• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מעצמות ודרקונים-גורל מואץ

מוצאי שבת טובים לכולם. :D
דרגו לא מזמן פירסם פה הודעה על קבוצה בוואטצפ אני נענתי לקריאה והתחלנו פה ושם לדבר בוואטצפ
פה ושם דיברנו על הרפתקאות עתידיות ואיך שהוא הגענו לדבר על משחק אחד על האחד בעולם של מעצמות ודרקונים
התחלנו לדבר על הנשגבים משולב עם מוד.לא כל כך הלך ודרגו הציע גורל מואץ,לי היו חששות אני לא מכיר את השיטה ומשום מה היא הייתה נראית לי נורא מסובכת.
דרגו הסביר לי את השיטה והתחלנו לבנות דמות אז בואו נדבר על המשחק :D

אני משחק את אלכסנדר הסבורג,אציל גארמנתי(המקביל של הגרמנים בעולם) שאפתן ביותר ועם משפחה וקשרים שמגיעים עד לקיסר
לאלכסדר 4 אחים.שלוש אחים ואחות.האחות נשואה לדוכס קרוב האח הצעיר ביותר מחונכך אצל במהלך של הממלכה בתוך הקיסרות שמחליפה את בוהמיה ואח שיושב בחצר הקיסרית ונושב לאן שאבא של אלכנסדר מבקש.
אלכסנדר הוא קצין מעוטר בצבא הוא מלווה בחבורת אבירים של אביו ובחיילים שלו.הוא מקבל פקודה.ללכת להלשיט סדר באזור הכבוש של פראנצזן.הוא הולך לשם עם חוליית ארבקוזים-דמי דרקון חוליית הנסה גדולה של קובלדים וכמה מלווים אחרים.
בדרך הוא פוגש את פיירין ענק מהצבא הפראנצזני והשליט טרור על הדרך.
אלכנסדר משכנע אותו להצטרף אליו והוא מצטרף אל הפלוגה של אלכסנדר.

אני אוסיף עוד חלק של משחק מחר בבוקר\בערב שבוע טוב :D

אלכסנדר ממשיך בדרך.הוא מתחיל לראות קבוצה גדולה של חיילים פראנצזנים על תיישים בגבעה מולם,הוא הוגה תוכנית הוא והאבירים שלו יתחפשו לשבוים.הרובאים הדמי דרקון והקובלדים ישארו על הגבעה שלהם ויהיו מוכנים לירי בסימן הם הולכים עם האשפית של הפלוגה ופיירין שפיירין כאילו תפס אותם כשבוים.
פיירין מוביל אותם והוא מתחיל לדבר עם גמד עם שריון וציוד מזהב.הם מנהלים דו-שיח בפראנצזית שאלכסנדר לא מבין הוא מחליט לחשוף אותו ואת החיילם והם מובילים אותו לתוך הכפר זורזיטן.

חזרה