• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהפכות: מלך הנולים

פנג הדרואיד

פונדקאי ותיק
ובכן, אני מעלה לכאן את רשמי ההרפתקה שאני מריץ עכשיו לשחקנים, בתשלום כמובן. אפשר לקרוא לזה חוג, עכשיו כשלאנשים אין כוח להביא לילדים קייטנות.
העולם: עלום המערכה שלי(הקטפריאן). הדמויות:
גורק, דרואיד משנה צורה אורקי.
פסטיק, לוחם צללים אלפי.
חחגגה(אני קורא לו חגה), אשף אלפי.
כולם בדרגה 1, פסטיק וחגה טירונים. הבהרה: בהקספריאן אורקים וגובלינים הם לא בשר תותחים אלה גזע בסיס שלרוב נוטים לניטרלי.

מפגש ראשון:
הדמויות יושבות בפונדק(אין מה לעשות. קלישאה זו קלישאה) וחוגגות את ליל תחילת החורף. קצת אלכוהול, קצת אוכל, וקצת הרבה חברים במנזר פוקלוקאן הסמוך שלא מגיעים לחגיגות כמו בכל שנה.
חגה, שלמד במנזר בעבר בתוך קוסם, יודע שתמיד מתקיים נשף גדול של חברי המסדר ולאחר מכן הם מגיעים לעיירת החוף, מיליסנט.
הדמויות יוצאות מהפונדק אל הרחוב, ומוצאות אלפית שוכבת על דרך העפר הראשית של העיירה, מתה. בדיקה קצרה מגלה גלימה כחולה-שחורה(סמלם של חברי פוקלוקאן), חרב מלאה בדם וחתכים רבים. האלפית מובאת אל רופא העיירה אשר קובע את מותה, והדמויות מתברברות קצת בעיירה עם המון תיאוריות משונות לגבי מותה של האלפית.
חגה מוצא עקבות ובשוליהן דם, המובילות אל העיירה מהכיוון הכללי של המנזר. הן הולכות לשם.
המנזר ריק, בצורה מפתיעה מאוד. חתכים רבים של גרזנים מופיעים על הדלתות, ובפנים- אין אוכל כלל, כמה מלצרים שוכבים מתים ובספרייה חברי המועצה מוטלים על השולחן. גורק מזהה שהם הורעלו.
בשלב הזה הדמויות שומעות רעש מכיוון הספרייה ומוצאות גובלין שהגיע לחדר סודי בטעות. הוא אינו אלים או מסוכן ולכן ןה משיארות אותו בחיים, והוא בתמורה משתף אותן ששמע בנולית 'בואו נלך אל האגם'.
הדמויות, כצפוי, הולכות אל האגם. שם, במזח, הן מוצאות גופה של נול. נול מת ועוד צעקות בנולית ועוד שבט נולים שנמצא ביער, הדמויות עושות אחד ועוד אחד ועוד אחד כמו שרק דמויות יודעות לעשות.
לאחר מכן- קרב. מול אורק ושני גובלינים, אשר במפתיע מפספסים כולם ונשחטים במהירות מפליאה(הקרב בא כדי להסביר לחדשים איך מתנהל קרב). לאחר בזיזתם הדמויות רצות אל היער.

ויהי ערב ויהי בוקר, יום ראשון.

שום דבר מעניין.

ויהי ערב ויהי בוקר, יום שני.

לקראת הערב הדמויות פוגשות בלטאי ארס(Lizardfolk, Posion) אשר נמלטו מאי סמוך בעקבות מהפכה שהייתה שם. הדמויות מנסות לשכנע אותם לסייע להם, אך הם מסרבים.

ויהי ערב ויהי בוקר, יום שלישי.

שום דבר מיוחד, עד הערב. הדמויות מוצאות אסם נטוש והולכות לישון בו, בלי לשים שמירה. למזלן, הן מותעוררות כאשר נול עטוי שריון מתכת הולך לכיוונן. לוקח לו זמן להגיע עד למדרגות, מה שנותן לדמויות ייתרון יחסי. הוא עדיין כמעט שוחט את גורק, שניצל ברגע האחרון בזכות שיקוי שהיה לחגה.

ויהי ערב ויהי בוקר, יום רביעי.

הדמויות מוצאות עצמן במרכז מעגל של אבנים סטייל סטונהונג', ולפתע ארבעה דרואידים מופיעים שם, חמושים ומוכנים לקרב. ההיתקלות מצליחה והדמויות לומדות מהר שלא כל בעיה ניתנת לפיתרון על ידי אלימות. גורק שיתף אותם במטרות המסע שלהם והדמויות ממשיכות במסען.

האם הן יגיעו אל שבט הנולים?

ויהי ערב ויהי בוקר, יום רביעי.

יפה, נראה שהם קולטים מהר, חשוב מאד לעצב אותם יפה בתור נובים שחדשים במשחק, וגם את זה נראה שאתה עושה טוב. העלילה די בנאלית (ושוב- טוב מאד!). מוזרה הבחירה באורקים וגודלינים, אני הייתי מתקיל אותם באיזה חיית פרא מקומית, או בסיור נולי, כדי שזה יהיה קשור להרפתקאה, מפלצות אקראיות משוטטות זה תמיד לא משהו...
הצעות- תפגיש אותן אם מפלצת רעה אך שתהה להם איזה אינטרס משותף, יותר לקראת סוף ההרפתקאה, כמו איזה נול נייטרלי שהוא אסיר פוליטי במחנה כי הוא היה המלך הקודם נגיד... שלא יחשוב שאם משהו שנראה כך נלחם בנו מתישהו- זה ילחם בנו שוב.

שניה, את כל זה הספקתם בשעתיים? לנו לוקח אותו זמן בשביל התקלות ממוצעת, וגם זה רק אם השה"ם לא עושה התקלות יותר מידי קשה...
ובקשר להרפתקה, בינתיים נחמד, אני מניח שזו ההרפתקה הראשונה שלהם ככה שבנתיים זו הרפתקת התחלה טובה יחסית, מה שכן תנסה לגרום להם לחוות כל מיני סוגים של סגנונות, כמו אק אנד סלאש אבל גם חלקים בלשיים או דברים דומים, ובסוף ההרפתקה תשאל אותם ממה הם הכי נהנו, תאמין לי שזה בדר"כ מחולל פלאים

חזרה