• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים דם דרקון חדש מגיע לנשגבים

אהלן,
אנחנו מתחילים משחק חדש של הנשגבים, מהדורה 2 - דמי דרקון (בעיקר עקב נוסטלגיה :) )

אני מתכנן דמות שתהיה שילוב של מתנקש עם נוכל, כלומר כזה שיודע להתגנב, ולהרוג אנשים במכה, אם כי לא באמת טוב בדיפלומטיה ו/או מלחמה המונית - כלומר, לא מרגל.
אשמח לשמוע הצעות / הערות / הארות לגבי איך לבנות את הדמות, פשוט כי אני די חלוד.
הבניה היא הקלאסית, בלי נק"ן נוסף או צ'ופרים.

אני מניח שאתה מתכוון תקיפה מטווח קרוב, לדעתי הכי מתאים זה אומנות לחימה כלשהי עם הנשק שבה איתה (משהו כמו סגנון הנמר - אני לא בטוח שקיים כזה בכלל, יחד עם טפרי נמר - שנראה לי שזה עתק)

ב"ה

אם הולכים אומנות לחימה ארצית אז white veil style זו אומנות לחימה חביבה להתנקשויות.
אבל לא חייבים להיות אומן לחימה אם לא רוצים.
אפשר סתם להסתובב עם מצויינות ראשונה בהתגנבות (שעם התמחות מתאימה אפשר למקסם את השימוש בה), ואולי עוד כמה תעצומות התגנבות.

אני בכלל הייתי מדלג בתור התחלה על אומנות לחימה. תשאר עם הצ'ארמים שלך. חשוב אבל שיהיה לפחות Stealth 2, כדי שתוכל לקחת את שני הבאים:
Distracting Breeze Meditation (MOEP: DB) and Deadly Mirage Ambush (1000CA)

הצ'ארם השני מכפיל את ההצלחות בהתקפה פתאומית לפני הוספת נזק. תמיד טוב עם אתה רוצה לנסות להפיל יריבים במכה אחת.

הרשו לי להציג את דאריס לבית ואניף.
דאריס הוא דם-דרקון אש, בן 22 שלומד באקדמיה, אך החזות שלו היא מסכה.
למעשה מדובר בבנו של הנציב הידוע לשמצה לאריסן ואניף, שראשו נכרת על-ידי הליגיונות הקיסריים לפני שלוש שנים לאחר שהואשם (ובצדק) בשיתוף פעולה עם הגילדה ושאר אויבי הבריאה, בכדי לעשות לו ולביתו. בנו של לאריסן ואניף, מונדאן ואניף הואשם גם הוא במעל, ונתלה גם הוא.
אך מי שנתלה לא היא מונדאן, אלא בן-דודו המרוחק דאריס.
מונדאן ואביו, בצעד אחרון לפני שתפסו אותם ארבו לדאריס האמיתי, סיממו אותו ובאמצעות קסם גרמו לו להיראות כמונדאן.. בעוד מונדאן עצמו לבש באמצעות עתק קדום את פרצופו של דאריס ונמלט הרחק, לאי המבורך, מסתתר תחת כנפי הדרקון מהרודפים אחרים.
וכך מת דאריס האמיתי, ויחי דאריס החדש!

זה הרקע לדמות, מדובר בנוכל / מתנקש, שלמעט היסטוריה אפלה לא חשבתי על עתיד (כי זה משחק קצר.. :) ).
מבחינת מכאני לבסוף התמקדתי בפשיעה, stealth וקפא"פ. אומניות הלחימה זה תמיד מעניין אבל יותר מדי speed bumps.
כרגע אני מתרגל לשחק נשגבים מחדש (למשל שצריך להבין קוביות לסשן...) אבל הולך סבבה.

1000ca

Thousand Correct Actions of the Upright Soldier

ספר שהם הוציאו שבו גם מידע קצר על תורת הליחמה של ה Realm בקרבות של צבאות, אבל גם errata וצ'ארמים חדשים לדמי דרקונים.

חזרה