• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים ליקוי חמה

הזנית

פונדקאי חדש
יש לי שאלה. עד עכשיו שיחקתי זנית אני רוצה לנסות לשחק ליקוי חמה מישהו יכול להראות לי רעיון לדמות ליקוי חמה טובה. רעיון הדמות אדמירל בצי הקיסרי מבית נמון = :eek:rc?:

ב"ה
הייתי לוקח: כוח-2 זריזות-5 סיבולת-2 , כריזמה-4 עורמה-2 מראה-5, תבונה-2 תפיסה-2 פקחות-3.
יכולות מועדפות: נוכחות, קפא"פ, מלחמה, אבחנה, עוד משהו שמתאים לדמות (אולי התנגדות או קשתות ואולי הופעה או חוסן נפשי תלוי בקטע של הדמות).

כנראה שבקפא"פ שייט ונוכחות הייתי משקיע נקודות מענק בשביל להעלות ל-5, ואפילו עוד נקודת מענק בשביל שתי נקודות התמחות בחרבות בקפא"פ.

רקעים: משאבים הייתי מעלה ל-4 (בשביל להיות בעלים של ספינה), עתק-2 בשביל דייקלהב מפלח או דייקלהב מפלח גלים (תלוי בטעם האישי שלך), ושתי הנקודות האחרות או בשריון קסום או באבן מוקד או בשניהם.

נשארו עוד 6 נקודות מענק, אז הייתי מעלה ל-5 נקודות גם את מלחמה וחברה, ועם 2 נקודות המענק שנשארו או שהייתי מעלה עוד יכולת ל-5 (אולי בירוקרטיה) או שהייתי משקיע ברקעים (כמו להעלות משאבים ל-5).

תעצומות: התעצומה היחידה שהיא כמעט חובה היא "שיטת המלח הותיק", השאר זה טעם אישי.
הייתי לוקח גם:
שייט: מצוינות שייט כלשהי.
חברה: שליטה בנימוסים והליכות.
נוכחות: מצויינות נוכחות כלשהי, רוחו של איש המכירות המצויין.
מלחמה: מצויינות מלחמה כלשהי.
קפא"פ: מצוינות קפ"פ שלישית, הגנת הסנונית הטובלת, עמידת המחסום האיתן, עמידת המחסום המחומש.

מה אתה חושב?

ב"ה
מה גם שמן הסתם האדמירל של הצי של בית נמון יהיה דם-דרקונים (שלרוב לא הופכים לנשגבים שמיימיים).
אבל מה שבניתי זה רעיון כללי לאדמירל של צי.

צריך יותר מידע. מה הרקע שלו? איזה צי (סוחר, לוחם...)? במה הוא טוב, חוץ משיט? במה הוא נלחם? איזה ספינת-עתק מגניבה הולכת להיות לו? למה הוא דווקא ליקוי חמה?

חזרה