• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים יכולת שחרור הנשמה של הזניט

andre-la-mosia

פונדקאי פעיל
שלום,
הדמות הזניטית שלי בחרה לעצמה מוטיבציה טיפלה בעייתית, בהמשך ליכולת שלה לשחרר נשמה לגן העדן על ידי שחרור מוט אחד ושריפת הגופה,
היא החליטה לנסות לשחרר את שרידי הנשגב מתוך אבירי המוות - ולמה הדבר מתכוון :) - הדמות רוצה לנסות לנקז/לשחרר את הניצוץ האלוהי מתוך אביר מוות - שבמותו הרסיס יתנקה ויחזור לעולם כסולר ולא כאביר מוות.
איפה הבעיות התחילו...נשמתם של אבירי המוות לא נמצאת עליהם - היא כלואה במרתפי השאול - לכן לנסות לשחרר את הרסיס כשהוא מת - לא רלוונטי - והדרך היחידה היא לנסות לעשות זאת כשהוא על הסף בין חיים למוות - שזה לכשעצמו מסוכן לבריאות של הסולר שלי....
אז...
איך אתם הייתם עושים את זה? זה תרגיל לא קל בכלל אפילו גובל בבלתי אפשרי ( וכידוע אין דבר בלתי אפשרי לסולרים...)

זה לא אמור לעבוד לפי הקאנון. הרסיסים של אבירי המוות הושחתו, וכל מה שיצא מהם הוא עוד אביר מוות. זה לא משנה מה אתה עושה לנשמה שלהם באותו הרגע.
לפי הספרים, טיהור של רסיס ידרוש משהו בסדר גודל של כישוף ממעגל סולארי.

בונה מסביב לזה עלילה שלמה?
ד"א, אם הדמות מתחילה - לפי הקאנון היא אפילו לא אמורה לדעת שהאביסאלים הם בעצם סולארים מושחתים... זה גם quest די רציני.

ב"ה
לפי הספרים, טיהור של רסיס ידרוש משהו בסדר גודל של כישוף ממעגל סולארי.
לא בהכרח, אם אתה שובר לשר המוות את המתקן שבו הוא מחזיק ברסיס אז הרסיס משתחרר, לדעתי בלי המתקן הרסיס חוזר להיות אחד של נשגב שמש.
כמובן שזה ממש לא קל לגנוב את הרסיס לשר מוות!

משוחרר משליטתו של שר מוות, לא מטוהר [נדמה לי]. זה אומר שהרסיס ישגיב מישהו שראוי להשגבה, ולא מישהו ששר המוות חשב שהוא ראוי להשגבה. [אביסאלים יותר טובים?] [הוא יופיע ביו-שאן בארון ההוא?, זה יעשה שם שמח...]

בונה מסביב לזה עלילה שלמה?
לא,
זה משחק האקזלטד הראשון שלנו, וצריך - לפי הבנתנו- איזה מוטיב ברמה עולמית - משהו שהנשגב מנסה להוביל - מטרה עילאית
אני קראתי חומר והתכונה של הזניט לשחרור נשמה נתן לי את המוטיבציה לחקור את היכולת - האם באמצעות היכולת הזו - אולי משודרגת עם רצון עז תצליח לבצע את שחרור הסולר מהאביסל.
יכול להיות שזו לא השיטה - אבל זאת המטרה העילאית של המות - לשחרר את אחיו הנשגבים ששונו לאביסלים ולהחזירם להיות סולרים.

חזרה