• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחק הקלפים של יו-גי-הו בעברית!!

לכל המעריצים של משחק הקלפים של יו-גי-הו (או של הסדרה), יש לי חדשה משמחת עבורכם - חברת pmi קלפים הכריזה על כך שהסט הראשון בעברית של משחק קלפים זה, המקדש העתיק, בדרך לחנויות ! כלומר בשבוע הבא, כבר תוכלו למצוא אותו בכל חור :) וכך לגייס שחקנים חדשים... ומי יודע, אולי להציק לי מספיק כדי שאני אתן לכם מקום על השרת בשביל אתר 8)
הסט כולל 112 קלפים שונים, כאשר הוא מכיל קלפים רגילים, נדירים וסופר נדירים. כל בוסטר עולה 10 ש"ח (משמעותית פחות ממגי'ק) ומכיל שש קלפים (גם משמעותית פחות ממגי'ק, אז זה מתקזז).

פתחתי ארבע בוסטרים שקיבלתי - נראה נחמד, לא באיכות של מגי'ק אומנם אבל סבבה.
(הייתי מראה לכם איך נראה בוסטר, אבל אין לי מצלמה דיגיטלית)

אההההה!!!!! הזוועה!!!!!!
אוקי אני יותר עיתונאי במקור ראשון אבל הכנתי מיני כתבה על זה.

הייתי בטורניר בתפוח, אוסישקין 33 ברמת השרון, יום שני ב16:00.
(השכנה מלמעלה התעצבנה אז שבוע הבא זה אולי יהיה בסוקולוב 30. אתם יודעים מה יש שם...)

הקיצר הייתה כמות ענקית של אנשים ואני מרגיש כאילו יצאתי משם עם דק אלוהי!!
הבעסה היא שלכל אחד יש את הקלפים הכי נדירים שלי. אבל יש כאלו שאין לאף אחד.
בקיצור זה כמו שהחבר'ה מוור האמר יגיעו ל... איזה טורניר של וור האמר.

לצערי הייתי כל כך בשוק מההלם שממש קיימת קהילה לתחביב שלי שלא הספקתי להרשם!
אבל נילחמתי בכמה חבר'ה (וניצחתי ב100% קרבות בצורה משפילה ונוראית... :p )

אך לפני זה דיברתי עם ארז, מארגן הטורניר (שעובד בחנות). (ולא זה לא הארז שנסע ללמוד בחו"ל.)
בטורניר אתה מנצח את דרכך מעלה בקרבות של 4000 נק' ובסוף נלחם נגד ארז עם 8000 נק'.
אז לפני הכל הייתי שם (כבר ב14:00) ועזרתי לארז להכין את הטורניר.
כמובן שלא יכולתי לעמוד בפיתוי ונילחמתי בו. במשחק הראשון הוא האיץ בי ושמתי קלפים טיפשיים (אסור להשתמש בקלפים שהורסים את המשחק - א.ק.א דארק הול, רייגקי וכו') והוא ניצח.
לאחר מכן לקחתי את הזמן והחלפתי את הקלפים בקלפים הנכונים ואז ניצחתי אותו. קבענו שאנחנו שווים.

בשבוע הבא אני מגיע ומנצח בטורניר!

אבל---
באמצע הקרב הראשון שלי עם ארז אני שם לב למה שנוכח על הקאונטר וצופה בנו.
קופסא מלאה בבוסטרים קטנים שעל כל אחד מהם כתוב: "יו-גי-הו! המקדש העתיק!"
אני כמובן לא יכולתי שאל לצחוק וארז אמר שזה באמת נראה טיפשי.
לאחר מכן בזמן הטורניר אחד מהחבר'ה קורא לי ומראה לי פוסטר על הקיר.
"יו-גי-הו! בעברית! >תמונות של קלפים כתובים בתרגום עברי מגוכח כמעט כמו התרגום של מרוצללים< הזהרו מחיקויים!! טורניר ב(יום, תאריך, שעה, מקום, לא זוכר בדיוק פרטים...) מותר להשתמש רק בקלפים המקוריים בעברית!!"
כולנו נשפכנו מצחוק.

דמיינו לכם שיוציאו את מג'יק בעברית? אבל לא יעשו את זה כי אין על מג'יק סדרת טלויזיה.
בקיצור זו הבושה שאנחנו מרגישים. בנוסף לכך שאתה רואה נובים עם 400 קלפים בדק שלהם.
רבע ביפנית, רבע בעברית, רבע מזוייפים, אחד מקורי וכל השאר מודפסים במדפסת ביתית.

קיבלתי הרגשה שכולם משחקים בקלפי פרוקסי רק שזה לא נורא כמו פרוקסי של וור האמר.

לסיכום-

אל תקנו את הקלפים בעברית! בנוסף על העובדה שהבוסטר הנוכחי הוא הבוסטר הכי מסריח במשחק...

חזרה