפל למשכב, חבריו לשבט זנחו יריבויות וטיפלו בו עד שהחלים. אאולמש החליט שלנהוג באוליבר כמו שנוהגים באח לשבט יעזור לו (לאאולמש) להנציח את השבט בליבו. מה גם שאאולמש נאלץ להודות (בליבו כמובן) שאוליבר יודע להלחם והוא חלק חשוב מהחבורה. לא התחשק לאאולמש לאבד עכשיו מישהו מהחבורה.

הלילה עבר בשקט יחסי (אאולמש התנדב לשמור רוב הלילה כדי שאוליבר ומתורק יוכלו לנוח כהלכה) ובבוקר לגאתה הצליחה ללמוד ולהטיל את הלחשים הנכונים שיעזרו למתורק ואוליבר.

כשהיה ברור שאוליבר מרגיש טוב יותר, אאולמש הציע לו יין פעם נוספת. הפעם יין עזר. אוליבר הודה לאאולמש.

גם מתורק הבריא מהריקבון הלא נעים ואפילו רוב שיערו של אאולמש צמח חזרה באופן מופלא. החבורה החליטה להמשיך מהיכן שעצרו.
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 18546
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 12
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי The oldman » 11 ספטמבר 2015, 10:08

אני אוהב את נקודת המבט של אאולמש :)
אני מבין שבהיתקלות הזו היו קרבות קשים יחסית? גם כי החבורה לא הייתה מאוד שמרנית.
בנוגע להתחזקות החבורה קצת קשה לי להבין מה הכוונה ל הרפתקאות לא מאוזנות. אם קל מדי, תבנה היתקלויות כאילו שהדמויות הן בדרגה גבוהה יותר.

אם כבר הבעיה היא לחשים שהיו נפוצים במהדורות קודמות שמאפשרים לעקוף מכשולים כמו שיגור.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
golan2072
הודעות: 1228
הצטרף: 15 פברואר 2011, 13:24
מיקום: יבנה, ישראל
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי golan2072 » 11 ספטמבר 2015, 10:15

החבורה חזקה אז כמנחה דאגתי להחתקלויות מאתגרות יותר. הטריק הוא להפגיש את החבורה עם מפלצות שיש להן יכולות כואבות ומעניינות. ולחבורה היה מזל שהקוביות ריחמו עליה אחרת הרפא היה מפיל חללים.
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King
fergi123
הודעות: 1002
הצטרף: 16 ספטמבר 2014, 16:09
תשובות: 2

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי fergi123 » 11 ספטמבר 2015, 10:18

איך אני אוהב את אאולמש :D . מחכה להמשך ולתלונות על אוליבר.
sk9
הודעות: 12
הצטרף: 05 יולי 2015, 11:55

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי sk9 » 12 ספטמבר 2015, 00:33

"אמא" של אוליבר כאן- כמה תוספות:
1. בקרב עם השלדים, מיד אחרי שאאולמש איבד את כל שערותיו, ברגע שאוליבר ראה זאת, הוא התחיל להתפקע מצחוק. דבר זה גרם לחוסר יתרון בהתקפה שלו.
2. לאחר שלאגת'ה ריפאה אותו ואת מת'ורק, אוליבר נתן חיבוק תודה כנה ואמיתי ללגאת'ה (ולא, הוא לא ניסה הפעם להתחיל איתה).
3. אוליבר הרגיש הכרת תודה לאאולמש, והחליט שאולי הוא לא כזה asshole ככלת הכל..

וחוצמזה, אאולמש לא באמת יודע מה המניעים של אוליבר לגבי לאגת'ה... הוא רק חושב שאוליבר רק רוצה להכנס לה לאיזור החלציים (ביטוי נוראי!).
סמל אישי של משתמש
Fat_Bastard
הודעות: 11
הצטרף: 30 מאי 2015, 22:53

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי Fat_Bastard » 12 ספטמבר 2015, 00:38

"אבא" של אאולמש כאן:

תודה על התגובות, חברים, ועל ההבהרות - "אמא" של אוליבר. :)
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10767
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי rui » 20 ספטמבר 2015, 13:52

פרק מצויין. במה אוליבר חלה?
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
golan2072
הודעות: 1228
הצטרף: 15 פברואר 2011, 13:24
מיקום: יבנה, ישראל
יצירת קשר:

Re: רשומות מברברי, כובש מלך

שליחה על ידי golan2072 » 20 ספטמבר 2015, 14:07

מחלה שחקובה מפיצה בנגיעתה...
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
 • נושאים דומים
  תגובות
  צפיות
  הודעה אחרונה
 • רשומות אש וקרח
  על ידי הח׳אן הטטרי » 05 אוגוסט 2019, 12:59 » ב רשומות משחקים
  3 תגובות
  81 צפיות
  הודעה אחרונה על ידי הח׳אן הטטרי
  05 אוגוסט 2019, 15:13
 • רשומות האש והארד (4)
  על ידי הח׳אן הטטרי » 13 ינואר 2019, 15:25 » ב רשומות משחקים
  6 תגובות
  327 צפיות
  הודעה אחרונה על ידי הח׳אן הטטרי
  02 מרץ 2019, 15:32
 • רשומות הערבות האולטרה סגולות
  על ידי The Time » 09 ספטמבר 2019, 00:20 » ב רשומות משחקים
  2 תגובות
  148 צפיות
  הודעה אחרונה על ידי The Time
  26 ספטמבר 2019, 09:45