• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומות טירת הבוצק

סטטוס
נעול לתגובות.
אתמול אח שלי היה חולה ומישהו היה צריך לשמור על האח הקטן שלי בן החמש וחצי מיכאל.המשימה הוטלה עלי.אמא הציעה שאני אקח אותו לגן השעשועים ואשחק איתו קצת בחרבות הלארפ שלי.

לי היה רעיון אחר:עמדתי להכניס אותו בפעםם הראשונה למשהו שקצת מזכיר לארפ (אפילו שבאחד כזה אמיתי אף פעם לא הייתי).

אז לקחתי 2 חרבות,וחטיף גרנולה שישמש כאוצר,והוא התעקש לקחת מקל עץ,מגפי גומי וכובע.
הוא היה ״הקובר״-דמות מצ׳ואיסטית להחריד,שאותה הוא גילם בכישרון רב(הוא כזה ילד תיאטרלי).

בדרך הסברתי לו אריות ונמרי בוצק ונזלת רעות מתקיפות כל הזמן את כפר הטובים ואנחנו(אני היתי רוב הזמן ג׳ומגום,חבר שלו והשתמשתי ב2 החרבות) צריכים להציל את כפר הטובים מידיהן.הדרך לעשות את זה היא להרוג את מפלצת הבוצק שנמצאת בטירת הבוצק.ואז היגענו אל ראש העיירה (ששכן במגלשה אחת לילדים קטנים) והוא אמר שטירת הבוצק נמצאת מעבר להר החושך והיער העבות,ובהצלחה.
אז חצינות גבעה קטנטנה אחת וקצת שיחים וחזרנו בחזרה לקומפלקס הראשי של המגלשות.״הקובר״ סירב בגסות להתגנב ומייד צעק לתוך המגלשה.נלחמנו בחיות בוצק דימיוניות כל הדרך עד לקומה העליונה.שמה חיכה להרפתקנים הנועזים ארייה בוצק ענקי חמוש בחרבות,בגילום עבדיכם הנאמן.אחרי קרב שבו נלחמתי בגבורה הקובר ניצח אותי ומתתי(זה היה מכור בדיוק כמו באגדות האמיתיות) יכולנו לעבור לאולם הבוצק שבו שכנה המפלצת(שוב בגילומי).
גם היא נוצחה למרבה ההפתעה,ואז גילינו פתק דימיוני בזו הלשון:״האוצר נמצא במבנה הירוק״(התכוונתי לספסל הירוק)״.מיכאל הבין את זה לגמרי אחרת:הוא התרה בי לא להתקרב לעולמים למבנה הירוק כי שם נמצאים מלכת הבוצק,נסיך הבוצק ונסיכת הבוצק.זה היה מפנה עלילתי שלגמרי לא ציפיתי לו.
כשחזרנו העירה לקבל תישבחות מיכאל הכריז שמצאנו פתק שראש העיר נחטף.אשמה נסיכת הבוצק.
יצאנו לתפוס אותה:שינינו צורתינו והתחפשנו לרעים,התגנבנו לנסיכה וקפצנו עליה מהמחבוא.אחרי קרב אכזרי אם שומרי בוצק אימתניים ניצחנו.ואז התקימה חגיגה בעיר,שבה הוא אכל שליש מהחטיף(הוא לא אהב אותו במיוחד)

אחר כך עברנו לשחק בכל מיני דברים לא קושרים,אבל זה כבר סיפור אחר...

amitf0123 אמר/ה:
בשביל מה כתבת את זה!
הי עמית,
ברוך הבא לפורום - המטרה כאן היא לשתף דברים. לא תמיד משהו שלא מעניין אותך הוא לא מעניין לאנשים אחרים.
לכן אין פסול בזה שמישהו כותב על מה שמעניין אותו - 2מאץ' רצה לשתף את חווית המשחק שלו וזו בדיוק המטרה כאן בפורום.

בנוסף, ההודעה היא מלפני שמונה חודשים - הודעה ישנה. אנחנו לא מקפיצים (כותבים הודעה חדשה) בעצים ישנים, אלא אם יש תוכן מהותי חדש.
העץ ננעל.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה