• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחק קלפים חדש - כוח המחץ!

מכשפי החוף (wizards of the Coast) הכריזו על הוצאת משחק-קלפים חדש, בשם G.I. joe, שמבוססת על הסדרה כוח המחץ, שזכורה לנו מילדותנו. המשחק יצא לשוק בחודש הבא (אוגוסט) כאשר דוגמיות כבר זמינות החודש. במשחק כל שחקן בונה את החבילה שלו המבוססת או על כח המחץ או על קוברה. המשחק גם יוצא לציון 40 שנה לכוח-המחץ.
לפרטים נוספים על המשחק ניתן לבקר באתר הרשמי - http://www.wizards.com/default.asp?x=gijoetcg

בטון אישי - אני חייב לראות את המשחק הזה, אחת מהסדרות האהובות עליי, זוכר את אלבום המדבקות שהיה לי 8)

לא יודע אם אני הייתי קיים בזמן שכח המחץ היה קיים, מה שאני יודע זה שאולי אני יסתכל על זה, אבל רוב הסיכויין שאני לא אקנה.

:cry: אני מתגעגע לסדרה.. לפחות עכשיו אני יכול להתנחם בבזבוז של כסף על פיסות קרטון קטנות שאין להם שום ערך. אבל באמת שאני לא מבין למה מכשפי החוף (אף פעם לא שמתי לב שזה התרגום) יוציאו קלפים של סדרה שהפסיקו אותה?

מישהו זוכר איך קוראים לסידרה באנגלית...

ד"א.. זכרונות מתחילים לחזור אליי... איזו סידרה - עכשיו קוברה, זה אירגון טרור!

סדרה די מטופשט... במיוחד עם הדיבוב לעיברית שגרם לסקארלט להשמע כמו רסר עצבני...
עדיין לא גרוע כמו הדיבוב הסופר פרכי של רוג באקס מן אבל די קרוב...
בובות הפעולה היו איכותיות...

ברור... גם עוד יש את הסרטים ב-HOT FUN בבוקר.

אגב, אישית, אני מעדיף את כוח הוידאו. "הנה בא הכוח! כוח וידאו! *(הד)וידאו, וידאו*"

חזרה