• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות חבורה עם הרבה שחקנים.

טוב, לפני שבוע התחלתי שיה"ום לחבורה גדולה במיוחד, לאחר שחזרתי מבית-החולים עקב מוח שרוף, החלטתי לפרסם את הרשומות, מכיוון שזה היה מפגש ראשון לתשעה שחקנים חדשים, לא הספקנו הרבה עלילה, אבל לדעתי 9 דמויות וקצת עלילה ב-3 שעות זה די הרבה, בכל מקרה, בואו נתחיל:
טורין- דם דרקון מצביא, תיכנן מבצע מדהים בו הצליח להשתלט על מחנה אורקים שתקף את השבט שלו באותה תקופה.
מה שהכריע את המלחמה והפך אותו למפורסם בשבטים של דמי-הדרקון, החליט להיעשות הרפתקן לאחר שהבין שחסר לו הריגוש בקרב ובתכנון אסטרטגיות מתקדמות, מכיוון שהמלחמות באזור הפסיקו ושרר שלום, והחליט לצאת לחפש את דרכו בעולם, לעומת זאת החליט לשמור על קשר עם גנרל הצבא, כך שלפעמים הוא ישלח לו משימות.
בעל ידע אסטרטגי רב, חוש מנהיגות, והוא מעורר השראה בקרב חבריו.
אראמיל- אלדרין אשף, עיר המולדת שלו היא עיר של אלדרין שנקראת "טראנאקיה" אשר נמצאת במישור החומרי, הוא נולד לבעל הספרייה העירונית, ובמהלך חייו הארוכים קרא שם המון ספרי כישוף וכך למד איך להשתמש בקסם הארקנה, בגיל 217 החליט להיעשות הרפתקן בחיפוש אחר ידע וכוח.
מתאפיין בשאיפה בלתי נידלת לידע, בעל מספר רב של ספרים בתיקו, ונאמנות, לעומת זאת תמיד יבחר ידע וקסם על חברים.
אמנון- זד משורר, נולד בעיר של בני-אדם, בגיל צעיר הוריו מתו ממחלה, לאחר יום בלי אוכל ומים, משורר הרפתקן לשעבר שקרא לעצמו עוץ לי, ראה את הילד הזד והחליט לאמץ אותו. במהלך חייו של אמנון הילדים בעיר צחקו עליו והציקו לו, אך עוץ לי תמיד הצליח לעודד אותו בדרכי שונות. שאמנון הגיע לגיל 24 עוץ לי מת גם הוא ממחלה, אמנון מצא פתק בחדר של עוץ לי שבו היה כתוב: "אמנון היקר, אם אתה קורא את הפתק הזה סימן שאני מת, אל תיתן למוות שלי לצער אותך, תמשיך אלא, תראה עולם ותשמח אנשים".
באותו הרגע אמנון החליט שהוא הולך להיות כמו עוץ לי, הרפתקן משורר, שמחפש אנשים עצובים ומשמח אותם.
אוריס-דווה invoker(אני לא יודע איך לתרגם את זה), כאשר הדווה היה עדיין מלאך, הוא היה מלאך של קסם קדוש, כשהוא נהפך לבן-אנוש, הוא גילה שהקסם הקדוש שלו הוגבל, הוא החליט שזה אתגר מעניין, ושהוא יעזור לו להבין איך זה להיות בן-אנוש, אז הוא התחיל לשוטט לו בעולם.
וימאק- גוליית ברברי, נולד למשפחת לוחמים אצילים בעיר הגוליתיים שנקראת "סקייואטצ'ר", כדי להוכיח את יכולתיו כלוחם, וימאק נעשה הרפתקן ברברי, ונשבע שביום שישוב לעיר מולדתו, הוא יהיה לוחם גדול, ויתעלה אפילו על אביו, הלוחם הכי חזק בסקייואצ'ר.
קורין- בן-מחצית נוכל, אביו של קורין מת מעקיצה של דבורה(אלרגי), ואימו מתה בלידתו. כך קרה שקורין נשאר בלי אף אחד והיה צריך לגור לבדו ברחובות, הוא השיג את לחמו בעזרת גנבה והונאה, למרות זאת, מרבית מהאוכל שלו הלך, מכיוון שחבורת ביריונים שדדה אותו באופן קבוע, קורין המסכן, מחפש דרך לברוח מהחבורה, ואז הוא סוף סוף ראה את האור בקצה המנהרה, מעסיק אחד שנקרא "הסנדק"( :lol: ) ראה את הכישרון שלו, והחליט להעסיק אותו, ההוביט הצעיר כמובן הסכים לעסקה, מכיוון ש"הסנדק" אמר לו שהוא "יטפל" בכל מי שינסה לפגוע בו, כמה שנים אחר כך, "הסנדק" שלח את קורין "לטייל בעולם", הוא אמר לקורין שהוא ישלח לו משימות לערים שהוא נמצא בהם, ויגיד לו מה לעשות בהם.
וכך קורין נעשה הרפתקן.
מורד-חצי-אורק לוחם, נולד בשבט חצי-אורקים נודד, בגיל 16(שזה בערך רבע מהחיים של חצי-אורק) הוא החליט לנסות להפוך להיות הצ'יף של השבט, בגלל שהצ'יף היה מעצבן ומניאק(הרבה מיסים, חוסר התחשבות בתושבים), הבעיה הייתה שכדי להיהפך לצ'יף צריך להביס את האלוף של הצ'יף הנוכחי(זאת אומרת שהצ'יף בוחר מישהו והאיש הזה נלחם במקומו בקרבות), עכשיו אתם בטח שואלים אתת עצמכם "מה הבעיה כולה אלוף מסכן", הבעיה הייתה שהאלוף של הצ'יף הוא טרול אימים!
מורד, שכמובן הפסיד, הצליח ברגע האחרון להימלט, אך סולק מהשבט, והוא החליט להיעשות הרפתקן, וכך להרוויח כוח וניסיון, ואז לחזור לשבט ולהיהפך לצ'יף שלו.
דאק- ג'יטרסי נזיר, בלידתו ניתן למנזר של ג'יטרסי, אומן במנזר עד שהגיע לגיל 22, עד שהחליט להיהפך להרפתקן בכדי לראות בעולם, ולגלות מי הם הוריו.
ג'אק- מינוטאור ניצב, נולד למשפחת מינוטאורים שלמדה לרתום את החיה שבתוכם בעזרת קסמי טבע, ולכן כדי ללמוד איך לרתום את החיה שבתוכו הוא למד את קסם הטבע והפך להיות ניצב. לאחר שסיים את לימודיו, משפחתו אמרה לו שהם לא יכולים ללמוד איך לרתום את החיה, והם גם אמרו לו שהוא צריך לטייל בעולם ולגלות את הסוד בעצמו, ולכן הוא ג'אק החליט להיות הרפתקן.
טוב בואו נתחיל עם העלילה:

החבורה נוסדת-

כל אחד מההרפתקנים שומע על משימה חשובה שנמצאת בעיר שנקראת "הפירמידה האדומה"(היא נקראת כך בגלל שהמקום בנוי כמו פירמידה, והיא צבועה באדום).
כך קרה שארבעה הרפתקנים עמדו להם מול שערי העיר.
דם-דרקון עם צבע עור צהוב, בעל שיריון שרשראות, מגן קל על כתפו, פטיש מלחמה על חגורתו, תיק גדול על גבו, ועיטורים רבים בדרקונית על החפצים והנשקים שלו.(המגן, השיריון, והפטיש)
מינוטאור פרוותי עם טבעות על הקרניים, בעל שיריון פרווה(שסוג של מתמזג יחד עם פרוותו של המינוטאור), מגן כבד על גבו, על חגורתו יש אלת קוצים, תיק גדול יותר משל הדם-דרקון מוחזק בידו.
בן-אדם עם צבע עור לבן ושיער שחור קצוץ(אתם יודעים למה אני מתכוון), יש עליו שיריון שרשראות, מטה מוחזק בידו, תיק נמצא על גבו, ושהוא הולך נשמע רשרוש מטבעות זהב מכיסו.
בן-מחצית בצבע עור כשל בן-האדם ושיער חום ארוך, חמוש מכף רגל ועד ראש, בעל שיריון עור, 5 סכינים נמצאים בתוך כיסים שנתפרו במיוחד בשיריונו, חרב קצרה בחגורתו, רובה קשת קטן בצד השני של חגורתו, מתוך 5 כיסים שנמצאים בשרוולים מבצבצים להבים(באחד מהכיסים יש 10 סכיני הטלה, בארבעת הכיסים הנותרים יש 50 שוריקנים), תיק גדול על גבו, ואשפת חצים בידו.
שהארבעה מתקרבים לשער, שומר בא אליהם ושואל אותם מה מעשם בעיר.
ה-invoker(אם מישהו יכול לכתוב לי את התרגום, אני מאוד אודה לו) עונה לשומר שהוא שמע על משימה חשובה, והוא מעוניין לבצע אותה.
מיד אחריי שהוא גומר את המשפט שלושת ההרפתקניים אומרים שהם באו מאותה סיבה.
השומר אומר, "עד עכשיו אף אחד אחר לא בא בקשר אליה, ומכיוון שהמשימה חשובה, אני אכניס אותכם, אני אשלח איתכם שומר, הוא יראה לכם לאן אתם צריכים ללכת כדי לקבל את המשימה."
כמה דקות אחרי זה, שומר בא ולוקח את החבורה לטברנה(איך אפשר שלא).
כשהם מגיעים לטברנה, הם מתפלאים לראות שהיא כמעט ריקה לחלוטין, כי לדבריו של השומר היא הטברנה היחידה בעיר.
שהם נכנסים הם שמים להב, שיש רק 3 אנשים בפנים, והם גם שמים לב, שלמרות שהשלושה התחילו לאכול רק עכשיו, יש להם אוכל מועט בצלחת.
שהברמן שם לב שהשומר והחבורה נכנסו, הוא לוחש לשומר משהו באוזן, וכתגובה השומר מהנהן, והולך.
ואז הברמן מתחיל לדבר, "אז, אתם באתם בקשר למשימה, טוב נו, הגיע הזמן שמישהו יספר לכם מהי, אתם מבינים, שבט של גובלינים אתיישב לא מזמן לידנו, השבט הזה, תוקף לנו את הציידים וגונב משלוחי מזון, אנחנו תקועים כבר חודשים בלי לקבל אספקות אוכל, עוד 4 ימים מלאי המזון שלנו ייגמר, ולכן אנחנו צריכים שאתם תשמידו את מחנה הגובלינים.
אז, אתם מסכימים לקבל את המשימה?"
כול הקבוצה כפה אחד אומרים "כן"
יופי, אומר הברמן, יש לכם שלוש ימים, אני הודיע לכם עם עוד מישהו יקבל אותה, כדי שלא תצטרכו לעבוד בנפרד.
בדיוק שהברמן מסיים לדבר, נכנס אותו שומר שליווה את החבורה עם עוד 5 הרפתקנים.
זד עם צבע עור אדום, קרניים ארוכות ושיער שחור ארוך, בעל שיריון שרשראות, מגן קל על גבו, תיק גדול בידו, שרביט ונבל בחגורתו, וצליל רשרוש מטבעות נשמע מכיסו.
אלדרין עם צבע עור לבן, ושיער בלונדיני ארוך, בעל שיריון בד, מוט בידו האחת, וכדור אנרגיה בידו השנייה, וצליל רשרוש מטבעות בא מכיסו.
חצי-אורק עם צבע עור חום, שיער שחור קצוץ, בעל שיריון קשקשים, חרב ממזרית בחגורתו, מגן כבד על גבו, ותיק גדול בידו.
גוליית עם צבא עור כמו של שיש ושיער חום קצוץ, בעל שיריון פרווה, גרזן דו-ידני על גבו, ותיק גדול על ידו.
ג'יטארסי עם צבע עור ירוק ושיער חום ארוך אסוף בקוקו, בעל שיריון בד, ותיק על גבו, וצליל רשרוש מטבעות נשמע מכיסו.
הברמן שוב לוחש לשומר משהו, והשומר מהנהן,הוא אומר להרפתקנים שבאו מה שהוא אמר להרפתקנים הקודמים.
גם הם קיבלו את ההעסקה, והברמן אמר לשני הקבוצות שהם צריכים לעבוד יחד ולהתאגד לקבוצה אחת.
פתאום, קורין נזכר במשהו, הוא שואל את הברמן איך הוא משלם להם.
הברמן אומר שהוא ישלם 200 מטבעות זהב לכל אחד, והוא גם ייתן חפץ קסום לכל אחד, החבורה החדשה מסכימה.

עד כאן אני והחבורה שלי הגענו, אם לדעתכם אני לא כותב מתומצת מספיק, תכתבו לי, ואני אכתוב יותר מתומצת.

טוב, זה לקח קצת זמן, אבל הנה הפרק הראשון(הפעם הקודמת לא נחשבת בעיניי, בגלל שזה היה רק איך הקבוצה נוסדה):
פרק ראשון: כולם שונאים את ג'ו
לאחר שהחבורה הסכימה למשימה, הם התייישבו על שולחן במרכז הפאב, ודיברו על עצמם, ככה הם הכירו אחד את השני יותר טוב. לאחר הדיבורים, טורין קם והולך לברמן, מבקש מפות, הברמן אומר לו שבגלל שהם עוזרים לו, הוא נותן להם את המפות בחינם, והנחה על החדרים.
כך יצא שכול אחד הולך לדרכו
טורין ומורד הלכו להסתכל על מבוקשים בבית המשמר.
ומוצאים שניים שמתאימים לחבורה:
חבורת הגנבים של ג'ו בן-המחצית.
ושבט של יצורים דמויי-צפרדע שנמצא בביצות.
ג'אק המינוטאור הולך לחנות האלכימיה ומבקש ללמוד איך להכין שיקוים. המוכר מסכים, אבל אומר שהוא צריך להוכיח את עצמו, בעזרת זה שהוא יכין שיקוי מיוחד, המינוטאור מסכים, ומחפש בטבע את המרכיבים, לאחר בדיקות תפיסה וטבע מעולות(תקולל!!!), הוא משיג את המרכיבים ויוצר את השיקוי בעוד בדיקה מוצלחת(תקולל שוב!!!).
ארמיל הלך לחנות חפצים קסומים, ושילם תמורת לזה שהוא למד הקסמת חפצים(ג'אק לא עשה את זה כי לא היה לו כסף).
אמנון הלך למרכז השוק, שלף את הנבל, והתחיל לנגן בצורה שמימית, רוב האנשים שעברו לידו זרקו לו מטבעות זהב, ככה הוא המשיך עד שקיבל 200(מה שלקח בערך דקה), לאחר מכן חזר לפאב ושילם את המחיר המלא(ללא ההנחה) להשכרת חדרים בפאב.
אוריס הלך למקדש של באהמות' להתפלל, וגם כדי לשאול את הכוהנים אם יש בעיות במקדש, הם אמרו שיש מישהו בשם ג'ו שגנב מהם פסל של באהמות' והם רוצים אותו חזרה. אוריס אמר שהוא ינסה לעזור והולך משם.
וימאק הלך לנפחייה, שם ביקש מהגמד הנפח לשים את אבן החן שלו על הגרזן הדו-ידני שלו(את אבן החן יש לו כי הוא ממשפחה גולייתית אצילית), ואחרי שהנפח מסיים, הוא הולך לפאב.
דאק הלך להתאמן על כמה עצים ביער.
קורין מקבל מכתב במעטפה שחורה, שהוא קורא אותה הוא רואה שכתוב בה, שהוא צריך לרצוח מישהו בשם ג'ו, ולהפליל אותו ואת חבריי הקבוצה שלו שלוש פעמים לפני שהוא רוצח אותו. יחד עם הפתק הוא מקבל 3 שערות של חבריי הכנופיה של ג'ו.
לאחר שהצליח להפליל אותם(ובדרך להרוויח קצת כסף), הוא שולח פתק לסנדק שבו הוא אומר שהוא הצליחח ושעכשיו הוא צריך לדעת איפה ג'ו מתחבא, הסנדק עונה לו שג'ו מתחבא בבית נטוש בלי גג.
לאחר שהחבורה נפגשת שוב, כולם מסכימים ללכת לג'ו, לאחר שהם הגיעו, הם עשו תוכנית קרב.
קורין וארמיל עלו על הגגות ויירטו את האנשים של ג'ו בקסמים וחיצים.
שאר הקבוצה הסתערה דרך הדלת.
לאחר שטבחו בבני-המחצית עם חיצים קסמים, מינוטאור שמסתער עם הקרניים, ומערבולת של סכינים מהים האסטרלי, החבורה לקחה את כל השלל של ג'ו, והחזירה אותם לבעליה, וכמובן גם לקחה את הפרס מהמשמר.

חזרה