• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים Glories of the Most High

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עוד ספר שמתוכנן לבוא בקרוב לנשגבים, Glories of the Most High.
הוא אמור לתאר את שבעת האינקרנה (לא כולל גאיה), ולהכיל צ'ארמים נוספים למהות גבוהה וארטיפקטים לכל סוג הנשגבים השמימיים.

לינק לרשומת בלוג עם ספולר קטנטן בנושא

ב"ה
התעצומה שמופיעה בלינק דיי מעפנה, ב lords of creation אתה יכול לקחת ultimate mastery בהתמחות של לפיתה ביכולת אומנות לחימה ותקבל בדיוק את אותו הדבר רק עם מינימום יותר נמוך ועלות של 2 מאנות פחות.
למרות שבגדול הספר נשמע דיי מעניין. קצת חבל שרוצים להוציא רק גרסת PDF, אבל יש סיכוי שאני אוריד את זה כשזה יצא. אישית אני מעדיף לקנות ספר, אבל אם אין אז אין.

או שהם הבינו שרוב המעריצים של הנשגבים הם זונות מכאניקה ומוציאים ספרים בהתאם.
הם כנראה גם מתכננים פלאפ על כל הדברים האלה, אבל בגדול לא יזיק עוד קצת הרחבה של מכניקה למהות גבוהה. ספר אחד עם תעצומות למהות גבוהה זה מאוד נחמד, אבל באמת מעניין אותי לדעת מה הרמת עוצמה של יצורים כמו השמש הבלתי מנוצח. זה גם יעזור לתת נתונים יותר מוצלחים ליריבים כמו לייגר, ואני לא מתכוון למה שיש לו עד שמורידים לו 25 דרגות בריאות אלא למה שהוא יכול להגן על עצמו מפני נשגב לבנה עתיק שרוצה לחסל אותו בשביל שהוא יוכל לשנות צורה אליו.
אני מניח שאם הייתי צריך לבנות סטטיסטיקות יותר מלאות ללייגר כרגע אז פשוט הייתי נותן לו את כל תעצומות הקרב של האלים, את Infernal monster style ואת כל התעצומות של מלפיאס שיש לנבחרים של מלפיאס. וכמובן את כל לחשי הקרב מהמעגל הראשון והשני (עדיין לא הבנתי באופן חד-משמעי אם יש לו גישה לשלישי או לא).

PeskyTiger אמר/ה:
או שהם הבינו שרוב המעריצים של הנשגבים הם זונות מכאניקה ומוציאים ספרים בהתאם.
אני לא חושב שזה נכון.Return of the Scarlet Empress לא נשמע ספר מכני במיוחד,ושאר הספרים דיי זהים בת'מה שלהם לספרים הקודמים (למרות שיכול להיות שאני טועה,אני לא ממש יודע איזה ספרים עומדים לצאת בקרוב).Dreams of the First Age כן נשמע לי מכאני למדי,אבל שאר הספרים לא ממש.
למרות שבגדול,אני כן חושב שיש מגמה במ"ת כיום לשם דגש על מכאניקה.למעשה,אני די בטוח שאני חלק ממנה :twisted: .

בכל מקרה,נכנסתי לקישור וראיתי שזה עומד לצאת רק ב-PDF בשלושה חלקים שונים (אחד על השמש הבלתי-מנוצח,אחד על לונה ואחד על חמשת העלמות).

חזרתה של קיסרית הארגמן הוא היוצא מהכלל, לא הכלל.

מגילת הגיבורים היה מכאניקה לגיבורים חצי אלים\בני תמותה.
מגילת הנשגבים יהיה ספלאטים של מכאניקה לדמויות קנוניות.
מגילת המלכים הוא מכאניקה ו"צעצועים" לקרבות המוניים.
חלומות מהעידן הראשון הוא ספר אחד של צארמים, ספר אחד של ספלאטים וספר אחד שהוא חצי פלאפ וחצי "צעצועי מהות".

... שאני אמשיך?

ב"ה
PeskyTiger אמר/ה:
חזרתה של קיסרית הארגמן הוא היוצא מהכלל, לא הכלל.

מגילת הגיבורים היה מכאניקה לגיבורים חצי אלים\בני תמותה.
מגילת הנשגבים יהיה ספלאטים של מכאניקה לדמויות קנוניות.
מגילת המלכים הוא מכאניקה ו"צעצועים" לקרבות המוניים.
חלומות מהעידן הראשון הוא ספר אחד של צארמים, ספר אחד של ספלאטים וספר אחד שהוא חצי פלאפ וחצי "צעצועי מהות".

... שאני אמשיך?
ובכולם יש גם פלאפ, אישית אני לא חושב שהייתי קונה ספר הרחבה שיש בו רק פלאפ. כמובן שכל הספרים שציינת כוללים גם פלאפ, אבל צריך גם קראנץ'.
לקנות ספר שיש בו רק פלאפ לדעתי זה בערך כמו לקנות הרפתקה מוכנה, שימושי רק בשביל לחסוך קצת זמן של לתכנן בעצמך.
הרבה יותר קל להמציא פלאפ משל עצמך מאשר להמציא מכניקה מאוזנת משל עצמך.
לקנות ספר הרחבה עם בעיקר מכניקה נותן לך המון חומר שכבר נבדק ואתה יודע שהוא (כנראה) מאוזן וזה חוסך לך הרבה יותר זמן.
אני מעדיף בהרבה את צעדני המלחמה שבwonder of lost age על פני צעדני המלחמה שאני המצאתי לפני שקראתי את הספר, למרות שאני עדיין אוהב את הלחשים החדשים שיצרתי לפני שרכשתי את the white treatise. תוספת של מכניקה יותר יעילה בשבילי כי להמציא פלאפ זה דיי פשוט בשבילי, כנראה שזה נכון גם לגבי אחרים ולכן אלה ההרחבות שWW מוציאה.

PeskyTiger אמר/ה:
עוד ספר שמתוכנן לבוא בקרוב לנשגבים, Glories of the Most High.
הוא אמור לתאר את שבעת האינקרנה (לא כולל גאיה), ולהכיל צ'ארמים נוספים למהות גבוהה וארטיפקטים לכל סוג הנשגבים השמימיים.

לינק לרשומת בלוג עם ספולר קטנטן בנושא

אינרקנה ? מה זה?

האמת, בזמן האחרון אני די מאוכזב מwhite wolf, נראה כאילו החברה הסופר מוכשרת הזאת מסרבת לאפשר לנשגבים התפתחות עצמאית- אני אישית מאמין שספר חדש שיערער את הידוע לנו, ויציג סודות חדשים שיערערו את התפיסה והחשיבה המקובלת בקרב שחקנים ומנחים לגבי הנשגבים, אני לא מדבר על דברים קטנים- אלא על משהו גדול, אפילו גדול מאוד- לא מדובר פה במשהו עלילתי נטו, אלא יותר חלק מהעולם- משהו שישנה את התפיסה לגבי דברים בנשגבים, כגון התחבורה, הבנקאות ושיטת הממשל והגבולות- משהו שיערער דברים בשיטה עצמה, ולא את השיטה עצמה.

טוב שילמתי 15 דולר ורכשתי את כל שלושת קבצי האלים השמיימיים ואני חייב לציין שאני מאוכזב.

הנתונים של הIncarnea אכן מרשימים, ואולי דווקא בגלל זה האכזבה שלי אף קשה יותר. אין שום תוכן שניתן ליישם או להשתמש בו למערכה.

אז נכון לעכשיו ניתן לנהל קרב בעזרת כל אלי הדרג העליון של יו-שאן, אבל מה הטעם? הם גם ככה בלתי מנוצחים.. נגד מה, או מי, הם יהיו יריבים שקולים?

לגבי רקע, סודות או אמיתות מאחורי האלים השמיימיים, מדובר בפרטים ידועים כבר עם מעט מאוד בשר או חידושים. הספרים אולי יעזרו לכם לקבל תמונה קצת ברורה יותר של מי הם ומה הם רוצים, אבל אתם כבר יודעים את הסיפור; אלים אדירים עם עקרונות מובנים לתוך הטבע הקיומי שלהם אשר גם הם אינם מסוגלים להימנע מכוחםהמושך והממכר של משחקי האלוהות.

אני אמשיך לחכות ל'שובה של קיסרית הארגמן' בשקיקה, שם אני מאמין אני אקבל את מבוקשי - קצת בשר אמיתי מלא סודות, שקרים, אקשן וטל מוסרי.

חזרה