• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות אקלירן ברק-אש. עודכן - סוף סשן 1

כאן אני אכתוב את מעללי אקרלין ברק אש, לוחם\קוסם אלף, במשחק שאני משחק בסקייפ עם שה"מ שהכרתי בגילדה.
כרגע זה אחד על אחד, היו כבר שלוש סשנים. בפעם הבאה אמור להצתרף שחקן נוסף.

כעיקרון רציתי לתעד את זה בשביל עצמי, אבל אז חשבתי לעצמי שאם אני אפרסם את זה פה, אולי חלק יהנו מזה, וגם זה יתן לי דירבון לכתוב.

קצת על השיטה:
אין קוביות, יש דף דמות עם תכונות ומיומנויות לחימה\קסם שונות, ועל פיהם השה"מ מחליט אם הצלחת או לא. שעולים רמה זה לא עושה הרבה, חוץ מלתת לך אפשרות ללמוד אצל ממוחים מיומנויות נוספות. הקסם מחולק לצבעים של מג'יק (משחק הקלפים) והלחשים במשחק הם מה שיש בקלפים (כמובן שהדמות לא קשורה לקלפים) ואתה מטיל אותם לפי מה שהכנת ולפי מנה.
קצת על הדמות:
שם: אקלירן קריסטל לייק
רקע:
אלף גבוה, בן 154. בן למשפחה שכבר מאות שנים משרתת את משפחת האצולה קיימודור.
אקלירן קבל את גורלו בשקט. אולם כשהיה בן 82 הגיעו לעירו שבט נודד של נוודים, אלפים פראיים, בשם "מהלך העצים" שבאו לסחור בחפצים מהעולם שמאחרי ההרים, כמובן שלא הורשה ללכת לשם שמא ישפיעו עליו לרעה אבל כמו המון צעירים זה רק גרם לו לרצות יותר ללכת. כיוון שהיה הצעיר ביותר במשפחה הצליח להעלם בלי שישימו לב, הוא הסתובב כמה שעות והוקסם מכל החפצים שהיו שם, במיוחד מהתמונות, שגרמו לו לדמיין על העולם שמעבר לערים, אבל השלים
עם גורלו להיות משרת והרשה לעצמו רק לחלום. כך עשה במשך כל השבוע שהשבט היה בעיר, אחד מחברי השבט, צעיר כריזמתי בשם טורמנד, קלט שהוא מסתכל בעינין רב והתחיל לדבר איתו, ידידות נוצרה, ואקלירן שמע המון סיפורים על מסעות מופלאים, קינאה החלה לחלחל בו, וכעס על הגורל.
במשך 10 שנים, אחת לשנה "מהלך העצים" היו מגיעים ואיתם טורמנד עם סיפורים חדשים שאקלירן היה שומע בצמא. בשנה ה11 החליט שנמאס לו, והחליט לעזוב עם השבט.
הוא ברח מהבית, והצתרף אליהם. שם לימדו אותו שימוש בסיסי בחרב, וקשת ארוכה.
באחד ממסעותהם בארצות היותר מרכזיות של העולם, נתקלו בקוסם אדום, בן אנוש, בשם דרקאר, שהחליט להצתרף אליהם בשביל החברה, במסע לעיר הקרובה. ממנו אקלירן שמע סיפורים רבים על הקסם האדום וכמה הוא מועיל בקרב. אקלירן מאד התלהב והחל לחסוך כסף כדי ללמוד את המקצוע באקדמיה לקסם.
בגיל 118, צבר סכום מספיק, נפרד מהולכי העצים והלך ללמוד באקדמיה לקסם, וכמובן שלא הזניח את לימודי הלוחמה שלו והמשיך להתאמן בהם תוך כדי.
התחבר במיוחד עם בן מחצית בשם ג'וני בקבוק שבור שלמד באקדמיה קיסמי אשליה.
היום בגיל 154 הוא סיים את לימודיו והחליט לצאת למסעות, ובמקביל החליט לנטוש את שם המשפחה הקודם שלו, שמסמן שושלת של משרתים, כדי ממש לפתוח דף חדש ומאז הוא מציג את עצמו כאקלירן ברק-אש

אופי ומניעים:
העולם שבחוץ הקסים את אקלירן והוא רוצה לחקור אותו. הוא טוב, ובגלל דיכוי של מוסכמות חברתיות הוא אינו מאמין בהם, ופועל לפי מה שנראה לו טוב וצודק.
המחשבה שהאלפים הגבוהים הם גזע עליון מצחיקה אותו בדיוק מאותה סיבה.
הוא רוצה להוכיח את עצמו, שלא ברח מביתו סתם ולכן שואף להגיע למעמד אצולה באחת מהמדינות. הגאווה שלו לא מאפשרת לו לחזור הביתה לפני שיגיע להשיגים גדולים, כבוד מאחרים מאד חשוב לו. הוא שמח ומשתדל תמיד לחייך. החיים ב"מהלך העצים" גרמו לו להסתגל במהירות לתנאים רעיונות ותוכניות חדשים.
מעדיף לחימה חיננית וזריזה, וסומך על קסמים מהירים להעניק לו יתרון מפתיע באמצע הקרב.

תאור:
1.87 מטר, מבנה גוף שרירי, עינים ירוקות ושיער שחור ארוך שמסודר בהמון צמות קטנות. עגיל זהב קטן באוזן ימין.
כשאינו הולך בשיריון שלו אקלירן מעדיף בגדים צועקים שמושכים תשומת לב

סשן 1 - הכניסה לקריסטניה. מותקפים!

אקלירן, עומד בתור לכניסה לעיר קריסטניה, שלפתע הוא מרגיש מעליו משב רוח, הסתכלות ללמעלה מראה לו קבוצה של גרגוילים קטנים עפים לכיוון העיר. מהר מאד העיר מתחילה לעלות בלהבות, השערים נסגרים וכל מי שעמד בחוץ נס על נפשו, אקלירן מתחיל לרוץ איתם ונתקל בגאול (לא יודע איך לכתוב את זה בעיברית, נו זה האל מתים האלה), בקלות הוא מזנק לכיוונו וחותך לו את היד, ורואה מאחריו שהחבר שלו ניסה לאגף אותו, אך אקלירן מטפל גם בו בקלות.
מהר מאד אקלירן רואה אדם שנראה עשיר, כנראה סוחר שרצה להיכנס לעיר, נלחם בשני אנשים שניראים פשוטים, כנראה משרתים שלו, הוא מתקרב למקום ורואה שלפי מצבם של המשרתים הם לא אמורים להיות חיים! הוא מיד עוזר לסוחר לטפל באל מתים. הסוחר אומר לו שבחוץ אין סיכוי לשרוד וחיבים להכנס לעיר. הם רצים לכיוון העיר, ובדרך פוגשים עוד שני אנשים שמצתרפים אליהם בניסיון לשרוד, הם מגיעים לשער אבל הוא חסום! אקלירן רואה שומרים על החומה, זורק חבל וצועק שהם רוצים לעזור ומבקש שיקשרו את החבל. אחד מהם עושה את זה, תוך כדי שאקלירן וחבריו מתפסים על החבל מגיע אחד מהגרגוילים הקטנים ויורק חומצה על על השומרים על החומה, כולם נהרגים חוץ מאחד. למזלו הם לא הבחינו בו. הוא עולה על החומה והשומר ששרד מציע לנסות להשתלט על מיגדל השמירה, שם יש בליסטרה (יורה חצים ענקיים) ואפשר לעשות יותר נזק לתוקפים.
אבל יש בעיה, העיר שורצת באנשי עכברוש ענקיים שמחסלים כל מה שזז! מנסים להקיף ולמצוא דרך פנויה, אבל הפיתרון היחיד הוא לרוץ דרך הגגות. החבורה מתחילה להתקדם ומגיעה סמוך לכניסה למיגדל לקבוצת אנשי עכברוש, שאחד מהם לבוש בבגדים מוזרים. אקלירן לא חושב פעמיים שולף את הקשת הארוכה שלו ומחסל ביריה מדויקת את איש העכברוש בעל הבגדים המוזרים, אבל כניראה שזה רק הרגיז אותם. אנשי העכבוש מתחילים לרוץ לכיוון הגג של החבורה וקבוצות נוספות הבחינו בהם והתחילו לתפס. אקלירן מטיל את הלחש הראשון שלו, נשיפת אש, שנותן לו לשתות יין ואז לירוק אותו בוער (כמו הליצנים בקירקס, אבל קו יותר מדויק ולטווח יותר רחוק) ורץ מסביב לבינין ושורף את המנסים לעלות, זה עוזר קצת אבל השפעת הלחש נגמרת וכמה אנשי עכבררוש הצליחו לעלות! אקלירן נלחם באומץ ומביס אחד מהם בעזרת החרב הארוכה שלו. אבל הגג כבר מלא מהם! החבורה קופצת לגג סמוך, שממנו יש מדרגות ורצה לכיוון מגדל השמירה. ונכנסים אליו, אקלירן והשומר עולים למעלה לבליסטרה בזמן שהסוחר ו2 הנותרים חוסמים את הדלת.
מלמעלה הם רואים צינור פתוח של ביוב, השומר אומר שמשם הם מגיעים, אומנם תמיד אנשי העכרברוש היו מועטים ולא היוו איום, אבל משהו לא ידוע גרם להם לבוא בהמוניהם ולתקוף את העיר. עד שהם מספיקים לבחור מטרה אחד מהגרגוילים מאתר אותם ומתחיל לעוף מסביב למגדל במעגלים, כנראה כדי לסמן לחברים שלו לבוא. אקלירן והשומר עושים כאילו הם מיתעלמים ממנו ומכוונים של הבליסטרה על מטרה אחרת, שבעצם הם מחכים שהגרגויל יעוף למול החץ והם ירו בו. הוא נופל במלכודת ומת בפיצוץ של חומצה אחרי יריה מדויקת. מתחילים להטעין מחדש את הבליסטרה כשאחד מהגרגולים עף לכיוונם במהירות! אקרלין והשומר נסים על נפשם מפני נשיפת החומצה שלו, והוא מצידו, משמיד את הבליסטה בנשיפה אחת וחוזר לזרות הרס בעיר. עכשיו הם נמצאים בקומת הכניסה, עם עשרות אנשים עכברוש שרק רוצים להיכנס למיגדל לפרק להם תצורה...
אקלירן אומר לחבריו שלא ידאגו, יש לו עוד לחש בשרוול. ברגע שהוא יסים להטיל אותו הם צריכים לפתוח את הדלת ולרוץ למאחריו. אקלירן מטיל הייסט על עצמו, וזז במהירות כמעט משולשת מהמהירות הנוחכית שלו.. הכל נראה איטי יותר. הקולות נשמעים אאאיייטטטיייםםם.... מממאאאדדד.... אקלירן רץ במהירות לכיוון אנשי העכברוש ומשסף בקלות על ימין ועל שמאל, מפנה דרך לכיוון הביוב. בדרך רואים ברק פוגע באחד מהגרגוילים ומחסל אותו, כנראה יש קוסם שהטיל ליטניג בולט במערכה!
מגיעים אל הביוב וצריך לחסום אותו, ליד הביוב יש קבוצת שומרים, אקלירן נושם בהקלה ומתקרב אליהם, שלפתע הוא רואה שלחק מהם יש חרבות בבטן! כולם אמורים להיות מתים! אל-מתים ארורים! למזלו השפעת ההייסט לא תמה והוא מתחיל לקצור בהם, ובאנשי העכברוש שיוצאים מהביוב, בזמן שחבריו זורקים את הגופות לתוך פתח הביוב. עד שלבסוף הוא נחסם והם מפסיקים להגיע. התקיפה נעצרה...

המשחק ממשיך בסשן השני לאחר מספר ימים שבהם העיר משקמת את עצמה. אני מקווה שיהיה לי זמן להעלות את זה בקרוב.

o_O
מאיפה מגיעות כול המפלצות? יש סיבה הגיונית לכך שבעיר נורמלית מרחפים גרגוילים, פוגשים גועלים (ככה כותבים את זה), נלחמים באנשי עכברוש שבאים מהביוב ומוצאים עשירים עם אל-מתים בתור משרתים?!
נראה לי שהשה"מ שלך פשוט מנסה להכניס כמה שיותר היתקלויות בכמה שפחות זמן, אני בספק עם היו דיבורים באמת עם משמעות במפגש, ונראה שלא.
אם אתה לא רוצה עוד הודעות כאלה כדאי שתרשום אם היה סיבה הגיונית לכך שכול זה קורה...

אתה יודע.. פה הוא מפרסם את המשחק, הוא לא כותב סיפור. "לא הצליח לו" זה גם לא מתאים, וגם לא קשור כי הוא השחקן ולא המנחה. ומאיפה הסקת שזה לא משחק האק אנד סלאש? זה די ברור מאליו לפי הרשומות.

גם לי זה ברור שזה האק אנד סלאש, אבל אמרתי שאם המנחה שלו ניסה לתת לו לשחק רול-פליי הוא ממש לא הצליח.
אתה צודק, זה לא תלוי בו, אז שיתייחס לכול ההודעות שלי על המשחק כמכוונות לשה"מ שלו.

הממ העיר הותקפה אז במפגש הראשון נכנסתי לאקשן... במפגש השני היה יותר רול פלי, למעשה היו רק שני קרבות, ומאחד יכולתי להמנע. שניהם היו מהירים מאד. אני מקווה להעלות אותו היום, כעיקרון מה שאיגד אותם זאת עדיין תעלומה בשבילי ואני כבר במפגש השלישי.

כרגע אנשי העיר חושדים בפורסייקן - קבוצה של אל מתים שנראים כמו בני אדם רגילים לכל דבר, ותבוניים. השה"ם לקח את הרעיון מאיזה מקום אבל אני לא מכיר את זה בכלל אז לא מפריע לי.
כל העינין הזה והשמועות נתנו פוש לקבוצה בשם שרלט קרוסייד : אנשים שהציבו לעצמם להילחם באל מתים בכל מקום. הם קצת "משוגעים" כי הם יכולים לחסל אנשים רק כי הוא נראה מוזר ולכן חשוד על היתו מהפורסיקן. אין הרבה משמר לעיר הזאת אז הם פחות או יותר הכוח המרכזי.
אישית אני חושד בהם שהם יזמו את ההתקפה בשביל להגדיל את הכוח של עצמם

עריכה:
עכשיו התחלתי לסכם את הסשן השני ופתאום ראיתי שהתבלבתי, וסימתי את הסשן הראשון בשלב מוקדם יותר, אז זה בעצם החלק השני של הסשן הראשון, שמכיל יותר דיבורים מקרבות.

המשך סשן 1:
אז עברו מספר ימים מאז התקיפה על העיר, והיא מתחילה להתאושש. הפורסייקן הם החשודים העיקרים, והשרלט קרוסייד מסתובבים ברחובות, מחסלים כל מוזר שלא יכול להוכיח שהוא לא על מת, והעם אוהב את זה ומרגיש בטוח. אקלירן מסתכל עליהם בזילזול וחושב שהוא מטורפים, ככה רוצחים בלי סיבה.

אקלירן סועד את ארוחת הבוקר, ומגיע שליח מהסוחר שאקלירן הציל. הוא רוצה לפגוש אותו. אקלירן מסכים והולך לפונדק הפוני המרקד לפגוש אותו, האציל סחר חדר פגישות מפואר והוא פותח אומר לאקלירן שהוא מאד התרשם מהביצועים שלו, ויש לו משימה בשבילו. יש לו אויב, שכבר הרבה פעמים דואג שדרכי הסחר שלו יותקפו על ידי פושעים ומפריע לו רבות. הוא האחיין של המלך.. הוא אומר שיש לאחיין הזה הרבה אויבים אבל באופן מפתיע הם לא עושים כלום, אחד מהם הוא ראש גילדת הגנבים בעיר הזאת כדי לדבר איתו ולראות מה קורה. הוא אחד הסוחרים העשירים במדינה ומוכן לשלם הרבה כסף, ונותן מיקדמה על ס"ך 500 מ"ז (בעולם המערכה שלנו זה לא הרבה).
אקלירן מסכים, והולך לדבר עם מפקד המישמר, שיחה קצרה איתו חושפת לפני אקלירן את המצב עם השרלט קרוסייד, והוא מבקש הגנה ממפקד המשמר, אין לו כוונה להתחיל להלחם באמצע העיר, במקרה שחבורה של שרלט קרוסיד יחליטו שהוא אל-מת. מסמך חתום לא יעזור לעקשנים כמותם אז אקלירן מקבל מדים של שומר. אם אתה חלק מהמשמר הם יחשבו פעמיים לפני שהם מסתבכים איתך. מושל העיר יש המון כסף לגבות את האנשים שלו.
הוא אומר גם שהברק שאקלירן ראה בקרב פוגע באחד מיצורי האבן הוא של גילדת המכשפים שנמצאת ביער הסמוך. מושל העיר הזעיק אותם תמורת סכום גדול שיעזרו.
בגלל שאנשי העכברוש באו מהביוב, כולם מפחדים להיכנס לשם ומוצע פרס של 300 מטבעות זהב למי שיחקור מה קרה שם ומה גרם להם להיתאחד וליתקוף את העיר, דבר שהם לא עשו מעולם. אנשי המשמר מועטים ולא יעשו זאת בעצמם.
אקלירן יוצא ממנו לבוש במדי המשמר, והולך לכיוון הסניף של גילדת הקוסמים בעיר. הוא נכנס ומולו יושב פקיד זקן שרושם כל מיני דברים. "הכל בסדר, קיבלנו את התשלום שלנו אתה יכול ללכת" היא התגובה המידית שאקלירן מקבל. אחרי כמה שניות הוא מבין שהוא לבוש בביגדי המשמר, הוא מסביר את המצב ומבקש לדעת אם אפשר ללכת לגילדה, במטרה למצוא קוסם צעיר שירצה לחקור ביחד איתו את הביוב בתמורה לחצי מהפרס. הפקיד קוסם אומר שהכניסה לזרים אסורה ולא כדי לא ללכת לשם, אבל הוא מוכן להעביר הודעה. ההודעה לא נושאת פרי ואף קוסם לא רוצה להצתרף. אקלירן חוזר למפקד המשמר ומחליט להריווח שני ציפורים במכה אחת, הוא אומר למפקד המשמר שהוא בטוח שגילדת הגנבים מאד לא מרוצה מזה שהביוב סגור, ובטח רוצים לחקור את זה בעצמם ולראות שהמקום בטוח. הוא יכול לשתף איתם פעולה כדי לרדת לשם עם אחד מהם. (לא רציתי להכנס לשם לבד). ושואל אם הוא מכיר דרך ליצור איתם קשר. מפקד המשמר טוען שהם סתם פחדנים שלא יעזרו והוא גם לא יודע איך לפגוש אותם אבל יש לו אסיר שכנראה מהגילדה והוא מוכן לארגן פגישה.
אקלירן הולך לבתי הכלא ופוגש את האסיר, ג'ק, גנב ממוצע שזכה לבצע מעשי פשיעה רבים בעיר הזאת. (בשלב הזה היתי צריך לדעת שהוא הולך להיות דמות מרכזית בהמשך בהתחשב בעובדה שהשה"מ שלי טרח לתת לו שם XD).

בהתחלה ג'ק חושב שאקלירן הוא עוד אחד שרוצה לחקור אותו, אבל הסבר מהיר לסיבת הלבוש שלו מרגיעה את ג'ק, כשהו שומע שהשרלט קרוסייד נמצאים בעיר הוא מגיב "שוב המטורפים האלו..." (לא קישרתי אבל בהמשך גיליתי לג'ק יש היסטוריה איתם, מגניב במבט לאחור לשים לזה לב) אקלירן מבקש ממנו עזרה למצוא את גילדת הגנבים, אבל ג'ק, די ממורמר ולא מתרשם מכל ההצעות המפתות של אלירן:הקלת העונש, כסף, או עזרה לגילדה לגילדה שלו. הוא מוכן לעזור לאקלירן רק אם זה יגנוב בשבילו תכשיט שמאד יקר לו. מאחד מהיועצים של המושל בעיר, אדווין. אקלירן מסרב בתוקף "אני לא גנב!" ג'ק מסרב לכל הצעה אחרת ואקלירן יוצא בכעס. עכשיו פניו מועדות למשרדי העיריה (או איך שלא תיקראו לזה) לפגוש את אדווין. הוא מתכנן לבקש מאדווין את השרשרת שלו כדי לתת לג'ק ולעבוד עליו ואז לקחת לו אותה בחזרה ולהחזיר אותו לבעליה החוקיים. אדווין מסרב בתוקף בצורה מחשידה ביותר, ואקלירן מחליט לגנוב לו אותה בניגוד לרצונו ולאחר מיכן לקחת אותה לג'ק.
הוא חוזר לג'ק ושואל אותו איך לגנוב את השרשרת, וגם מספר שהוא דיבר עם אדווין, אבל אין ברירה... הוא מוכן לגנוב לו את השרשת אם זאת הדרך היחידה להגיע לגילדה.
ג'ק אומר שעכשיו צריך גם סיפור כיסוי, אליבי, בשביל שלא יחשדו באקלירן, הוא נותן לו כלי פריצה של גנב אחר ואומר לו להשאיר אותם בזירת הפשע, קסמים יפנו אותו לבעלים האמיתיים שלהם. (אומנם זה קצת מוזר שג'ק עדיין נתן בי אמון אבל זה יתבאר בהמשך). הוא מספר לאקלירן כל מה שצריך לדעת:
לאדווין יש מגורים באחוזה של המושל, אפשר להכנס לאחוזה דרך נחל קטן שנכנס לאחוזה דרך סורגים שאפשר להוציא ולהחזיר בקלות. הוא משאיר את השרשרת בחדר העבודה שלו כל לילה (דבר חשוד מאד, שסוג של הובן לי בהמשך למה הוא עשה את זה).
הוא מקבל גם מפה של המקום, נראה שג'ק ביקר שם לא פעם ולא פעמיים.

אקלירן יוצר לדרך, עובר את החומה כמו שג'ק אמר, ומחליף למדי המשמר (איזה כיף שקיבלתי אותם, מאד הועילו לי פה)
והפעם גם לובש את הקסדה לכסות את הפנים, בדרך לתוך האחוזה עוצרים אותו שומרים שחושבים שהוא חוזר מהשמירה על החומות ושואלים אותו למה הוא חוזר כל כך מוקדם. אקלירן משקר ללא היסוס שהוא בשליחות ממפקד המשמר והם מניחים אותו לדרכו. הוא הולך לפי המפה ומגיע למגורי הקוסמים, יש שומר ישן בכניסה, ואקלירן מעלף אותו, לוקח לו את המפתח ונכנס. יש שם 3 חדרים שאחד מהם אקלירן צריך. הוא נכנס לחדר העבודה ורואה את השרשרת את השולחן ולוקח אותה בפזיזות, מעשה שמפעיל מערכת אזעקה, גולגולת שמתחילה לצווח. אקלירן נלחץ, בריחה מהחלון לא אפשרית זה גבוה מידי, הוא מטיל הייסט על עצמו ורץ החוצה, מיד ביציאה הדלת מתפוצצת ואדווין יוצא, הוא מתחיל להטיל לחש והידיה שלו זוהרות באדום, אקלירן רץ לכיונו ונותן לו אגרוף לפנים, ומפיל אותו לריצפה, וממשיך לרוץ לעבר הדלת. לפתע הוא מרגיש שמשהו מחזיק אותו חזק ברגלים ומושך אותו. הוא מסתכל אחורה ורואה שאדווין הטיל עליו לחש, סוג של יד טלקנטית... אקלירן מטיל מסך עשן וזורק את הקסדה שלו על אדווין. הוא מיתעלף והלחש נעצר (המסך עשן בשביל שלא יראה את הפרצוף שלי לא רציתי להרוג אותו) אקלירן מפיל את כלי הפריצה, מרים את הקסדה ורץ החוצה. נותן אגרוף לשומר שקם מהרעש ומפיל גם אותו... אקלירן מחליט להשאר שם עד שההשפעה של ההיסט תעבור. אז הוא מעלף את השומר לגמרי. וברגע שההיסט עובר הוא רץ במהירות משם. לקבוצת שומרים שפוגשת אותו הוא אומר בביטחון "ראיתי אותו רץ לשם!"
הוא יוצא מהאחוזה, שבנתיים נכנסה להסגר, אין יוצא ואין בא. מעמיד פנים שהוא מחפש את הגנב בשיחים ויוצא מאיפה שניכנס...

הוא מחכה למחרת בבוקר והולך לג'ק שניראה מותש מהרגיל. השומרים עינו אותו כי חשדו בו שהוא הגנב בגלל הדיבורים עם אדווין (אף על פי שהיו כלי פריצה של גנב אחר)... הוא מסתכל בכעס על אקלירן ואקלירן מתנצל "הזהרתי אותך שאני לא גנב".
ג'ק אומר שהשרשת הזאת היתה שלו, ולנקחה ממנו ע"י אדווין. ג'ק היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, כשאדווין רצח את הקוסם הקודם של המושל והפליל את ג'ק שעכשיו יושב בכלא על רציחה. הוא מספר לאקלירן בחיוך שהשרשרת הזאת תעזור לו להוכיח את חפותו!
ועכשיו לחלק שלו בעיסקה: לך לסימטה מסוימת (לא זוכר מה זה היה בדיוק אבל זה היה מקום כזה כמו שוק שחור) ותגיד את הקוד :"הל האונדס צייס פוקסס"
אקלירן יוצא משם והולך לסימטה המדוברת. והפעם הוא זוכר להוריד את ביגדי המשמר. הוא מגיע לסימטה ובכניסה שלה מישהו מהצללים שואל אותו מה הוא רוצה. אקלירן אומר את הקוד והדובר אומר כן מה אוכל לעזור? לאקלירן מבקש לדבר עם המנהיג כי יש לשניהם אויב משותף. הדובר לא מתרשם וטוען שאפילו לו יש אויב משותף עם המנהיג של הגילדה. פגישה איתו תעלה 1000 מ"ז. אחרי שיכנועים רבים שבהם אקלירן מציע את שירותיו בתור מי שיחקור את הביוב, קצת מזכיר בשבח ביצועיו הקודמים בהתקפה על העיר, וטוען שהוא רוצה לדבר עם ראש הגילדה כדי שיעזור לו לעזור להם (הגילדה מאד רוצים שהביוב יפתח למסחר בסחורות גנובות) הדובר מוכן להעביר לראש הגילדה מסר... הם כבר יצרו איתו קשר אם ירצו. אקלירן מרוצה מעצמו הולך לישון בחזרה פונדק. למחרת בבוקר הוא מגלה מודעות בכל העיר:ג'ק ברח ומוצע פרס על ראשו 2000 מ"ז. מוזר... אם יכל לברוח למה לא ברח עד עכשיו? (רק בסשן השלישי הבנתי למה לגמרי)

המשך יבוא, אני מאד מקווה להעלות את סשן 2 ו3 לפני מוצא"ש, שאז יהיה לי גם את סשן 4....
בסשן 2 התקדמתי הרבה פחות מהסשן הזה, וסשן 3 הוא האק אנד סלאש טהור.

אשמח אם תגיבו, זה מעודד להמשיך כשאתה רואה מעניין אנשים.

כנראה זה לא מספיק חשוב להם כי התקיפה כבר נעצרה והם גם ככה הגבירו את השמירה. ולא התכוונתי לא הרבה שזה לא שווה כלום. זה מכובד להרפתקן כמוני. אבל מספיק קצת בשביל שאחד הסוחרים העשירים במדינה יסכים לתת את זה מיקדמה להרפתקן שנראה לו שמסוגל לפתור את אחת הצרות הכבדות שלו.

חזרה