• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים-עיר הבדולח

Dreadlord

פונדקאי ותיק
היי ! כחלק מההתמרמרות שלי הכוללת אכזבה מכיוון שהייתה לי דמות מוכנה ולא הספקתי לשלוח אותה למשחק של פורט ,וגם מהעובדה שלא היה לי הרבה זמן להיות על המחשב שלי החליט הזמן בטוב ליבו להעביר לי משחק אחד על אחד אם הדמות שלי, ורציתי לחלוק את זה יחד אתכם .
הינה רשומות המפגש הראשון ,עיר הבדולח ! (יש לציין שהמפגש מובא בצורה של שיחה במסן כי זה מה שזה אנחנו מריצים את זה במסן אני העדפתי להעביר את זה כמו שזה היה ולא כמו סיפור ,אז אם תרצו את זה בתור סיפור תגידו )
כול הערה או סתם תגובה תתקבל בברכה .

אבל לפני הכול הסבר קצר על הדמות :
או-נזיר אשר השתתף במצוד הפרא והיה האחרון שעמד בו .
כך שהוא הרג את הסולאר שהמצוד רדף אחריו, לאחר מכן השתגב ואנט מופת דרקון האש הטהור נזיר אשר נחשב כמת במשך שנים מופיע ולוקח אותו תחת חסותו למנזר בערש .
שם הוא למד אומניות לחימה והפך ללוחם מומחה ,אך גם התאהב בבת אדון המשרתים של המנזר הם התחתנו והיא נכנסה להריון כאשר היא אמרה לו את זה אל מתים פלשו למנזר והתפתח קרב שבסופו אביסאל של הנסיך הכסוף חטף את אישתו ההרה של או ,ואמר לו כי רק כאשר יוכל להביס אותו הוא יתקבל אצל הנסיך הכסוף כמשרתו ואז אישתו ובנו יהיו בטוחים לנצח (וזה המניע שלו להוכיח את עצמו בפני הנסיך הכסוף ).
וכך כאשר הקרב נגמר אנט והוא הצליחו להעביר את כול המנזר דרך מעבר הרים קשה וקטלני אל עבר אן טנג ,ואז או התחיל במסע הנדודים שלו בדרך הוא כתב ספר הרפתקאות על מה שעבר במעבר ההרים הקשה וחתם בשם העט הנזיר האדום (לפי הזמן ) הספר הפך ללהיט היסטרי באן טנג ואנשים עשירים היו מוכנים למכור את סבתא שלהם בשביל להשיג עותק מקורי, כמובן שאו לא ידע על כך והשתמש במעט הכסף שהרוויח מהנסיון שלו למכור בעצמו את הספר כדאי לממן ספינה לצ'ארוסקורו על מנת למצוא חומר לספר הבא שלו, ובעצם להתחזק על מנת להציל את אישתו .

פרק א

הקפיטן שיתף פעולה בהסכמה שבשתיקה ביניכם- הוא לא שואל שאלות, אתה משלם הרבה יותר מידי בשביל נזיר עני לכאורה
צ'אוריסקו
אף פעם הוא לא היית בעיר, אבל שמע עליה רבות
הוא היה במדיטציה על הסיפון כאשר השמש זורחת לשמאלו, מנצנצת על משהו בסופת החול שעוטפת את הארץ ממול הספינה..היבשה קרובה, אבל האם היבשה הנכונה? האם הגעתם אל העיר? ואם כן,היכן הספינות שאמורות לשוט בכל מקום בסביבתה? או יושב וחושב...הוא נהיה עצבני יותר ויותר ככול שהימים עוברים...מאז החטיפה רק הכתיבה הרגיעה אותו הוא שלף את מברשת הכסף שלו בכול זמן פנוי ופתח את ספרו "ההלכות הטהורות ע"פ הנזיר האדום" שם קצת בנאלי אבל אפשר להתמודד איתו לאחר ההקדמה הוא החל לכתוב את הפרק הראשון דבר שהיה לו קצת קשה מאיפה להתחיל ? האם דווקא בההארות הטהורות ? או הציווים הוא ידע שאליו לשכנע את עצמו באיזשהו מובן הוא לא היה מוכן לוותר על אמונתו על מנת לחשוב שהוא תועבה הוא לא והוא צריך למצוא את ההוכחה לכך העיר הזאת יכול לשמש אותו נפלא אבל היכן הספינות ? חושב או כשהוא קם אל עבר אחד מהמלחים על מנת לשאול אותו "אדוני האם זאת היבשה ?" המלח נבהל מעט כאשר אתה זז, אתה קולט שהוא צפה בך בזמן ששקעת בכתיבה.. "כ.. כן אדוני הנזיר, סופות החול מאוד נפוצות בסביבה הזאת, אבל צ'אוריסקו אמורה עוד להיות רחוקה , וגם האדמה"
"אה תודה לך אדון נכבד " הוא אומר בשלווה שלווה שרק שעת כתיבה מהנה יכלה להפיג ,לא היו לו הרבה עיסוקים אבל אליו למצוא דרך להרגיע את עצמו "אפשר לשאול אם אפשר לעזור בעבודות מסוימות ? אני מרגיש לא בנוח אם העובדה שאני על הסיפון ואין ביכולתי לעשות דבר זה גם יפיג מאט מטח שהצטבר אצלי בשבועות האחרונים יש לך איזושהיא עבודה בשבילי ? " הוא שואל . "אה.. אממ.." או נאנח "אני מבין שלא תודה רבה לך מי ייתן והדרקונים יברכו מי ייתן ומלה יעניק לך מברכתו ודאנא'אד יעזור לך בים הקשה אבקש מהקפטן עבודה " הוא אומר ועולה לתא הקברניט בעודו מנסה לחשוב על עבודה מתאימה ~אני צריך גם להכניס אותו לביוגרפיה שלי מי יודע אולי הוא יהיה אדם חשוב~ אתה רואה את הקפטן על הסיפון העליון, מביט בערפל עם משקפת מאיכות מעולה, הבעת פניו מוטרדת או עולה אל הסיפון נראה שהוא טיפה מתחיל להיות מוטרד ~למה הוא הסתכל עליי בכלל? אני מקווה שזו לא מלכודת למה נמאס לי מהם כבר~ או נאנח ומתייצב מאחורי הקפטן "שלום לך אדוני הקפטן יש דבר מה שמטריד אותך ?" הוא מסתובב אליך "או, שלום לך. זה שום דבר, פשוט.." הוא מחווה אל סופת החול המרוחקת "אנחנו לא אמורים להיות קרובים לחוף בכלל" הוא אומר "אנחנו אמורים להיות במים הטריטוריאלים של הממלכה, לעצור באי קטן לחדש אספקה ולדון עם כמה ספקים בנושא הסחורה והמיסוי, ולהמשיך לצ'אוריסקו משום מה, הגענו לחוף מערבי" או נשמע מופתע "חוף מערבי ? אבל זה בכלל בכיוון השני האם המפות שלך הטעו אתכם ? איך יכול להיות שנסענו מזרחה והגענו מערבה ?" שואל או בתדהמה . "סליחה, דרומי..אני לא ממש מבין את זה, כל הזרמים היו מושלמים, הכל היה ממש שליו.. לא קרה שום דבר שהיה עשוי לגרום לשינוי קיצוני כל כך במסלול ,וחוץ מזה.." הוא מושיט לך את המשקפת, מצביע על הבוהק בשמיים
או לוקח את המשקפת ומסתכל לאותו כיוון מנסה לראות למה הקפטן התכוון . "אז אתה הולך לעשות משהו? אולי לשלוח אנשים לחוף לראות איפה אנחנו ? זה נראה מוזר מדי איך אנחנו נדע שאנחנו בכיוון הנכון בכלל?" שואל או תוך התבוננות במשקפת. מגדל בדולח נוצץ בשמיים, בגובה בלתי אפשרי.. אתה זוכר את סאיון מעלה אותו מתוך החול, מתיך אותו בכוח מהות טהורה ומעצבו בעזרת יסודנים ששכנעת להשתתף בפרויקט. מבצע שהשמיים עצמם אישרו שיישאר אחריכם, כמה שזה בלתי סביר בשביל שליטי הבריאה "אנחנו לא אמורים להיות כאן נזיר, אבל אני יודע בדיוק איפה אנחנו,עיר הבדולח ,צ'אוריסקו"
"אבל ? מה זה המגדל שם ? אם אנחנו בעיר אני מניח שזה סימן טוב אבל היכן הספינות קפטן ? האם העיר לא אמורה להיות עיר נמל שוקקת ?" שואל או תוך התבוננות במגדל הבדולח ~יכול להיות שאנחנו שטים באוויר ? מה בשם מלה השטות הזאת ! האסיש תן לי כוח להתמודד אם האתגרים שעומדים בפני ! ~ "אני יודע, זה גם מטריד אותי. אבל אין שום חוף אחר בבריאה עם מגדלים כאלה.." הקפטן מניד בראשו במבט מוטרד "פשוט לא מסתדר" הסופה מתחילה להיחלש, ומגדלים נוספים מתחילים להופיע השמש משתקפת בבדולח באופן מרהיב, ממלאת את הסופה בצבעים וצורות מכושפות אש המדבר, שנראה בעידנים עברו ממרחק אלף אלפי מיילים אל תוך הים, וקרא לספינות לבוא אל מקור העושר הבלתי נדלה
רעיון של ניראל
"אם כך קפטן בוא תיתן לי לחקור את זה תן לי סירה ויומיים על מנת לחקור היכן אנחנו כי החוף הזה נראה מטריד האם זאת באמת העיר או שאנחנו עומדים מול תגלית של עיר שלמה אחרת קפטן ? בהחלט דבר ששווה לבדוק אני ממליץ לשלוח צוות לחוף שיחקרו או שתשלח רק אותי אם אני אחזור תוך פחות מיומים תדע שהדבר בטוח אם אתעכב תדע שאנחנו במקום עוין אני מוכן להתנדב לצאת ולסרוק את החוף אם זו בכלל ציארוסאקורו " אומר או .
"אתה, לבדך?" הקפטן פונה אליך בטון לא מאמין "זו איננה צ'אוריסק נזיר! ראיתי את העיר אלף פעמים, והיא מרהיבה ממנה פי כמה ,זאת על פני זו שאני מכיר, הכוונה אני מזהה מספר מגדלים כאן, אבל הרוב בכלל לא נמצא בעיר הנמל!"
"אז אם כך תשמח קפטן ! כי כרגע אנחנו עומדים אולי מול תגלית המאה ! עיר שלמה שנחשפת על החול ובכול זאת אמליץ לך לנסות לשלוח אותי או צוות סריקה נוסף אלינו להיות בטוחים שהעיר באמת נטושה ולא הגענו לעיר עוינת חייבים להיות בטוחים במאה אחוזים בכך " אומר או .
הוא מניד בראשו "לא לא נזיר, אין סיכוי. מאה אחוזים שזה מאחז חופש, אני מרגיש את משיכת הצבעים הלא-טבעיים האלה גם כשאני לא מביט בהם ישירות, זו מלכודת. אני מוכן להתערב על כך שהזיוף הזה בלע כבר יותר מספינה אחת"
הוא מתחיל ללכת לכיוון המלח הקרוב, הבעתו מתחילה להיעשות מפוחדת ועוד מגדלים מחשפים...
"מלכודת בני פיה ? אז מה אתה מציע לעשות קפטן ? אני מניח שנצטרך לנסות לדבר אם אדוני מאחז החופש הזה כי לא נראה לי שהם יתנו לנו ללכת משום מה....יש לך רעיון נוסף קפטן ?"
הוא נעצר, הלום רעם, פונה אליך
"לדבר עם האדונים?!"
"יצאת מדעתך?!"
"לא יצאתי מדעתי קפטן אני הגיוני מישהו מוכרח לחלץ את האנשים האלו ובשם האסיש אני מוכן להיות זה אין ספק בכלל שזה או זה או שנמות אלא אם יש לך תוכנית אחרת אדוני הקפטן אני מציע את עצמי על מנת שתוכלו לברוח אך יש לך תוכניות אחרות לצאת מהמקום הזה ? "
הוא נעצר, נושם עמוק, מביט ישירות בעיניך בפעם השנייה הפעם הראשונה הייתה כשהוא הסכים לקחת אותך איתו
"זה טירוף, אבל סביר להניח שאתה צודק. רק' דבר אחד עלי לדעת בוודאות לפני שאני מסכים-"
הוא מנמיך את קולו ללחישה "אתה נשגב?"
או צוחק "נשגב ? הרי מהו נשגב ? האמונה הטהורה מונעת מאיתנו להיות כול נשגב חוץ מדם דרקון וכך אעשה לא אשקר לך איני חושב שפירשו את האמונה הטהורה נכונה כי הרי אפילו בכתבי חמשת אצבעות הג'ייד מלה לוקח את מקום אחיו ויוצר את הכלא לחפצי המשוקצים לכן אני מאמין שהאדם עושה את עצמו ולא הנשגבות את האדם ולכן תהיה יותר ספציפי על איזה נשגב אתה מדבר ?"
הקפטן מחוויר, ומסנן בקול שגובל באימה "לא משנה"
"כן, או, לא?"
העור שלו הולך ומאבד גוון, ועיניו מתחילות לאבד צבע גם הן..
"אך אליי לשאול את השאלה הזאת אליך קפטן כדאי לדעת מה תהיה תגובתך האם אתה נשגב ?" הוא שואל כשידיו מתקרבות לאט אל חרבותיו .
הקפטן נסוג לאחור, מתחיל לדבר בהברות מקוטעות "ל-לא, א-אני דם-אלים, אני, חייב.. תשובה!"
אתה רואה את אישתך נשקפת בעיניו
ועשרות רוחות נחתכות לחלקים בחרבותיך
"דם אלים ?! אולי גועל הייתי אומר כן אני נשגב ! דם דרקון במלוא רוחי ונשמתי משרתם של הדרקונים אך דם אלים אינך הוא משהו בך שונה וכדאי שתגיד לי מה "
ברגע שהמילה 'כן' יוצאת מדל שפתיך, הקפטן נסוג לאחור, חוזר לנשום
הצבע מתחיל לחזור לפניו
הוא נושם עמוק, לאט
"יש לך אישור לרדת, נחכה לך יומיים. אני לא קשור ליצור שחטף אותה, מי שהיא לא תהיה, מי שהוא לא יהיה."
‏הוא לא מביט בך, אוחז בגופו
נראה שמה שלא קרה, זה עייף אותו באורח שקשה לתאר במילים
‏אתה חש בישות רוחנית מרחפת לצידו, סביבו, בתוכו. לא בדיוק דיבוק, יותר... כמו היחס בין שני עצים הגדלים אחד אל תוך השני.ישות של מוות הוא עצמו ער, לא בן תמותה רגיל
הישות אינה חזקה במיוחד, אבל יש לה טעם של מוות רוח רפאים.
‏‏"אבל איך אתה יודע זאת ? האם קראת את מחשבותיי ? איך אוכל לסמוך אליך קפטן שאינך משרת את המפלצת שחטפה אותה ? הרי אני חש ברוח הרפאים שבתוכך אני לא יכול לסמוך אליך קפטן שזו לא מלכודת שלך מי שלח אותך ומה אתה רוצה ממני ? "
‏‏הוא נשען על המעקה, מקיא אל תוך הים
‏או עדיין עומד נחוש כשידיו על ניצבי חרבותיו מוכן לכול הפתעה או פעולה .
‏‏קפטן! אתה בסדר?" המלח הצעיר מתקרב אליכם
"גועל אם אתה חייב, מקיים קשרים עם אב קדמון. אני רואה אל תוך הנפש, לא קשור לאבירי מוות." הוא מסנן בזמן שהוא מכסה את פיו, בשביל שלא להקיא כמו גם בשביל להסתיר את דבריו מהמלח הצעיר
‏‏הוא נראה כרגע כאילו הוא יכול להזיק, אולי, למקקים. לא כל שכן לנשגב כמוך"אם כך אני מקווה מאוד שיהיו לך חיים טובים כי ככול הנראה אתה הולך לנטוש אותי על החוף אבל תזכור שאני מוכן לנסות להציל אותך ותחשוב על כך כאשר תחיה את חייך אני מקווה שתמצא את מקומך הראוי קפטן ותודה רבה על הנסיעה " הוא אומר ויורד בעודו מחפש סירת הצלה על מנת שיוכלו להוריד אותו על החוף.
המלח בוהה בך בזמן שאתה מתרחק, וקפטן קורא אחריך "אהיה כאן עוד יומיים, ואשלח לך אוכל לחוף בערבים. אני מאחל לך הצלחה בדרכך."
אתה מוצא סירה, ומתחיל להוריד אותה אל המים..

חילקתי לשני חלקים

חלק ב

החוף בינתיים, נראה כמו ליבו הטהור של יהלום
בוערת באלף צבעים, אלף מגדלים מתנשאים מעל החול
החול רותח תחת רגליך, אך עורך הנשגב עומד בכך בקלות
אתה מבחין בקושי בבוהק המשקפת של הקפטן מהספינה המתרחקת, בצל האורות הכבירים המשתקפים במגדלים אוהלים קטנים לאינספור נמצאים בצל המגדלים לכל מגדל אוהלים בצבע שלו או הולך ומתמתח על החול נראה שהחום לא מעניין אותו אימוניו הכינו אותו להרבה יותר מזה ....אך הוא צריך לדבר אם המנהיגים לראות מה אפשר לעשות על מנת לשחרר את האנשים ולכן הוא הולך למגדל הקרוב ביותר .כחול שמיימי אתה זוכר שהדייר האחרון היה אל שמיימי נמוך דרג בשם אוהיורו אחראי על המלחים שמצטברים על סלעי החוף מגדלו הוא מספר חמש מאות ארבעים ושלוש
מתוך האלף שבניתם, זאת אומרת ~מה זאת העיר הזאת...בני פיה השתלטו על העיר שלי ? זה כול כך מוזר...האם לא היו לכך הגנות ?~ שואל את עצמו או בעודו מתקרב לאוהלים דרוך לראות האם יצאו מהם כול מני יצורים .חושי המהות הערים שלך מזהירים אותך ממש כאשר אתה נמצא חמישה צעדים מפתח האוהל חמישה יצורי רוח בעלי עוצמה מפרידים בינך לבינו "שלום לכם יצורי רוח נכבדים האם הינכם יכולים לתת לי את הכבוד של הכנסת האורחים ולהראות את פניכם ? פניי לשלום ולהידברות בלבד לא על מנת להילחם לכן אני מבקש הראו את עצמכם ותנו לי לדבר אם מנהיגיכם אני צריך להבין מה קורה בעיר הזאת" אומר או בשלווה המעפינת נזיר שלווה שמזכירה לו את קונהא אשר תמיד אמרה לו שהוא צריך לתת לרגשותיו להתפרץ מה שקורה לו יותר ויותר במהלך הזמן ללא שליטתו ממש . חמישה עמודי להבה כמעט-נראים מתלקחים באוויר, אורם כמעט ונמוג לנוכח המגדלים הבוערים ממעל "אין לאיש את הזכות להיכנס אל העיר, כי האדונים כולם אינם" בוקע מהם קול שנדמה כבדולח מצטלצל "אני מצטער על ההפרעה רוח גדולה אך האם מותר לשאול על איזה אדונים את מדברת ? האם על האדונים מקדם ? האם על אדוניה של העיר לאחר המרד ? כיצד אוכל להבין מדוע אי אפשר להיכנס לעיר אם לא תגידו לי ? הרי אם יש סיבה טובה בטוח אבין אותה ואעזוב אך אני חייב לשאול מדוע רוחות נכבדות ?" "שומרים אנו ולא יותר, עלינו לשמור עד ששעון הזמן יגמר" "והאם גם האחרים פה הם שומרים ? ומהו שעון הזמן הזה שומרים אדירים ? "אל השעון אנו כבולים, והוא את נדרינו מקדש" "אנו חמישה בעיר, אך אלף השתקפויות לנו יש"
"אלף... מעניין ? והאם אינכם יכולים להשתחרר האם איני יכול לעשות דבר למענכם שומרים נאמנים ? או כדאי שאשאל איפה בכלל אנחנו ?" "צ'אוריסקו המעטירה, עיר הבדולח" אתה זוכר היטב את החמישה האלה הם נחלשו פעם עצם נוכחותם יכלה לעוור את היצורים שרצו לחדור
עכשיו...
"אני מצטער כול כך שומרים נאמנים .....אני חייב לשאול האם האדון הקודם של העיר היה יכול לשחרר אתכם ממשמרכם ? וגם איך זו יכולה להיות העיר אם ישנה עוד צ'אוריסקו ? האם אנחנו בבריאה ? האם אנחנו בעידן השני בכלל ?" שואל או בענין.
"העידן הזהוב חלף עבר, היום הדם והדמעות קובעים את חוקי המדבר"
"צ'אוריסקו היא אחת ואין אחרת"
"אלא רק השתקפויות חיוורות"
"משמרתנו היא משמרת נצח"
"לאלף השנים הבאות"
~אני חייב לרשום את זה ...~ "אז האם אנחנו באמיתית ? כיצד אפשר לצאת מפה ? כדאי להגיע להשתקפות של העיר הנמאת על החוף הדרומי של הבריאה זאת המנוהלת ע"י הטרי חאן " שואל או .
"גרגירי הזמן האוזלים, נשפכים אל תוך ההווה"
"כמו פטישים זעירים שחוצבים בעינבר המקיף אותנו, הקפואים בתוכו לנצח"
"וכמו שניכנסת, תוכל גם לצאת"
"כי אתה מהמחשלים"
"כי אתה הוא כובלנו"
"כובלכם ?" שואל שוב פעם או בדאגה "אז לא אוכל לשחרר אתכם אי פעם ? אני מצטער על כך אך האם ישנה ספרייה באיזור מקום שבו אוכל להבין טוב יותר את העיר שבניתי ? כי אם כן אשמח לדעת היכן היא ומה אוכל לעשות איתה כי אם אני הוא המחשל אני מניח שיש לי זכות להסתובב פה אבל מה אם בני התמותה הנלווים אליי ? האם הם יוכלו לצאת אי פעם האם אוכל להבין משהו על העיר המופלאה הזאת ?" שואל או לאוויר אבל מפנה את השאלה אל חמשתם.
"הקפואים בענבר ישארו בעינבר"
"גם המחשלים לא יזכו למחילה"
"זהו דינם של העכבישים"
"אין ביכולתם של ספרים לשרוד את הנצח בחול"
"רק במגדלים תמצא ידע"
"והאם יש לי את רשותכם להיכנס למגדל על מנת למצוא את הידע שאני מחפש ?" שואל או .
"לא."
"הארבע מאות חמישים ושלושה, יעצרו אותך מלחדור"
"אנו"
"ומדוע ? האם אני אותו מחשל ? לא אני אדם חדש איני אותו מחשל של פעם ולכן האם אין לי דף חלק ? חשבו על כך כי אליי להבין יותר טוב את העיר הזאת ואתם עומדים בדרכי אם לא תבינו שאני אינו כובלכם אלא אדם חדש אצטרך להילחם כנגדכם " הוא אומר בצער רב בקולו .
"אתה כובלנו"
"מה שהיה הוא שיהיה"
"כי אין חדש תחת השמש"
"הו הכול חדש כי המחשלים לא היו עוד וכוח חדש יעלה שחר חדש לעולם ואני מבין זאת שאם לא תתנו לי להיכנס אצטרך להילחם על מנת להיכנס אך דבר אחרון טכנית אם ישנה עיר אחת ו1,000 השתקפיות לה וחמישה שומרים ו1,000 השתקפיות להם האם אין 1,000 השתקפיות לפולש ? שאדע האם אצטרך להילחם אם כולכם או שרק בחמשתכם ."
"אסור לנו להסגיר את סודות העיר לאויביה"
"אך איני אויב האם ישנה דרך שבה תקבלו אותי כידיד ?" שואל או.
"רק אם חולות הזמן יסוגו לאחור"
"והשעון יתנתץ או יעצור מלכת"
"כי הנצח הוא משמרת ארוכה"
"אז כיצד אוכל לעשות זאת ולשחרר אתכם ממשמרתכם ? כי לא עוד שירותיכם נזקקים וכאת אנשים חדשים יוכלו למלא את העיר שתהפוך למקום של ידע ושל שלווה מה אצטרך כדאי לעשות זאת ? היכן הוא השעון הזה או שאתם מדברים על הזמן עצמו ?" שואל או.
"במגדל האלף."
"והאחד"
"רק אז תהיה לנו ידיד"
"אם כך אעשה זאת " אומר או וקד קידה בעודו מנסה לזהות את מספריהם של המגדלים הוא שולף את חרבו ומצייר על החול את ספרת המגדל בעודו עובר בין המגדלים מנסה לזכור מה מספרם ולמצוא מקום שבו יוכל לחרוט את מספריהם.
אתה מתחיל ללכת לכיוון המגדל הבא.. כאשר אתה מוצא שהחמישה חוסמים את דרכך
"לא תוכל לעבור, כובלנו"
"גם המחשלים לא יזכו במחילה"
"לא אוכל ללכת ולא אוכל לעבור האם אליי להישאר פה כול הנצח ?"
"כן. זהו גולו של הענבר"
*גורלו
"אם כך מצטער מאוד.....למרות שהדבר מפתה מאוד יש לי אישה וילד להציל אני מצטער על כך כול כך " הוא אומר בעודו שולף את חרבו השנייה
הרוחות גם הן מתמלאות במהות, ואור האנימה שלך, משתקף בשריונות הבדולח שבו גופם נעטף
"שתי שבועות כובלות אותנו, ושתיהן חזקות במידה שווה"
"עליך לשבור האחת, או להישאר כאן לנצח"
"ומהם שתי השבועה הללו ? להשאירי בפנים ולהרחיק אותי מהמגדל ? אם כך אצטרך לצאת מפה ולפי כך אצטרך לצעוד צעד אחד מעברכם על מנת שהשבועה שלכם תישבר....האם זה נכון ?" שואל או שהמהות מקיפה את כולו .
"לא. הראשונה היא החובה לשמור עליך, השנייה להשמיד כל פולש"
"הראשונה תשבר כאשר תרים את החרב"
"השנייה כאשר ישבר השעון"
"ומדוע הינכם מחשיבים אותי כפולש ? בגלל שאני מחשל ? כך שאם לא תתנו לי לעבור הדרך היחידה שלי היא להרים אליכם חרב האם זה נכון ?" שואל או .
"אלא אם תרים את החרב, הענבר ישאיר את כולנו בתוכו עד קץ הזמנים"
הרוח מתחילה להתגבר...
פסיפס צורות מרהיב בוער סביב המגדל
משתקף בחול
"ואין עוד דרך אחרת ?....כמה האם במגדל יש את המידע איך לשבור את העינבר ?" שואל או.
"אנחנו רק השתקפויות של שומרים"
"שומרי החרב"
"לא הספר"
"אם כך אני מצטער על כך " הוא אומר בעודו מנסה את הדרך היחידה שעולה במוחו ללא אלימות הוא מרים את חרבו ורץ אל עבר המגדל רואה האם הרוחות מהירות יותר ממנו .
אתה חש להבות נושפות בעורפך בעת שאתה רץ, חורכות מעבר לעורך הקשיח...
"שתתי שבועות מתנגשות, עלינו לשבור את הגורל" מצלצלים חמשת הקולות
והחרבות מונפות
צורות תכולות מבזיקות על החול באוויר.

Restless אמר/ה:
אראמיס אמר/ה:
תזכור שכמות אף פעם לא שווה איכות.
אחי, מה הקשר? הוא כתב את מה שקרה, הוא לא המציא את זה...

הוא לא המציא את זה? אז למה הוא מפרסם את זה?
כמה עצות, גם אם אתה מעביר הכול בוורד, כדי לתת למישהו לקרוא בשבילך להגהה, כדי להימנע מכול מיני דברים כמו- "אף פעם הוא לא היית בעיר" שבשורה הראשנה נגיד. "הוא ידע שאליו לשכנע את עצמו" במקום עליו.

כמו כן, הספקתי באמצע, הצורת כתיבה פשוט מייגעת.

אוף, אני שונא שבגלל הניסוח הגרוע שלי מתנפלים עליי. התכוונתי שהוא לא המציא את זה בתור סיפור, אלא בתור משחק. לא הוא קבע את האורך, ובגלל זה המשפט "כמות לא שווה לאיכות" לא מתאים. קאפיש?

Restless אמר/ה:
אראמיס אמר/ה:
תזכור שכמות אף פעם לא שווה איכות.
מה הקשר? הוא כתב את מה שקרה, הוא לא המציא את זה...

אני שואל, מה הוא רצה ממני כאן

וכאן-
Restless אמר/ה:
הוא לא המציא את זה? אז למה הוא מפרסם את זה?
התכוונתי שהוא לא המציא את זה בתור סיפור, אלא בתור משחק. לא הוא קבע את האורך, ובגלל זה המשפט "כמות לא שווה לאיכות" לא מתאים. קאפיש?

חזרה