• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 רשומות החבורה ההזויה שלי (מו"ד 4)

דאמאקוס

פונדקאי מהשורה
שלום לכם! רציתי לחלוק אתכם את הרשומות של החבורה שלי.
הרעיון המרכזי של ההרפתקה הוא שהדמויות הם מלאכים (שהיו פעם דמויי אדם ולכן כל התוכן הקשור כרגיל) שצריכים לעזור למשה להטיל את המכות על מצריים.
לה' הייתה רשימה מסודרת והכנות מסודרות של כל המכות, אך משה רצה לעשות שינויים של הרגע האחרון. הוא שינה חלק מהמכות ועכשיו צריך לסדר את זה לפני שמשה יתחיל.

מידע על הדמויות
דאמאקוס: זד מכשף ברית שטנית
טופר עין האודם: בן פרא חד טופר דרואיד
אורין: ננס מכשף ברית פיה
-דמות חסרת שם-: אלף כהן
-דמות חסרת שם-: גמד לוחם בנשק מגודל
וונר: בן מחצית סייר דו להבי
כשהשחקנים יבחרו שמות, אני אעדכן.

מכה ראשונה: חומצה.
במהלך 2 מפגשים הם נלחמו בחדר הראשון של ההרפתקה "אולם הקובולדים" (מש"מ) והיום הם נלחמו כנגד הדרקון (ששיניתי את שמו לקילהגארה. הידד למרלין!) שבספרייה שלו יש מצבור של לחשים וטקסים, כולל הלחש שהם צריכים.
שיניתי מעט חלקים כמו קובולד שיוצא מבור הזבל (והוחזר לשם בעזרת צלילי רפאים של אורין).
כשהתחלנו את הקרב מול הדרקון וונר מת (זעם הדרקון בנזק מקסימלי, כלומר 30 נזק ועוד זעם הדרקון עם 15 נזק), ולפי מה ששמעתי השחקנים לא ישמחו להחיות אותו בחזרה.
זה בינתיים מה שיש לנו, ואני אתחיל לעדכן את הרשומות על בסיס שבועי.

משה עושה הצגה אחת גדולה, מי שמטיל את המכות אלו המלאכים שצריכים לקבץ את המרכיבים להטלת כל מכה.
אני גם רוצה להדגיש שזו הפעם הראשונה שאני מנחה, אז אני וגם השחקנים לא ציפינו שזה יהיה מושלם.

הדמות שנקראת על שמי שייכת לאחד השחקנים. שמחתי במיוחד שהוא בחר לשחק מכשף ברית שטנית ( :twisted: ) בשם דאמאקוס :)
עריכה: בגלל שלק מהשחקנים לא הגיעו במשך שבועיים לא יכולתי לעדכן את הרשומות. אני מקווה שהם יגיעו בשבועות הבאים ונוכל להמשיך!

חזרה