• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז השקת קמפיין וורהאמר פנטזי מהדורה רביעית - The Enemy Within

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
לאחר המתנה מרובה מצד קהל מעריצים גדול, השיקה Cubicle7 את החידוש שלה לקמפיין המפורסם ביותר של וורהאמר פנטזי - "The Enemy Within". הקובץ זמין כבר ב - PDF. לא התאפקתי וקניתי, נראה מצוין, על אף שיש עוד דרך רחוקה עד היום שבו אצליח להנחות וורהאמר מהדורה 4.

https://www.drivethrurpg.com/produc...my-Within-Campaign--Volume-1-Enemy-in-Shadows
ENEMY.JPG

מארז הפריום מכיל את כלל ההרפתקאות ומגיע במחיר מטורף של 675 יורו, כשעל כל כריכה מצוירים קלפי טארוט. אני דווקא אוהב את האיור המקורי יותר.

https://www.cubicle7games.com/produ...-edition-volumes-1-5-the-complete-collection/
Image-6-middle-2.jpg

גם למהדורה השלישית בזמנו יצא חידוש של הקמפיין הפופולארי, אבל החידוש עצמו לא זכה להצלחה רבה (כמו כל המהדורה השלישית). רק מראה שCubicle7 הם חברה רצינית. שמח שהם רכשו את המותג ועושים לו כבוד.

למעשה בדיוק קניתי לפני כמה שבועות את ערכת ההתחלה של וורהאמר פנטזי 4, לצערי היא עדין יושבת על המדף סגורה אבל אני ממש רוצה לשחק בה. עשיתי חשבון עם עצמי שאמרתי שהרבה יותר סביר שאמצא זמן לפגישה או שלוש מאשר לשחק במערכה לטווח ארוך בוורהאמר.

החידוש נראה ממש מעניין, זה בהחלט נחשב לאחת ההרפתקאות המפורסמות ביותר בעולם משחקי התפקידים - למרות שאישית לא קראתי או שיחקתי בה מעולם.
המחיר של 700 דולר הוא ממש גבוה, בדומה למשחקי לוח, מראה שכנראה יש שוק למוצרי פרימיום ... אני זוכר שגם יש חברה אמריקאית שמפרסמת מעין סט אביזרים מהודרים לכל הרפתקה רשמית של מכשפי החוף שעולה איזה 100 או 200 דולר - למנחים שרוצים להשקיע יותר במשחק שלהם.

נ.ב. לזכרוני המוצר של מהדורה שלוש הוא לא היה חידוש אלא מעין המשך / בהשראת הקמפיין המקורי, לא?

ייתכן ואני טועה אבל אני חושב שמדובר בחידוש עם שינויים (גם כאן נכתב שבוצעו מספר עדכונים בכדי להפוך את ההרפתקה לטובה יותר). בכל מקרה, זה מצטרף לגל המוצרים המוכחשים של המהדורה השלישית.

חזרה