דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

כמה מכם עדיין משחקים הנשגבים / עולם האפלה?

הנשגבים הוא משחק פנטזיה ואנימה אפי בעברית שחולק מכאניקה עם עולם האפלה - משחק אימה של ערפדים, אנשי-זאב ועוד.

האם את משחקת הנשגבים / עולם האפלה?

הסקר נגמר בתאריך 20 מאי 2015, 22:48

שומרת הבריאה לנצח - משחקת הנשגבים
6
21%
ערפד משחר לדם בסמטאות - משחק בעולם האפלה
7
25%
מעריץ הזאב הלבן - משחק בשניהם!
3
11%
מתלמד - רוצה לשחק, אבל אין לי הזדמנות.
10
36%
עידן חדש - לא מתעניין בעולם האפלה / הנשגבים
2
7%

סך הכול הצבעות: 28
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

כמה מכם עדיין משחקים הנשגבים / עולם האפלה?

שליחה על ידי The oldman » 06 מאי 2015, 22:48

קראתי כמה תגובות חדשות בעץ השאלות של הנשגבים, ואז צצה השאלה - כמה מכם עדיין משחקים הנשגבים ו/או עולם האפלה?
הסיפור שלי הוא ארוך ;)
לפני שני עשורים, עולם האפלה היה המשחק הלוהט בשוק, מה שנמשך לפחות 15 שנה. המשחק האחרון ששיחקתי בו היה למעשה הלארפ של הערפדים SSAI, שלפי דעתי עדיין יש לארפים כאלה למבוגרים, אבל באופן כללי זה הרבה פחות פופולארי. יש לי עדיין חצי-תריסר ספרים של עולם האפלה החדש על המדף, שאני תמיד רוצה לשחק בהם, אבל לא באמת יוצא לי.

הנשגבים בשבילי היה סיפור אהבה הרבה יותר עמוק - שיחקתי במהדורה הראשונה, שיחקתי במהדורה השנייה, היו לי דמויות מיתולוגיות (מכשף דם-דרקון בשם ארקים, ששיחקתי קרוב לשנתיים) היו לי קמפיינים רבים, עם הרבה אנשים, ובכלל - אני חושב שהוא מילא תפקיד הרבה יותר עיקרי בעיניי ממבוכים ודרקונים.
היום, למרות שאני משחק עם חלק מאותם אנשים, כבתה בי הלהבה של הנשגבים.

במלים אחרות, פעם המשחקים הללו סחפו מאות אנשים, גם כאן בפורום יש פורום ייעודי עם קרוב לאלף נושאים, אבל היום נדמה שזה דעך...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
אני עץ

Re: כמה מכם עדיין משחקים הנשגבים / עולם האפלה?

שליחה על ידי אני עץ » 07 מאי 2015, 01:16

עזבתי כי אני עדיין מחכה למהדורה שלישית. אני מאוד מקווה שזה יצא בקרוב, אבל הם כבר חודש-חודשיים עובדים על עימוד.
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 07 מאי 2015, 03:00

אני משה"ם לקבוצה בסקייפ של הנשגבים הכוללת כמה אנשים שפגשתי ואני שומר קשר איתם דרך האינטרנט. אני גם מעוניין לשחק בעולם האפלה, אבל עדיין לא מצאתי מישהו שמכיר את זה מספיק טוב.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 מאי 2015, 21:53

לכל מי שרוצה לשחק ולא מצליח - למה?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 08 מאי 2015, 08:00

אין לי בכלל זמן למשחק שולחני ולהריץ\לשחק אינטרנטית שיטה כבדה כל כך זה לא ממש כיף, מה גם שלזה לא בטוח שיהיה לי זמן (או במקרה של להריץ כוח)
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 08 מאי 2015, 14:47

אישית ניסיתי לשחק פעם בנשגבים, אבל פשוט לא נהניתי - השיטה נורא כבדה ודורשת המון Mastery של החוקים - התעסקות בכוחות, בשילוב שלהם ובהשפעות שלהם על כוחות אחרים, בצורה מאוד לא אינטואיטיבית.

כמו כן, למרות שהעולם מאוד מפורט אישית ממש לא אהבתי אותו - אני לא מתחבר לסרטים מצויירים יפניים, והתחושה שם היא בעיקר שכל הדב"שים המשמעותיים הם סוטים ושקרנים.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
אני עץ

שליחה על ידי אני עץ » 08 מאי 2015, 17:36

אתה מדבר על עולם שבו הדב"שים החזקים הם בעיקר נשגבים, והספרים די מודים שכנשגב כל הרצונות והחלומות שלך מתגברים, אז כן, גם היצרים של הדמויות מתגברים, וזה נפוץ יותר בין דמי הדרקונים, שהם ה"שליטים" של העולם, וזה חלק מהסיבה ששונאים אותם, אבל גם מפחדים מהם. אבל זה לא מצביע על כל הדמי דרקונים.
ואצל הלונארים זה רק אצל המבוגרים, וזה חלק מטראומות שלהם מידי הסולארים, וחלק מהשהות שלהם ב Wyld.

אם קוראים, מבינים שחלק מהדברים זה לא בגלל שאותו נשגב הוא רע, אלא בגלל מה שעבר עליו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 מאי 2015, 09:30

אני נהנה מהעולם, ויכול לומר בכנות שהמהדורה השנייה היא השיטה האהובה עליי. אבל אני לא מוצא זמן לארגן לי משהו (הייתי קצת בקבוצה של פלסמיד ועזבתי בעקבות מחסור בזמן). אישית אני חושב שהפלטפורמה הטובה ביותר לנשגבים היא משחק צ׳אט בסקייפ או תוכנה דומה, אבל זה כבר העדפה אישית, ואולי מתי שהוא אארגן קבוצה כזו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה