פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

למישהו יצא לנסות את הקרב של נשגבים 3?

הנשגבים הוא משחק פנטזיה ואנימה אפי בעברית שחולק מכאניקה עם עולם האפלה - משחק אימה של ערפדים, אנשי-זאב ועוד.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 29 ספטמבר 2019, 13:03

לאחרונה נזכרתי בקרב של נשגבים 3 ותהיתי איך הוא עובד בפועל. על הנייר הוא נשמע מאוד מגניב, אני אוהב את הרעיון של יוזמה כמומנטום והתקפות שוחקות\מכריעות, אבל השאלה היא אם זה באמת כיף ליד השולחן.
האם המערכת באמת נותנת לקרב תחושה שונה משיטות אחרות? איך הזרימה של הקרב וכמה מסובך לעקוב אחרי יוזמה? (מן הסתם כדאי להשתמש בטבלת יוזמה או משהו כזה, אבל עדיין)

בקיצור, אם למישהו יצא לשחק בשיטת הקרב הזו לעומק, אני אשמח לשמוע. או אם אתם מכירים ביקורת שמפרטת במיוחד על הצד הזה. אני עובד על מכאניקות עם רעיונות דומים, ואני תוהה אם זה רעיון טוב.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 29 ספטמבר 2019, 14:19

יצא לי להתנסות בנשגבים שלוש לפני כמה שנים, זכור לי באופן גס שהקרב עבד טוב, אבל לא היה משהו ייחודי/נהדר. דווקא הקרב של נשגבים 2, כל עוד לא שוברים אותו הוא אחלה.
מצד שני, שיחקתי בנשגבים 3 משהו כמו שני מפגשים, אז כנראה לא מספיק כדי לגבש דעה מוצקה ומעמיקה על הקרב שלו.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה