• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ברכתו של השמש הבלתי מנוצח-רישומי הרפתקת אקזלטד חדשה

omerwiess

פונדקאי ותיק
שלום בזה אני פותח את רישומי המשחק של חבורתי החדשה - תהנו

הכל התחיל כשהרגשתי גירודים מעקצצים באזור הבטן התחתונה שלי המאוד תחתונה שלי בהתחלה זה לא הפריע לי כל כך אבל הגירודים התגברו ובעיקר מה שהפריע לי היה שגדלו גם הכתמים הסגולים שבאזור.
אז קראתי למרפאה שהומלצה לי ע"י חבר בגילדה. כשהגיעה נכנסה לחדר העבודה שלי אישה באה בימים אך עיניה הביעו צעירות וחיות. איתה נכנס נער שקט וביישן שמבטו לא נח לרגע כאילו סוקר את דירתי ואותי ללא הפסק מנסה לדלות כמה שיותר פרטים או אולי דרכי מילוט.
האישה החלה מטפלת בפצעי בזמן שנערה החל לחלות עשבים מסריחים במטבח. אחרי כמה רגעים נכנס הנער ולחש באוזנה של גבירתו, האישה התנצלה והתפנתה ממני לכמה רגעים כשחזרה סיפרה שכל הרחוב התרוקן ברגע מאנשים וחבורה של דמי דרקון מתקרבת לכיוון הבית.
זהו הדבר לו חששתי, לפני כמה זמן הצלחתי להרגיז כמה אנשים בבית פרם שהיו מקורבים לצלחת השלטון ופחדי היה שהם שלחו אלי אנשים לסגור את החשבון.
ביקשתי מהנער שיהפוך את השולחן על דלת הכניסה הלכתי לקחת את כספי וקראתי להם לבוא אחרי אל הכניסה האחורית. הכניסה האחורית הייתה חבל מוחבא בחור בקיר שתפקידו היה להיות לעזר במצבים כאלה ממש. זירזתי אותם, הזקנה פעלה במהירות ראויה לציון.
התכוננתי לקחת את כולנו לכיוון ביתו של חברי הנמצא שני רחובות מאיתנו כשלפתע הזקנה הצמידה אותי חזרה לחור בקיר (לא יאמן כמה כוח יש לגברת הזו) ושמעתי מספר שומרים שגילו את הנער, אך הנער התנצל וגרם להם להפנות את מבטם. שלושתינו חזרנו לצעוד בצעד מהיר לעבר ביתו של חברי. לאחר שקשר העין שלנו עם השומרים נעלם התחלתי לרוץ, כששמעתי שריקת רוח עזה מאחורי.
הסתובבתי תוך כדי ריצה וראיתי את הבלתי יאומן. הנער קפץ בקלילות מפליאה באוויר אולי חמישה מטרים, הוא נראה ככתם שחור מול השמיים השחורים ואז שלף את סכינו מנדנה. המתכת ניצנצה באורו המלטף של הירח, והנער החל לשנות את תנוחתו בזמן שירד. הנער דמה לעוף דורס היורד אל טרפו.
בראשונה לא הבנתי את פשר פעולתו של הנער וחששתי לחיי, דבר מאוד הגיוני ואנושי לחשוב, עד שנחת על אחד הגגות והתישב בשפיפה מאחורי אדם לבוש שחורים שבתחילה לא הבחנתי בו. ואז נעמד מאחוריו בשקט מופתי ושיסף את גרונו, במהירות ודיוק מדהים. האדם לבוש שחורים לא הוציא הגה רק שמט את הטוטו שהיה מכוון אלי, ולאחר רגעים ספורים בלבד גם גופו קרס ליד נשקו. באותו רגע הבנתי שאני עומד מול נשגבים, לא בטוח מאיזה סוג, אז עשיתי את הדבר שהיה נראה לי הכי הגיוני באותם רגעים, לרוץ כל עוד נפשי בי.

תסביך אלקטרה

'אז תכין לנו שתיים' אמרה אלקטרה לטרוג' הסלואר האומן. 'האחת שתשמר את החיים והשניה שתשמר גם את המהות'
'אצתרך מתכת כוכבים לשם כך' ענה.

סיפורה של אלקטרה

ביום בו נולדה אלקטרה, החלו כוחות האביסלים כובשים את מקום הולדתה. היופי והפאר אשר היו ביתה, הפכו לאפר ואבק.

גופה החל מפרכס לנוכח החלום אשר רדף אותה. ובחלום שמש זהובה המחממת גופו של אהוב.

האור הזהוב אשר פרץ מגופה, גרם למבטו של גרסק לפרצי תשוקה. מסע הכיבושים אשר הביאו עד הלום, היה חלק מיעוד אשר התווה לו אדונו. אדון האופל.
גופה המתעורר של אלקטרה, היווה פרס בפני עצמו. לאחר שיגיש את גופה המזהב לאדונו, תתווסף לו מתלמדת חדשה...

בעידן הראשון -

אואן ואלקטרה הלכו לאורך הנהר. לחישות הנהר וציוצי הציפורים, לא הצליחו להסוות את הקדרות אשר אפפה אותם.

'זה מתקרב'
'אני יודעת'
'בקרוב לא נוכל לעמוד מולם...' ובאומרו התכופף ותלש פרח נהר.
'גם זממנו יגיע. כמו כל זמנם של כל הדברים' היא חייכה אליו.
אואן פלט אנחה, 'בקרוב...'

'בקרוב...' חזרה אחריו 'אבל עד אז...' אלקטרה עמדה מלכתה והפנתה את גופה אליו. אואן סיים את צעדו והסתובב לעמוד מולה.
'ועד אז מה?...'
השאלה העלתה חיוך על פניה של אלקטרה 'כי בי נשבעתי, כשאתעורר, אבוא לסגור את המעגל. הם יבינו וייתנו לנו ללכת...'
הוא הביט בידה שהחלו לזהור
'ובי נשבעתי שאחכה לך!' אמר בגאוותו.

אור השמש הבלתי מנוצח, הועפל עקב עננת עורבים אשר החלו מכסים את השמיים. בגבם אש ותמרות עשן. בני הדרקון בגדו באדונם.

סיפרו של אואן -

אואן קבר את גופה. 'השמש הבלתי מנוצח נטש את ילדיו', אמר שוב ושוב כמשנן לעצמו. הוא החל לצעוד מטה בעוד השמש שוקעת וגופה בוער ומעלה עשן. הוא נעצר מול הכסא אשר יועד לו, השולחן סימל את הקשר בין חברי המעגל.

תחת השולחן נחה לה, תיבת עץ אדום בעלת ריקועי מתכת הכוכבים.
הוא הניח את ידו השמאלית על סמל השחר. בידו הימנית אחז בחרבו הזהובה.
'בגופי אני מותיר את מהותי' אמר בעודו מתעל מהות אל קישורי הזמן.
החפץ היה הזמנה לחבר אשר שביקש לשמר בקבוק יין מול חלוף הזמן. העבודה בוצעה אך עדין לא הגיע ליעודה.

'המארה על ראשך, אבי. כי לקחת נפש אהובה. לא... נפשי לא לך. כי במנוסת האב, הבן יסרור!!!'
באיווחת חרב מהירה הוא כרת את ידו ופרץ הדם כיסה את השולחן. זעקת הכאב הדהדה בין קירות האולם.

מאז שאני זוכרת הייתי מיוחדת, בת זקונים אחרי שישה בנים, מצטיינת הכיתה בכפר, היפה ביותר, תמיד הראשונה בתור, תמיד סביבי היתה אהבה, קיבלתי תמיד מה שביקשתי ואוי למי שאמר לי לא,
עד היום, כשאני כל כך רחוקה מביתי, עושה מטידציה על סלע המשקף לספריה, אני חושבת איך הכל השתנה בשניה, טוב אולי כמה שניות, לקח הרבה זמן עד שנחבטתי בקרקע, הרוח מלטפת את צמתי המתנופפת,
זה כבר מתחיל לעצבן איך בריז נושך לי אותה- הוא עושה לי קצוות מפוצלים,
אוי רגע- המטידציה כן - אני אף לא הצליח כמו האשמאי הזקן הזה קוני, איך הוא יושב שם כשהזבוב על אפו, טוב אני לא יכולה לעמוד בזה יותר- אני מסתובבת והצמה איתי ואחריה גם בריז מתעופף לו כמו ציפור " תעזוב את הצמה או שתחטוף - בריז!" הפומה היפה שלי מסתובב אלי עם עיני שה, ואז נושך ביתר עוצמה ומושך אותי אחורה, כמובן שצעקתי, איך אפשר שלא, ואל קוני מסתובב לשנינו וצועק שנפסיק, שולח את בריז לתפוס לנו ארוחת ערב ואלי פונה ומבלבל משהו בקשר לזה שאני חייבת להתרכז ולהקשיב לנשמתי הפנימית ועוד בלה בלה בלה ושהיקום כולו תלוי בי ועוד בלה בלה בלה, מה הוא רוצה ממני חמש שנים אני פה והוא עדיין מתייחס אלי כמו ילדה קטנה, אבל אני לא, אני כבר בת 20 , ונמאס לי לקרוא שוב ושוב את הכתבים העתיקים שהסתיר, זה לא יעזור לי לדעת עוד צ'ארמים, טוב כבר נמאס לי לשמוע אותו אז אני קדה קידה ומבקשת את סליחותו, הוא רק אומר תחזירי למדטיציה ושוב נכנס לטרנס.
טוב אז איפה הייתי - אהה כן על העץ, אז כמובן שבכפר כשהעורב תפס את השרשרת של ראש הכפר אז מכל הילדים שהגיעו למקום אני הראשונה שתפסתי על העץ לקו העורב, ואז כשהגעתי כנראה הייתי קצת יותר מדי בטוחה בעצמי והענף לא כל כל היה בטוח בעצמו ואני וכל מה שהיה על הענף התעופפנו מטה עד לנחיתה הקשה, חוץ מהתקהלות שהיתה סביבי וכאבים נוראיים בכל הגוף אני לא זוכרת הרבה, הפעם הבאה שהצלחתי לפתוח את עיני היתה במיטתי כשהשמאנית של הכפר ואימי ישובות מעלי, ועם רטיות קרות על מצחי ועל עוד איזורים בגופי,כשאימי ראתה אותי מתעווררת היא התחילה לבכות, אז קמתי לחבק אותה להראות לה שהכל בסדר,
ואז השמאנית משום מה התעלפה, טוב תמיד ידעתי שהזקנה הזו קצת רעועה בנפשה.
באותו היום כבר התגלה לי שכצנחתי על מרבד הקסמים עשוי מעץ, שברתי את כל עצמותי, אך לאחר מכן כשלא היה סיכוי וכבר הודיעו שעברתי לעולם מעבר, התחלתי לבהוק באור מטורף, ונראה למרות שהיה רק לפנה"צ, ששוקעת השמש על העולם, וכולי חזרתי לצורתי המקורית ללא ביצבוצי עצמות מכל עבר וגפיים מסובבות, אז לקחו אותי לביתי ושם קדחתי מחום ולא התעוררתי שבוע, ועכשיו כשהתעוררתי אני חייבת ללכת כי כבר אחד מרודפי הבצע בכפר הלך להלשין לשליטים, אז בזמנו בתור ילדה בת 13 לא הבנתי כלום, עד אז למדתי שהכל צריך לספר לשליטים כדי שיכולו להגן עלינו מהאנט'מות ועוד יצורים, אז סירבתי ללכת, וכמובן שחשבתי שאשכנע את הורי תמיד הצלחתי בזה, את אחי לא ראיתי בבית הם נעלמו לגמרי, ואימי לא הפסיקה לארוז לי דברים ולהתווכח עם אבי מה צריך ומה לא, וכשראיתי כשלא מקשיבים עשיתי את קאטה הכי מושלמת שאף פעם לא מפסידה- התחלתי לבכות,
ואז משום מקום פעם ראשונה בחיי שהרגשתי כאב עז, אבי נתן לי מכה על לחיי, וליבי כאב, והבכי פתאום ניהיה אמיתי, ואבי אמר בקול צלול "טנוי, מעכשיו את לא יכולה לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך ואסור לך להראות שום רגש, את צריכה לברוח לפני שדמי הדרקון יבואו, פעם ראשונה שאני שומעת מישהו קורא לשליטים דמי דרקון, הבכי נרגע, ואני מתחליה לצרוח על אבי "שאני לא יודעת מה הוא עושה אבל לפי מיטב ידעתי השליטים יכלו רק לעזור בכל בעיה, במיוחד עם שד נכנס בי" אבי תופס אותי ומנער אותי חזק "את לא מבינה?! את האנט'מה עכשיו!" מילותיו מתחילות לחדור אלי לאט לאט ואני מתמוטטת על הריצפה, אימי רצה עלי ומחבקת אותי בהגנה מפני אבי וצועקת עליו שישלוט בעצמו, אני קמה מן הריצפה ובשקט זורקת כמה בגדים ועוד קצת אוכל מהמזווה לתוך התרמיל שאימי הכינה לי, מתוך תחושה של טמיאות ונבגדות, אני פונה להורי ורואה איך אבי מייצב את אימי הבוכייה לעמוד ,מסתכל עלי ואומר "תמרי על עצמך יפה, ואל תחזרי לכאן לעולם" אני מסתובבת בלי לומר שלום ורצה הכי מהר שאני יכולה לתוך היער כשדמעותיי מונעות ממני לראות, אני רצה ורגלי נחתכות מענפים אני שומעת צעקות מהכפר של בני הדרקונים הארורים האלה. אני מרגישה את בריז מלקק את דמעותי מפני, ואת ידו של קוני על כתפי, "יפה אור אחרון, כבר דמדומים הגיע הזמן לחזור" אני מלטפת את בריז ונושקת לו, ואז מושכת בזנבו ורצה במורד לעבר הספריה כשאני מרגישה את החיה העצומה הזו רצה אחרי ומניפה אותי על גבה, הוא כבר לא קטנצ'יק כמו לפני שבע שנים כשמצאתי את גור החתלתולים הזה ביער.

ברחנו מהעיר בעזרתו של חברי בילי בלי האוס שהבריח אותנו בסירה שלו
לאחר בריחה נועזת ומלאת אנדרנלין. קולות פקודות קציני דמי הדרקון על פקודיהם לתור אחרינו נדמו והוחלפו בקולם המונוטוני של הגלים המתנגשים בבטן הספינה. דבר זה הרגיע אותי וכשבלי האוס ביקש עוד עזרה של גבר לעזור בהשטת הספינה הייתי יותר משמח לנדב את רנלי להיות לו לעזר.
אני המשכתי להקשיב לדיבורה הבלתי פוסק של טווילה במין הרגעות מנומנמת, כשפתאום שלושה ספינות דייג נהפכו מול עייני לספינות מלחמה של דמי הדרקון. על חרטום הספינה הראשית עמד דם דרקון אשר החזיק בידיו את החרטום ונראה שהוא מניע אותה מכוח ידיו, שתי הספינות הנותרות שייטו בעקבותיו. בירכתי הספינה השמאלית דם דרקון שני לבוש בגד חום-ירוק, החזיק קשת אדירת מיימדים ברגליו ובעזרת שתי ידיו מתח את החוט, כשעשה זאת כל שרירי צווארו התמתחו ונראו העומדים להתפקע. שני אנשים אחרים עמדו לידו והטעינו עליו חצים בגודל אדם.
ראיתי שרנלי וטווילה מנסים להסיט את החצים האדירים ממסלולם בעזת כל דבר שהיה על הספינה. רנלי למשל קרע במו ידיו את שלשלאות העוגן וזרק אותו אולי 30 מטר באוויר וקטם את קודקודו. רוב החצים נעצרו באיבם אך חלקם ניתכו בחוזקה בספינה ומים החלו נכנסים פנימה. בו ברגע הבנתי שדמי הדרקון כנראה לא רדפו אחרי אלא אחרי האנט'מות שנמצאות עימנו שאני עזרתי להבריח מהעיר!
עשיתי את הדבר הרציונלי ביותר, להיכנע, הלכתי לכיוון התורן ותליתי את גופייתי הלבנה אך המלוכלכת על ראש התורן.
בעודי מעלה את ה"דגל הלבן שלי" במעלה התורן הבחנתי בעורב מוזר על ראש התורן מחזיק שדבר מה עטוף בבד שחור כשהבטתי עליו נראה כאילו הוא מביט בי חזה ושמט את החפץ ממקורו. הרמתי את החפץ והסרתי את הבד זו הייתה מסכה, אך כשבחנתי אותה ראיתי כאילו בחורי העיניים הופיעו מתוך האפילה זוג עיניים. המסכה דיברה אלי שאני מחויב לקיים את שהבטחתי. שאלתי אותה מה הייתה ההבטחה, כשהרגשתי עיקצוץ בעורפי שהלך והתחזק ולבסוף נותקתי מהמסיכה, בערת רנלי שחבט בידי עם קרש עץ מהספינה וכמעט שבר את כפותי.
ראיתי איך ערפל שחור שבקע מהמסיכה שקודם לכן לא הבחנתי בו עטף אותי וכאשר נותקתי הוא נעלם השתעלתי בחוזקה וערפל שחור יצא מפי כשהבחנתי שהספינה כולה בוערת באסנס כחול, והחלה שטה במהירות מדהימה ומתרחקת מצבא השליטים.
מהאופק התקדם לעברנו במהירות ענן שחור שכאשר התקרב אלינו ניתן היה לראות כי הוא איננו ענן אלא להקת עורבים שחורים המתקרבת אלינו במהירות. רצתי לכיוון תא הקברניט התחבאתי שם, לאחר מספר רגעים גם בילי ושאר המלחים הצטרפו אלי.
כעבור מספר רגעים העורבים כנראה ברחו כי קולם גווע ויצאתי מתא הקברניט. ניסיתי לעמוד את מצבי, בעודי מקשיב לשיחתם של טווילה ורנלי. אני עומד במרכז ספינה השטה במהירות בחברתם של שני אנט'מות שכנראה לא הם גרמו לספינה לזהור ולברוח מהקרב. דברים אלו אישרו לי שהדבר הנכון לעשותו הוא להוציא קרש מהספינה ולקפוץ ממנה ולנסות לשחות עד החוף הניבט אלי מן האופק.
לאחר זמן קצר שחשבתי שאיבדתי אותם הניחה טווילה שק כסף על קרשי ואמרה שהיא לא טיפלה בי אז היא מחזירה את כספי. שניהם עזרו לי לשחות ולהגיע במהירות לחוף.
עמדנו שם שלושתינו רטובים ומלוחים. נפרדתי מהם בחביבות אך הם התעקשו ללוות אותי לכפר הקרוב כל דבר שניסיתי בכדי להתנער מעליהם בחביבות לא הצליחו.
נכנסנו לעמק בחשיכה חשבתי כי כדי להקים מחנה באזור אך טווילה אמרה שעוד חצי שעה הליכה נגיע לכפר שם נוכל לישון תחת קורת גג. כשהעמקנו בעמק האפל ניתן היה לראות כי הוא מלא בדמויות שרופות שעמדו שם מכוח מאגי כלשהו וכשהתקרבנו במהירות החלו הדמויות להסיר את מעטה האפר מהם ונשארו רק שלדים מהלכים במרחק נראו שתי דמויות אחת לבושת שחורים והחלה יורת חצים עלינו והדמות השנייה כשהתקרבה ניתן היה לראות כי היא דמות אדם הרכובה על פומה. שני מלווי עשו מאמצים בכדי להגן עלי מהשלדים התוקפים, לפעמים אפילו לא הגנו על עצמם, רנלי ספג שני חצים ממתכת גונבת נשמות, אך המשיך להגן עלי בגופו למרות שנראה כי מצבו לא טוב.
הבחנתי שמצבם של מלווי בכי רע אך הם ממשיכים להגן עלי כפי שהגנו עלי בספינה מהמסיכה או בים ללא כל רצון מצידי לעזור להם, הם באמת היו חברים טובים.
כשהדמות הרכובה הגיעה אלינו שאלה אותי אם שמי טאו, כשהרגשתי שליבי מתפקע כאילו הוא מתחיל לפעום פעם ראשונה בחייו כאילו כל פעימותיו בשלושים שנה האחרונות היו חזרה לתפקידו האמיתי לפעום מהיום.
כל העמק התמלא אור לבן בוהק שפרץ ממני. ובפעם הראשונה בחיי הבנתי את מקומי בעולם, הבנתי את מקומם של כל הדברים בעולם ואיך אני יכול להשתמש בהם בכדי לסייע לרצונותיי.
בעודי רואה מסביבי כי הקשתית השחורה נעלמה ואיתה כל השלדים שלה עניתי לדמות הרכובה "שמי איננו טאו יותר אם כי טאוג'ין כובל ההסכמים".
מאוחר יותר גיליתי שקוראים לדמות הרכובה טנוי לפומה שלה בריז וגם היא ביתו של השמש הבלתי מנוצח ושכנראה היה לי ולה ואף לקשתית השחורה עבר משותף בגילגולים קודמים שלנו. ולכן כרתנו ברית שלעולם אני אשמור על גבה והיא על גבי ולא ניתן לדבר לבוא בינינו בניו של השמש הבלתי מנוצח.

אור השמש הבלתי מנוצח, בקע מגופו של הסולאר אשר נולד זה הרגע.

אלקטרה הביטה בטאוג'ין, טווילה, רנלי וטנוי. היא שנאה אותם.
בסיוטיה ראתה את טאוג'ין אוחז ביד אחת אותה וביד השניה את טנוי.
'אני נשבעת' ענתה טנוי.
'אני נשבעת' ענתה אלקטרה.
'אני נשבע' ענה אואן.
טאוג'ין חייך ואמר 'כעת אחי, גם אתם חלק מהאחות הקטנה'.

האור החל לדעוך אט אט
והלילה חזר למלא את החלל.

'בקרוב אחיי, בקרוב...' אמרה לעצמה.

חזרה