• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים האם הבאן שלי מאוזן?

אור-ניומן

פונדקאי ותיק
חשבתי על להכין טוטם לwerewolf: the forsaken, בשם "עכביש הרוקם מזימות בחשכה". חשבתי לתת לו בין אחת עשרה לחמש עשרה נקודות. בלי להיכנס יותר מידי לרעיון של הטוטם, אחר הכל את הרוב אפשר להבין מהשם, אני לא בטוח בקשר לבאן.

חשבתי שעל הלהקה יהיה לצוד spirit בתור קורבן כל שבוע, לעטוף אותה באמצעות טקס מיוחד בקורי Essence, ולהשאיר אותה בתור טרף לעכביש, שיעשה עם הרוח מה שירצה - בין אם ישאב אותה להעצמת כוחו או ישביע אותה לשרת אותו. ככה הלהקה מתמאצת בשביל הטוטם - אבל לא יותר מידי, כי הם בכל מקרה אמורים לצוד, וגם ישלמו לטוטם Essence. הצעות, שיפורים, הכל יתקבל בברכה.

Engelous אמר/ה:
לי זה נשמע מוצלח. צריך לאזן את הכוח של הספיריט שהם צריכים לצוד עם הכוח של הטוטם, אבל חוץ מזה זה מתאים מאד.

אני לא בטוח שהבנתי. אתה מציע שהם יצודו את הספיריט כמו שהטוטם היה צד אותה? או שהם ישתמשו ביכולות שהטוטם נותן להם כדי לצוד אותה?

התכוונתי שהרוח שהם יצטרכו לצוד תהיה חזקה (ובכך קשה יותר למצוד) בהתאם לכמה שחזק הטוטם. כלומר, ככל שהטוטם יותר חזק, יהיה יותר קשה לצוד את הרוח שהם צריכים לתת לו. איזון די פשוט.

חזרה