נשגבים ארציים

הנשגבים הוא משחק פנטזיה ואנימה אפי בעברית שחולק מכאניקה עם עולם האפלה - משחק אימה של ערפדים, אנשי-זאב ועוד.
מירוקו45

נשגבים ארציים

שליחה על ידי מירוקו45 » 12 יולי 2014, 22:04

אני יודע שאני יוצא NOOB בשאלה הזאת, אבל עדיין:
אני רוצה לשחק נשגב ארצי. הבעיה היא שאני לא יודע איך קוראים להם באנגלית (הספר שלי בעברית) אז אני אפילו לא יודע על איזה ספר הרחבה להסתכל. רציתי גם לדעת איך עובדת בניית הדמות של הנשגבים הארציים.
תודה רבה!!!
אני עץ

Re: נשגבים ארציים

שליחה על ידי אני עץ » 12 יולי 2014, 22:13

Dragon-Blooded

הבניית דמות עובדת שונה מסולארים, אבל תצטרל לפקנות את הספר בשביל זה, או לחפש בגוגל באנגלית
סמל אישי של משתמש
עומר 'הפולני' גוועלד

שליחה על ידי עומר 'הפולני' גוועלד » 24 נובמבר 2014, 14:38

לדמי הדרקונים יש פחות מיומנויות מועדפות (5 מהיסוד שלהם ועוד 3 לבחירה), הם ברוב המקרים מחויבים לשים נקודות במיומנויות בהתאם לשיוך שלהם (קיסרות/ לוקשאי. למרות שהם יכולים להיות 'סוררים' ואז אין חיוב). הם מקבלים ה-מ-ו-ן נקודות רקע כולל רקעים שלא קיימים אצל נשגבי שמש וחלק מהרקעים שכן קיימים אצל נשגבי השמש פועלים שונה אצלם (לדוגמה 'עתק' נותן לך עתק כפול ממספר הנקודות שהשקעת, ונותן לך עתק 1 גם אם לא השקעת בכלל).
הם מקבלים פחות תעצומות מנשגבי השמש, במיוחד אם הם מהמסדר הטהור ו'שה להם יותר להעלות מהות עם נקודות בונוס.

סה"כ הם חלשים יותר, מן הסתם, מכל נשגב אחר אבל באופן אישי אני אוהב את הפואטיות שבקישור בין היסוד שלהם למיומנויות והתעצומות שלהם.
אני כבר אנוח בקבר
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 דצמבר 2014, 02:30

ויש להם גם את הקטע המקסים של friendship is magic
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה