• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק חד פעמי בהנחיית הבוהה: מבוך אקראי עם מחשבה

Rollthedice3000

פונדקאי ותיק
להלן תיאור המשחק בן השעה וחצי שעבר עלי ועל הבוהה בצ'ט מחוץ לאתר.
היה מאוד מוצלח, מבוך אקראי נחמד ביותר ולא אקראי בעליל.
אני הייתי אורגאת', חצי אורק לוחם אגרסיבי יתר על המידה כלפי רהיטים, בליווי שני דבש"ים, האריאן האלף הכוהן והארבק הגמד המכשף.

:eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth: :eek:rcteeth:

ההתחלה

אני מתעורר בחדר גדול. ממולי דלת ומימין מסדרון גדול.
החדר מרוהט בקפידה. יש בו ספה בלויה מעט, שטיח, ארון בגדים חסום בקרש ו...שולחן? (אני לא בדיוק זוכר, עם הרהיט האחרון לא התעסקתי).

אני קם על רגליי ומתיישב על הספה. (ציפיתי שיקרה משהו ויצאתי מאוד מטומטם.) כמובן שאין שום דבר שקורה.
לאחר מכן הלכתי לארון הבגדים החסום ומנסה להציץ בין הדלתות. לא רואה כלום, רק אפלה.
אני מנסה לשבור את הקרש עם הגרזן: מגלגל כוח. מסתבר שכשאורק מכה בארון, הארון לא שורד את זה בדרך כלל. אני מפיל את הקרש יחד עם הדלת.

כאן הגיע הקטע בו הבוהה כתב לי "תחשוב מהר!". מהר רשמתי "מתכופף!" ולמזלי ניצלתי בעזרת זריקת זריזות 17 (לא רע בשביל אורק!). מתברר לי שבארון יש קופסה ממתכת שיורה חצים מורעלים. מ-ל-כ-ו-ד-ת-!
אז נכנסתי לפרץ עצבים אורקי טיפוסי והחלטתי להשמיד את החדר. אחרי המון המון מכות וזריקה על הקיר של מלכודת והמון הטחות גרזן הצלחתי לרסק לחתיכות מיקרוסקופיות את הקופסה הממולכדת. ואת שאר הרהיטים.
ורק אז הסתבר לי ששני הדבש"ים הסתכלו עלי כל הזמן הזה צועק ומקלל בשלל שפות (מענקית ועד מדוברת) את הארון המקולל. מביך. :oops:

אז ניסיתי להיזכר מה קרה לפני שהגעתי לפה. בקצרה אני אומר שהיה לי פלשבק של פרצוף מפחיד, עם שיניים מעצמות אדם, דם מרוח על הפרצוף ושלל דברים מלחיצים אחרים. הוא תופס אותי מהצוואר ואומר "חלומות פז", ואז הכל שחור. :gah:

אני מתעורר ורואה את האריאן והארבק בוהים בי מעלי. הם עוזרים לי לקום ואני מספר להם מה קרה. מסתבר שהוא עשה אותו דבר להם מיד אחר כך.

אנחנו מחליטים ללכת במסדרון. הצללים כאילו מנסים לכבות את האור (אני עדיין לא בטוח אם זה דימוי או מציאות) עד שלבסוף המסדרון נגמר בגרם מדרגות יורד לבטן האדמה. חוש ההרפתקן מתעורר אצלי ומדליק לי נורה אדומה בראש. אני מסביר לדבש"ים שלדעתי זה ממש לא רעיון טוב לרדת לשם ואנחנו חוזרים חזרה לחדר שבו התחלנו.

סיכמנו על הדלת. בחוצפתי ביקשתי מהארבק לבדוק אם הדלת ממולכדת. הוא התפוצץ עלי בזעם אז פתחתי בפחדנות וברחתי. בתוך החדר אין כלום חוץ ממזרקה. חיפשנו דלתות ו/או יציאות אבל אף אחד לא מצא כלום. הארבק עושה בדיקת מאגיה על המזרקה. הוא מכניס את ידו למים וצועק. שלדים במים!

אחרי קרב קצר ביותר השלדים נופלים על הרצפה. המים במזרקה הופכים לאדומים כאש ושם שיחת טלפון קטעה את המשחק.

אני מאוד נהניתי ואני חושב שגם הבוהה.

חזרה