יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

סט חדש של Lejendary Adventures

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

סט חדש של Lejendary Adventures

שליחה על ידי The oldman » 04 יולי 2004, 03:19

Lejendary Adventures הינו המשחק האחרון מבית היוצר של גארי גייגקס, ממציא מו"ד. המשחק הינו פשוט יותר, כאשר יש בו רק שלוש תכונות בסיס. המשחק חוזר למתכונת של הקופסה הסגורה, כאשר בגרסה זה שתקרא Lejendary Adventures Essentials יהיו הסברים לשחקנים, דפי דמות, קוביות , 75 מפלצות וכמובן הרפתקאה שאיתה ניתן להתחיל לשחק.
כמו מו"ד המקורי, רוב התוספים למערכה הינם הרפתקאות, כאשר לשחקן המתקדם יש שלושה ספרי בסיס: אחד לשחקן, אחד לשה"ם ואחד למפלצות.
הקופסה יוצאת מטעם troll lord games' כאשר הוא מיועד לצאת באוגוסט, הספר הראשון לאחר מכן, יהיה הרפתקאה כמובן. מחיר הסט הוא 40 דולר.

תמונה
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 04 יולי 2004, 03:22

וואו אפילו הכריכה מריחה עד לכאן מרטרו. אם הייתי מיליונר הייתי קונה סתם כמחווה לג'י הגדול
Rats live on no evil star
Lord Damien

שליחה על ידי Lord Damien » 04 יולי 2004, 16:46

יש לי את LA ה"ישן". האמת - משחק בכלל לא משהו. אחרי מיתוס המצויין.... ג.ג. נפל קצת, לדעתי.
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה