הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מעצמות ודרקונים-גורל מואץ

פורום לרשומות המשחק שלכם. כאן תוכלו לרשום אודות מעללי החבורה שלכם, להלל ולקלס כרצונכם.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

מעצמות ודרקונים-גורל מואץ

שליחה על ידי דינרבלו » 24 ינואר 2015, 22:21

מוצאי שבת טובים לכולם. :D
דרגו לא מזמן פירסם פה הודעה על קבוצה בוואטצפ אני נענתי לקריאה והתחלנו פה ושם לדבר בוואטצפ
פה ושם דיברנו על הרפתקאות עתידיות ואיך שהוא הגענו לדבר על משחק אחד על האחד בעולם של מעצמות ודרקונים
התחלנו לדבר על הנשגבים משולב עם מוד.לא כל כך הלך ודרגו הציע גורל מואץ,לי היו חששות אני לא מכיר את השיטה ומשום מה היא הייתה נראית לי נורא מסובכת.
דרגו הסביר לי את השיטה והתחלנו לבנות דמות אז בואו נדבר על המשחק :D

אני משחק את אלכסנדר הסבורג,אציל גארמנתי(המקביל של הגרמנים בעולם) שאפתן ביותר ועם משפחה וקשרים שמגיעים עד לקיסר
לאלכסדר 4 אחים.שלוש אחים ואחות.האחות נשואה לדוכס קרוב האח הצעיר ביותר מחונכך אצל במהלך של הממלכה בתוך הקיסרות שמחליפה את בוהמיה ואח שיושב בחצר הקיסרית ונושב לאן שאבא של אלכנסדר מבקש.
אלכסנדר הוא קצין מעוטר בצבא הוא מלווה בחבורת אבירים של אביו ובחיילים שלו.הוא מקבל פקודה.ללכת להלשיט סדר באזור הכבוש של פראנצזן.הוא הולך לשם עם חוליית ארבקוזים-דמי דרקון חוליית הנסה גדולה של קובלדים וכמה מלווים אחרים.
בדרך הוא פוגש את פיירין ענק מהצבא הפראנצזני והשליט טרור על הדרך.
אלכנסדר משכנע אותו להצטרף אליו והוא מצטרף אל הפלוגה של אלכסנדר.

אני אוסיף עוד חלק של משחק מחר בבוקר\בערב שבוע טוב :D
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

Re: מעצמות ודרקונים-גורל מואץ

שליחה על ידי The oldman » 25 ינואר 2015, 09:40

נרשמתי לעדכונים - נשמע אחלה. מה שכן תנסה להכניס קצת צבע לתיאורים, לא רק תיאור של מה שקרה בתמצית.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 25 ינואר 2015, 20:40

אלכסנדר ממשיך בדרך.הוא מתחיל לראות קבוצה גדולה של חיילים פראנצזנים על תיישים בגבעה מולם,הוא הוגה תוכנית הוא והאבירים שלו יתחפשו לשבוים.הרובאים הדמי דרקון והקובלדים ישארו על הגבעה שלהם ויהיו מוכנים לירי בסימן הם הולכים עם האשפית של הפלוגה ופיירין שפיירין כאילו תפס אותם כשבוים.
פיירין מוביל אותם והוא מתחיל לדבר עם גמד עם שריון וציוד מזהב.הם מנהלים דו-שיח בפראנצזית שאלכסנדר לא מבין הוא מחליט לחשוף אותו ואת החיילם והם מובילים אותו לתוך הכפר זורזיטן.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 09 פברואר 2015, 17:29

זה לא מעודכן... אתה רוצה שאני אמשיך?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 09 פברואר 2015, 20:45

כן.אני שכחתי יש לי תקופה ממש עמוסה כרגע.
שמעו את זה ברקע הודעותי

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה