• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים עזרה בבנית קמיפן והרפתקאן: שחקנים לא להכנס!

שלום! סוף סוף, אני אוסף קבוצה.
יש לי רעיון כללי, אבל הרבה שאלות בתרגום טכני. יהיו לי כנראה שלושה שחקנים... איך אדע לדרג אתגר נכון?
איך.. הרבה דברים. מישהו מוכן שאספר לו מה הרעיונו שלי, ויעזור לי להפוך א זה להרפתקה.קמפיין פרקטי?

אשמח לעזור אם תכתוב כאן את הרעיונות.
מבחינת איזון, לא הנחתי נשגבים אבל לזכרוני אין ממש כללים. אבל האתגר מורכב הרבה פעמים לא מקרבות שהם נדירים יותר במשחק - לא בכל סשן וגם לא יותר מאחד-שניים בסשן.
סולאריים הם גיבורי על, אלא בתרחיש ספציפי הם לא יפגשו הרבה יריבים שבאמת נותנים להם פייט.

זה עוד נקודה. הדגש מצד השחקנים רצוי יותר פוליטי חברתי.

בכ"מ:
המסגרת של הקמפיין כזאת. אלים משתגעים בדרום, נהיים עוינים ופחות צפויים. בשבוע חילוף העונות הם יתחרפנו לחלוטין וירצחו את כל מאמיניהם.
מה שקורה זאת בעצם מזימה ענקית: האריה הנטוש שכר את סוחר המשאלות(שר מוות ששואף להרוג את העולם בכסף. הוא גם חבר בכיר בגילדה).
הוא דואג לכך שכסף שלו יגיע לאלים, הכסף גורם לאפקט של "הלחישות" מהטיטנים.
הלחישות יתגברו בשבוע חילוף העונות. בעקבות הטבח יווצרו ארצות צללים ענקיות שבגלל ישיבה על קווי דרקון מסוימים יצרו ארצללים עוצמה במרכז הדרום שממנו יצא האריה הנטוש למסע צלב של מוות אל הבריאה.
זאת המזימה בגדול.

בפרטים זה כולל, למשל אביסאלית שמפתה את ה"מושלם" את סוחר המשאלות מתחזה לידיד של חבורת הסולארים ומשתמש בהם.

בסך הכל נשמע כמו אחלה מערכה של נשגבים. יש לך אויבים, יש לך רעיון להרפתקה, מניע וכך הלאה.
מה שכן, אולי יש משהו יותר זדוני מכסף שמשפיע על האלים.
וכמובן, לא הייתי נותן לדמויות לעצור את כל ארצות המוות, אולי הם יצילו חלק אם הם טובים, אבל בכל זאת יווצרו ארצות צללים, שעכשיו, כשהמדינה שנאמנת להם (או עיר, או משהו) יש להם המון צרות שהם צריכים לטפל בהן בגלל ארצות הצללים.

הרפתקה ראשונית -
האלים משתוללים הנשגבים מנסים להבין למעלה.
ייתכן גם שסוחר המשאלות גם מחסל דמי דרקון וכך הלאה.
אולי הוא איתר את הדמויות שעברו תהליך התעלות ומנסה לחסלם, לפני שיהיה מאוחר מדי.
לחילופין הוא מנסה להשתמש בהם שיבצעו משימה עבורו.

יש לך רקע טוב

עקרונית חשבתי שסוחר המשאלות יתחזה לסוחר של הגילד שתומך בסולארים. (למעשה שליחים שלו מפלילים את הסולארים)
הם מצילים אותו והוא מבקש מהם לעזור להרגיע אל זועם בצ'יראסקורו שאינו מוכן לעשות איתו עסקים.
אך זאת מלכודת... הם כמובן יחשבו שהוא פשוט עקשן.
אבל אני לא בטוח בכלום..

בכל עולם צריך לזרום, בייחוד בנשגבים שלשחקנים כוחות אדירים.
הרבה יותר קשר לזרום למשל בטבעת האחת שנשען בכבדות על שר הטבעות עם קאנון מוכר ומגובש.

בנשגבים יש מטה-פלוט אבל אם השחקנים לא מכירים מתעלמים בקלות - וגם אם כן, זה לא חקוק בסלע.

חזרה