• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים Exalted essence - גרסה רשמית ורזה של הנשגבים

Onyx path הציגו שבמהלך 2020 הם ישחררו גרסה רזה של הנשגבים בשם Exalted: essence כשספר אחד יכיל את המידע לשחק כמה סוגי נשגבים.
אין מעבר לזה כמעט פרטים, אבל האם אתם הייתם רוצים גרסה כזו?
מה כן צריך להיות בה לדעתכם?

https://www.drivethrurpg.com/m/product/296880

נשמע ממש מגניב! אני אוהב במיוחד שיהיו שם כמה סוגי נשגבים. אם הם יצליחו לפשט את המכאניקה בצורה טובה ועדיין לשמור על מספיק עניין מכאני, זה יכול להיות מצוין.

אירוני שכנראה נוכל לשחק כמה סוגי נשגבים באסנס לפני שנוכל במה' 3.

אני חושד שהכיוון נובע אולי מההצלחה של מבוכים ודרקונים 5 - שלקחה את החוויה של מו"ד וזיקקה אותו לסט חוקים פשוט ומהיר.
המון אנשים שיחקו הנשגבים לפני 15 שנה, היום - פחות. אני חושב שגם במקרה הזה יש פיצול בין המהדורות השונות, כמו שהיה בין 4 ל-3.5, פאת'פיינדר, העידן ה-13 ועוד.

אז אני מריח כאן מהלך שמטרתו להביא את הנשגבים להמונים וגם לשחקנים ותיקים שנטשו את המשחק עקב המורכבות המכנית (אני אחד כזה). אם זה יצליח אפילו קמצוץ ממה שמו"ד 5 עשתה בשוק המבוכים והדרקונים, זה יהיה אדיר.

לנשגבים יש פלאף מדהים. (למרות שגם הוא זקוק לסדר. כשנסיתי להנחות, תמיד חשתי שאני הורס את העולם, כי בטוח יש משהו שאני לא יודע)

אבל קראנצ' הכי גרוע שאי פעם נתקלתי בו.
כאילו, שני חברים שנסיתי להציג אותם למ'ת, לא היו מוכנים מאז לגעת במ'ת עם מקל.

חזרה