• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולמות פרא (Savage Worlds) הרפתקאת יחיד במערב הפרוע.

דסטריקס

פונדקאי ותיק
שלום לכולם!
אחרי קצת התלבטויות החלטתי לפתוח עץ רשומות להרפתקאת היחיד שלי בSavage Worlds. (מי שמתעניין בשיטה מוזמן לגגל בעברית את הצירוף הבא "עולמות פרא חוקי נסיעת מבחן" ובאחת התוצאות הראשונות יש PDF של התחלה מהירה)

אוקיי אז ניגש לעניין: אני משחק נווד בתקופת המערב הישן של אמריקה (או בשם הידוע יותר: המערב הפרוע)
הדמות שלי רוכבת לה בשקט ולא מנסה להפריע לאף אחד ופתאום מופיע מולה (במרחק של 30 מטר) סוס מלחמה שעליו רכובה דמות שמכוונת אליי אקדח והקרב מתחיל: הדמות שלי התחילה וביריה אחת (עם העלאה) מפילה את הרוכב. לאחר מכן הדמות ניסתה להשתלט על סוס המלחמה היקר ואחרי משהו כמו 3 סיבובים (ופצע אחד לי) שבהם לא הצלחתי החלטתי להרוג את הסוס (והצלחתי). רכבתי 5 ימים בשממה (שבהם נרפאתי) עד שהגעתי לכפר נידח אחד. ישר ניגשתי אל משרד השריף (קשרתי את הסוס שלי בחוץ). במשרד השריף שאל אותי אם ראיתי אדם משוטט וסוס מלחמה, עניתי לו שכן ראיתי אותם והם ניסו לרצוח אותי, השה"מ שלי די מעצבן כי מתחיל עוד קרב (הפעם נגד כוכב) ולשריף יש מחסה. הוא פעל לפניי ופספס אותי, אני השבתי אש ופגעתי (עם העלאה) ועשיתי לו פצע אחד. הוא מתאושש מהר מהזעזוע ובורח דרך הדלת האחורית בעוד אני דולק אחריו. הדלת הובילה לאולם גדול עם הרבה וילונות שעיכב אותי במשך 10 סיבובים עד שמצאתי את השריף ואחרי חילופי אש קצרים גרמתי לו עוד פצע והוא כמנהגו ברח. רצתי ישר אל הדלת שמובילה לאולם וחסמתי אותה ואז השריף הופיע פתאום ושוב, חילופי אש (כל אחד חטף פצע) ואחרי שגמרתי להעלים ראיות יצאתי החוצה וראיתי שגנבו לי את הסוס! לאחר כמה יריות באוויר (במטרהלרכז את אנשי הכפר) מופיעה במקום איזו זקנה קצת מטורללת שמתחילה לנזוף בדמות שלי בגלל שהיא מפריעה למנוחת הצהריים ואחרי שהיא סיימה לפטפט שאלתי אותה לגבי מיקומה של אורוות הסוסים הקרובה והיא כיוונה אותי לשם. כשהגעתי ראתי איך שני אנשים מוכרים לבעל האורווה את הסוס שלי ומהר רצתי לתבוע אותו בחזרה. השה"מ שלי (כבר אמרתי שהוא מעצבן?) אמר בתור סוחר הסוסים שזה לא הסוס שלי והוא צדק (כרגיל) פטפטנו קצת והוא אמר לי שהגנבים מגיעים לכאן כל כמה ימים ושאחד מהם לקח את הסוס שלי כדי לרכוב עליו. חיפשתי מקום לישון ולצערי הייתי חייב לישון בבית של הסבתא המשוגעת בתוך המקלחת ואם זה לא מספיק השה"מ הצנזורה שלי אמר ששבוקר מצאתי את עצמי

<הערה: נא לא לקרוא את הספוילר הבא אם לא עברתם את גיל 14>
ישן כפיות עם הסבתא (לעזאזל עם השה"מ המעצבן שלי :bang: :bang: :bang:

התעוררתי מהר ובדקתי אם פרצו לבית בלילה. לאחר שלא גיליתי משהו מיוחד הסתובבתי לי סתם ואזשמעתי את הסבתא ממלמלת משהו תוך כדי שינה על גנבי סוסים ופתק. כשהיא התעוררה היא שאלה אותי אם שמעתי אותה ממלמלת משהו ואמרתי לה שלא, היא אמרה שהיא רצתה להגיד לי משהו על הפתק הזה ומידאמרתי שבלילה שמעתי איזה קול מוזר שדיבר על סוחרי סוסים וזה הזכיר לטרולולו שהיא רצתה להראות לי פתק שנמצא מאחורי לוח המודעות במשרד השריף (ז"ל) בפתק היה כתוב: מחרתיים בחצות היום אנחנו מגיעים לסחור. חזרתי אל הטרולולו והיא אמרה לי שהנכד שלה (סוחר הסוסים) עושה עסקים עם הגנבים ומיד הלכתי לחנות שלו עם הנשק שלי. הטחתי בפניו את האמת והוא אמר לי שלפני שנדבר הוא צריך להביא משהו, כמובן שחשדתי בו והלכתי אחריו עם אקדח שלוף וכשהגענו לפניה הוא חזר אחורה וחלף על פני לפני שהספקתי לירות בו. רצתי אחריו עד לאולם הקבלה ששם מצאתי אותו עם 7 בריונים חמושים ואחרי סיבוב אחד (שבו ביזבזתי צ'ופר כדי להתנגד לפצע) הצעתי לו שנעשה רק שנינו קרב אחד על אחד והוא הסכים בתנאי שגם הסבתא תשתתף. בשלב הזה התחיל להיות לי מזל נאכס בקוביות. אני יריי ראשון ואחרי הרבה יריות שכמעט לא עשו נזק (התמודדתי מול 2 כוכבים) חטפתי פצע ואיבדתי את כל הצ'ופרים שלי וקצת זמן אחר כן עשיתי שני פצעים לסוחר הסוסים (שחטף שני פצעים נוספים מהסבתא) והיה לו רק צ'ופר אחד וזה לא הציל אותו. אז התחיל קרב ביני לבין הטרולולו שלמרות שהיו לה 2 צ'ופרים (והיא יכולה לספוג 3 פצעים) ניצחתי. אחרי שלקתי מהם את האקדחים שלהם הלכתי לחנות הנשקים שאחרי קצת התמקחות החלפתי לאקדח יותר טוב וקניתי לו תחמושת. כשענדתי לצאת הוא אמר שהוא צפה בקר והוא מציע לי להגישמועמדות למשרת השריף (ז"ל) והסכמתי.

זו היתה פגישת המשחק הראשונה שנמשכה 3 שעות. מחר כנראה ההמשך יבוא

חזרה